Duyuru

Collapse
No announcement yet.

film tavsiyesi..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Black Swan geldi şuanlık aklıma. Çok fazla film var, yazarım aklıma geldikçe.
    ''People who don't know me think I'm quiet, people who do wish I was.''

Yorum

ihtiyar delikanlı

Yorum

Secret window şizofreni hastalarının ilgisini çekebilir..:d
        3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

benim adım khan

Yorum

oldboyu izledim. izlemez olaydım film bittiğin tokat yemişe döndüm. çok mükemmel bir film ama insanlarda bıraktığı etki çok kötü. depresyona sokar adamı allah muhafaza
            black swanı izlemedim, geçen sene adını çok duyurdu ama işin içinde bale falan varsa ben yokum
            secret windowu izledim, sıradan bir şizofreni filmi hatta vasatın altı sırf johny deep oynadığı için izlenebilir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sosyalfobik24
              guguk kuşu

birçok psikolojik problemi olan insanları ele alıyor.

birtane sosyal fobik var filmde, akıl hastanesinde bir kızla beraber oluyor, birilerinin ayarlaması ile, dr. un olanları çocuğun aNNESİNE anlatacağım demesi üzerine utancından, çocuk intihar ediyor.

en ilgimi çeken yer burası idi. bir sosyal fobili için rezil olma korkusu ölümle eşdeğer,

guguk kuşu mükemmel bir film izlemiştim daha önceden. J.Nicholson üstad döktürüyor yine

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sosyalfobik24
                dev gibi bir adam vardı, adını hatırlamıyorum, konuşamıyor ve duymuyordu, filmin sonunda knuşmaya başlamıştı, biyer kaçırdım herhalde geride dönmedim, o adam niye konuşmuyorduki takıldım şimdi

bi sebebi yoktu hatırladığım kadarıyla. sadece insanlarla konuşmak istemiyordu heralde. yeşil yoldaki devi anımsatıyor..

Yorum

Zindan Adası ....İyi bir film...
                  'Ben' diye başlamayı hakkettiğim tek cümle var,'Ben şahitlik ederim ki Allah'tan başka ilâh yoktur!...'

Yorum

Sitede birisi Akıl Oyunları' nı önermişti izledim çok güzel bir film, bir şizofrenin başarılı hayatını anlatıyor.
                    Her şey güzel olacak...

Yorum

akıl oyunlarını izleyen bir arkadaşım filmi izlerken aklıma ilk sen geldin demişti halbuki şizofren değilim...

Yorum

se7en filmini izleyin..

Yorum

psiko gerilim tarzı şu paranormal activity serileri var ya onlar aklıma geldi bi an.bu şeye uyuyomu bilmem ama..

Yorum

-girl interrupted
                            http://www.imdb.com/title/tt0172493/

-a dangerous method
                            http://www.imdb.com/title/tt1571222/

Yorum

-confessions
                              http://www.imdb.com/title/tt1590089/

Yorum

jim carrey filimleri izleyin =)

KuzuZade
                                Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
                                BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
                                Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

İşleniyor...
                                X