Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hayat size ne verdi?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Hayat size ne verdi?

süprizden.. fevkaladeden.. beklenmedik bir şey elde ettiğiniz oldu mu?
    yoksa dişiniz tırnağınızla mı herbişeyi elde ettiniz? Bu güne kadar..
    Birileri daha mı şanslı? Hayat bazılarına cimri mi?
    hayat ne verdi size bugüne kadar? elde ettiginiz herşey için bedel ödemek zorunda kaldınız mı?.. merakk ediyorumm...

Benim hayattan çok alacağım var. Bir o kadar da şükretmem gereken şeyim var.

Yorum

somut örnek istiyorum.. yuvarlak cevaplar yazmayın..

Yorum

Wuuuuu tamam gündüz ilk işim bu olcak.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ruhaniyet
          somut örnek istiyorum.. yuvarlak cevaplar yazmayın..
          bunlar nasıl cümleler.. süpriz gibi adeta..
          ne demek "yuvarlak cevaplar yazmayın"
          birşeyler yazma sebebi ile ziyaret etmiştim başlığınızı ama ne mümkün ...yazmayın deyince siz, yazasım kaçtı .. daha da sı sinirlendim bile.. belki ben köşeli yorum yazıyorum da siz yuvarlak anlıyorsunuz.. olamaz mı yani.. tabi ki olabilir..
          bir de, lütfen alıntı yapmayın, köşelenmesin yorumum.. sabah soyutlaştırmak istiyorum..
          lütfen..
          iyi geceler dilerim.

Yorum

Hiç bi zaman dört ayak üstüne düşenlerden olmadım. Hep kendi emeğimle bişeyleri elde ettim

Yorum

şanslı lık ne kadar sürerki 100 yıl olsa ne farkeder ömür
              bütün unuttuklarini öğreninceye kadar önümüzde sonsuz yillar var

Yorum

sakat değilim...sağlıklıyım...okadar....yani tabi var güzel şeyler ama sorun şu güzel olan şey bana dualitiyle beraber geliyor...
                ogün engüzel yemeği yedin en sevdiğini..akşamına karın ağrısı çekiyorsun mesela...güzellik sırf güzelliğiyle gelmiyo yani altından mutlaka bişeyler çıkıyor...sinir oluyorum...

Yorum

İşim, kendi emeklerimle ailem bilinçlenmeye başlayınca banada sürpsiz oldu, sevgilim hayatın bana sunduğu en güzel hediye sağlığım doğuştan ama devamı bende , hayata karşı bu dirayetim , emeğim..
                  Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

Hayat ne verdi ne vermedi, bunun bilançosunu buraya sığdıramam. Zaten yapmam da. Onun dışında sürpriz falan demişsin.
                    Hayat bana sürpriz olarak ne verdi ?

Çok fazla birlikte olmayı istediğim bir kadını bana aşık bir halde verdi. Bu benim için (zamanında) büyük bir olaydı.

Onun dışında çocukluğumdan beri zıpkınla balık avlak istemişimdir fakat annem izin vermiyordu. 2 sene önce bir arkdasım beni kendi arkdasıyla tanıştırdı. O kişi yıllardır zıpkınla balık avı yapıyordu. Sonra bana bu işi öğretti ve beraber dalmaya başladık ( annemin bütün şoklarına rağmen) .

Ortaokul ve lisede bateri çalardım, sonra üniversite sınavları falan ara vermek zorunda kaldım fakat üniversitede yine "şans eseri" ev arkadaşım baterist çıktı ve evde kurulu vaziyette bir baterimiz vardı.

Hep rus kadınlarını merak ederdim, geçen yaz tatilimde bu merakımı da giderdim. yanlış anlaşılmasın para karşılığında falan değil. Tamamen raslantı.

vs. vs. vs. yani son zamanlarda hatırladıklarım bunlar. Umarım işini görür. Ha bir de bu aralar sayısaldan büyük ikramiyeyi bekliyorum hayattan, sürpriz olarak.

Yorum

Düşündümde hayatımda hiç güzel birşey olmamıs 8O :lol:

Bence herşeyin bedeli var ya elde ederken ya da elde ettikten sonra mutlaka bedelini ödersin.Hayatımda hiç güzel bir sürpriz olmadı :cry:

Bizim gibilere lüks böyle şeyler

Bahtsız bedeviye döndüm hahahaha

Yorum

Ha ayrıca geçenlerde artık hayatımda yeniden birini istedim, 2 gün önce biri girdi hayatıma çok uzaklardan..

Yorum

cevaplarınız için tsk ederim arkadaslar..
                          hayat bana da bir sürü bela, hastalık ve musibet verdi..
                          hepimize geçmiş olsun.. benimle boğaza gelen var mı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ruhaniyet
                            cevaplarınız için tsk ederim arkadaslar..
                            hayat bana da bir sürü bela, hastalık ve musibet verdi..
                            hepimize geçmiş olsun.. benimle boğaza gelen var mı
                            millet aklını yerdemi buldu seninle boğaza gelsin can güvenlikleri olmaz :lol:

Yorum

Bana hayat bütün söylediğim büyük sözleri yedirtti.. :x

Pek sürprizler yapmadı bana hayat fakat çok mükemmel bir ailenin içinde büyüdüm.Aile insanın herşeyidir ve hayatın bana en güzel sürprizi bu sanırım.

Bir başka sürprizi ise, din konusuna çok meraklı ve eğilimliyim. Ve tesadüfen tanıştığım insanların hepsi din konusunda eğitimli çıktı ve beni geliştirdi..

Aşk ve okul konusunda istediklerimi alamadım ama herşey için henüz geç değil.

Bende başlığı ilk okuduğumda lagrima gibi "koca bir HİÇ" demek istedim.Ama düşününce altından bunlar çıktı..daha düşünsem daha çıkacak sanırım..kaçayım..

Yorum

İşleniyor...
                              X