Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sizi olumsuz güdüleyen insanlarla nasıl mücadele ediyorsunuz

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sizi olumsuz güdüleyen insanlarla nasıl mücadele ediyorsunuz

cevremizde basımıza kıyamet senaryoları kuran.. bizi hiçliğe başarısızlığa ve caresizliğe mahkum etmek isteyen insanlar var.. bunlarla nasıl basediyor ve olumsuz cereyanın etkisinden kendinizi nasıl bertaraf ediyorsunuz?

kıyamet kötü birşey değildirki.allahın nurunun tamamlanmasıdır..

Yorum

evet bu kıyametsenaryoları kuran adamlardan kendimizi kurtarmalıyız.onları kendi haline bırakmalıyız.ölsün mikroplar...
      MI?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dert
        kıyamet kötü birşey değildirki.allahın nurunun tamamlanmasıdır..

arkadaş mecazi konuşarak bişeyleri dile getirmek istemiş.sizin dediğinizle alakalı değil...

Yorum

neyi dile getirmek istemiş...mikropları nasıl yok etmemiz gerektiğini mi...

Yorum

Re: Sizi olumsuz güdüleyen insanlarla nasıl mücadele ediyors

Orjinal yazı sahibi: ruhaniyet
            cevremizde basımıza kıyamet senaryoları kuran.. bizi hiçliğe başarısızlığa ve caresizliğe mahkum etmek isteyen insanlar var.. bunlarla nasıl basediyor ve olumsuz cereyanın etkisinden kendinizi nasıl bertaraf ediyorsunuz?

biraz daha açabilirmisiniz konuyu...

Yorum

ya böyle felaket tellalı gibi konusanlar yok mu?
              sonra falanlar süper filanlar özel yaratılmış.. sen kimsin ki? zaten onu yapmak imkansız.. o da şöyle bu da böyle diye.. misket bombası gibi olumsuzluk empoze eden katran yüreklilerden bahsediyorum..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: okb.takinti

biraz daha açabilirmisiniz konuyu...
                ben edemiyorum.başa çıkamıyorum işte.o yüzden hep altta kalıyorum...

Yorum

Onları dinlemeyerek..
                  Öyle bir düşe daldım bir baktım ki aa sahiden ben

Yorum

En sevmediğim insan gurupları onlar. :evil: Yerine göre çalışarak yapıcağımı gösteriyorum, yada duymamaya çalışıyorum ama yinede olumsuz etkisi gitmiyor bir süre üzerimden... Hayat işte, insanlar destek olmak yerine genelde köstek olmayı marifet sanıyor, destek olacaklarına, senin daha fazla umudunu, cesaretini kırmaya çalışıyorlar... Ancak insan bir konuda kendinden eminsede kimsenin onu etkileyebileğini sanmıyorum. :roll:
                    Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

Bu tür insanlaradan uzak durmak...
                      Bazen bu mümkün olmuyor.
                      Ailenizden biri ya da en sevdiğiniz arkadaşınız bile olabiliyor bu olumsuz insan.
                      Bir anda bütün yaşam enerjinizi alıp götürüyorlar.

Bazen inatlaşıyorum bazen de bırakıp duymamazlıktan geliyorum çünkü kıramıyorsuz bazılarının inatlarını , sadece gücünüzü tükettiğinizle kalıyorsunuz.

Yorum

Hiç takmıycaz bile bu tür insanları...Üzüm üzüme baka baka kararır sonuç itibari ile arkadaşlar...OnLarı bu düşünceden çekip almak mümkün değilse uzatmanın anlamıda yok kendi hallerinde kalmaları en iyisi....

Yorum

takmıyorum

ama söylediklerine yine de önem veririm belli mi olur haklı olabilirler doğru söyleyebilirler, işime yarayan birşey olursa dikkat ederim buna, gerisini sallarım şahsen..

Yorum

aslında olumsuz konuşan insanlar konuşurken karşısındakilere konuşmuyor,kendilerine konuşuyor.Öyle çok korkuları oluyor ki kendilerini tatmin edebilmek için başkalarına yansıtıyorlar.Yani aslında kendileriyle problemleri var,böyle düşünerek onları takmamak daha kolay oluyor.
                            Eğer özgüveniniz fazlaysa zaten çokta etkilenmezsiniz bence.

Yorum

Eskiden he deyip geçiyordum. Sonra baktım ki he deyip geçmek onları onaylamaktan başka birşey değil ve bu insanlar düzelmiyorlar. Üstelik düşüncelerini ve negatif enerjilerini de etrafa çok güçlü şekilde yayıyorlar. Sonra onaylamaktan vazgeçtim. Bildiğim şekillerde olumlu telkin yapmaya çalışıyorum böyle biriyle karşılaşınca. Ama ihtiyarları ikna etmek çok zor. Misal dedem

Yorum

İşleniyor...
                              X