Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kız meselesi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kız meselesi

dün eski sewdiğim kişiyi gördüm onu görünce cin çarpmışa döndüm sanırım o beni farketmedii ben hayalet ufo cin meraklısı birisiyim sanırım benide cin carptı buna inanıyorum ben şizofreni hastasıyım ama ben buna inanıyorum ama Allah ıma şükürler olsun hala bilgisayar bile kullanıyorsam bunun Allah tan geldiğine inanıyorum dışarı çıkabiliriyorum arada sırada yani hergün 2.5 litre kola ve bi paket sigara içiyorum yaşım 15 daha küçüğüm bu teshis bana yaklaşık bi sene önce konuldu artık eskisi gibi herseyikafaya takmıyorum boşver salla gitsin diyorum duvarda garip şekiller görüyorum kıvılcım şeklinde ateş şekilleri görüyorum herkesin bana zarar vereceğini düşünüyorum aslında dışarı çıkmamamın sebebi birilerin bana zarar vereceği korkusundan çıkmıyorum küçük bebeklerden bile korkuyorum bana sataşacak diye neyse benden bu kadar yorumlarınızı bekliyorum lütfen yorumlarınızı benden esirgemeyin

Kola bağımlılık yapıyor ben de bu yüzden hergün 2,5lt içiyorsun kola da sigara da zararlı her ikisini de bitir bence.
    Her şey güzel olacak...

Yorum

arkadaşım denemedim mi sanıyorsun denedim ama olmuyor bırakamıyorum

Yorum

keşke arkadaşın tek sorunu kola olsa...

Yorum

tskler arkadaşım kola bırakılır ama halüsinasyon bırakılırmı hem bugün karar verdim kola almicam

Yorum

okula gidiyor musun?

Yorum

rahatsızlığım yüzünden iki senedir okula gitmiyorum

Yorum

senin yaşlarında kardeşim var benim de.. hiç kıyamıyorum size ben.. yaşın daha küçük, kendini daha iyi hissettiğin bir dönem gidersin ya da dışardan okuma şansın vardır belki de araştırmak lazım.. :roll:

Yorum

inş. seneye dışardan okucam yani açıköğretim

Yorum

İşleniyor...
                  X