Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yalnızlığımız...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Yalnızlığımız...

Bir çoğumuz daha bi yalnızız diğer insanlara nazaran,daha duygusalız,daha duyarlıyız aslında...Ben bilirim ki en iyi sanatçılar en iyi bestekarlar en iyi yazalar hep yalnızdır,yalnızlar arasından çıkagelmiştir...
    Yalnızlığını,küsmüşlüğünü belki,yada duygusallığını-içselliğini kullanarak kendince de olsa bişeyler yazan,besteleyen,çizen arkadaşlar oldu mu aramızda?Ve bunları paylaştılar mı yada bir esere dönüştürdüler mi?
    Eğer varsa böyle arkadaşlarım gerçekten merak ediyorum,ve bizlerle paylaşırlar mı?Yada sizce bunlar projeye dönüştürülebilir mi aramızda?
    Kendileri söylemeseler de ben adım gibi eminim böyle insanların aramızda olduğuna...
    "Every man dies - Not every man really lives"

bazen yazıyorum.ötkü de denemez deneme de yazılarıma. zaten bir kalıba girmesini de istemiyorum yazdıklarımın. bir kaç kez bir yerler de yayınlandı.
    projeye dönüştürünce görev gibi olur ve özgür hissetmem ve başarısız olurum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: melleril300 View Post
      bazen yazıyorum.ötkü de denemez deneme de yazılarıma. zaten bir kalıba girmesini de istemiyorum yazdıklarımın. bir kaç kez bir yerler de yayınlandı.
      projeye dönüştürünce görev gibi olur ve özgür hissetmem ve başarısız olurum.
      bravo...çok doğru söylediniz aslında...ama yanılmadığıma da sevındım...
      tebrik ederim melleril,devam edin lütfen,merak da ettim doğrusu yazılarınızı

Yorum

Yazı yazarım ama her duygudan.
        Yalnız yaşamakta zordur her insan bir Ruh eşine ihtiyaç duyar.
        Ölene dek yalnızlık geç kalmışlığın , pişmanlığın hissidir.
        Mutluluk;beni sevmen kadar imkansız...

Yorum

Yanlış anlaşılma olmasın yalnızlığı savunuyor değilim burda,yalnızlığımızın verimli olup olmayışından-olumluya çevirip çeviremeyişimizden v.s,elbette ki katılıyorum yalnız kalmak iyi değildir,bunu savunmadım

Yorum

yazılı eserlerim var ama aşkın bitiyle gelen yalnızlıkta yazılmış şeyler.. şuan tozlu raflar arasındalar aşkımla yalnızlıgım.. çıkartmıyorum ..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: asalsayı
              benim de yayımlanmış bi 20-25 kitabım var.
              sizin yazdıklarınız beni hiç şaşırtmadı,şaşırtmayacakta
              tebrik ederim,ne ala...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: desperado54 View Post
                bravo...çok doğru söylediniz aslında...ama yanılmadığıma da sevındım...
                tebrik ederim melleril,devam edin lütfen,merak da ettim doğrusu yazılarınızı
                http://groups.yahoo.com/group/mavikalemgroup/

yazılarımdan bazılarını bu adreste saklıyorum.

Yorum

okumak isterdim aslında fırsatım olsaydı,eminim hepsi birbirinden güzellerdir...ben çok yetenekli insanlar olduğu inancındayım forumda,yanılmadığımı da görüyorum...

Yorum

hastayız sonuçta mutsuzuz yetenekli olsak ne olacak ki.

Yorum

olsun yaa öyle düşünmeyin bence,hem hasta hem yeteneksiz olmaktan iyidir en azından
                      ne bilim öyle işte...zaten rahat adamdan bişicik çıkmıyo merak etme,hep rahatsızlardan hep rahatsızlardan..

Yorum

teşekkürler tilki,mesele kim yalnız kalıyo yada kim bırakılıyo değildi zaten,kim yalnızlığında kendını bogmuyo aksıne uretkenlıgını konusturuyo,yetenege donusturuyo yada varolanı gelıstırıyo gibi...ıstedıgım cvbı vermişsiniz ama sorun yok
                        şarkı yazmak muhtesem bışey yaa,var mı kaydın falan amatorde olsa,cidden dinlemek isterim youtube v.s. varsa bişi burdan deilse de ozelden mutlaka yaz bana varsa ole bişi seve seve dınlerım,merak ettım
                        var işte bırsuru guzel ınsan ozel ınsan burda..kım demıs yok dıye!

Yorum

tarihin kaderini değiştirmeye muktedir olmuş bir çok liderde hayatın bir kısmında psikolojik sorunlar yaşamıştır.örnek vereyim araştırın.abraham lincoln amerikanın gelmiş geçmiş en delkanlı başkanlarından biriydi.amerikada köleliği bu adam kaldırmıştır.kendisi depresyon hastaydı.2.dünya savaşı liderlerine bakalım churchill ingiltere başbakanı depresifti hatta hastalığı için kara köpek yakıştırması yapardı.65 milyonun katili adolf hitler tam bir çatlaktı.konuştuğunda insanın kanını donduran bu hatip çocukluğunda konuşamıyordu ve bizim için çok özel bir isim vardır ki onunda gençliğinin bir bölümünde yanlız kaldığını ve ruhsal sıkıntılar yaşadığı çok nadir bahsedilir.o isimde mustafa kemal atatürktür.
                          wellcome to the desert of the real.

Yorum

Ben ilkokuldan beri yalnızım. Hiç doğru dürüst, takılabildiğim arkadaşım olmadı. Resmen asosyalim ve sosyalfobiğim. Şu ana kadar bir şey bestelemedim. Yaratıcı olduğumu düşünmüyorum.

Yorum

İşleniyor...
                            X