Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bipolar Bozukluk

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bipolar Bozukluk

Herkese Hayırlı Günler

Bipolar bozukluğu olanlar neler yaşıyorlar, yazabilirler mi?

Özellikle nasıl sanrılar yaşıyorsunuz?

Yorum

Bilinçlendirin mustafayı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ayılırsınveanlarsın View Post
        Bilinçlendirin mustafayı.
        Mustafayı yönlendirdik ya
        ben olsam bu gün psikiyatristime çıkardım mani içinde kullanılan antiepileptik ilaçlar var onlar büyük etki sağlıyor bipolar bozukluklara kendini öncekinden çok daha iyi hissedeceksin mustafa zaman kaybetme

tegretol, depakin, lamictal, dilantin gibi ilaçlar...
        Last edited by BeyZade; 01-02-2012, 02:35 PM.

KuzuZade
        Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
        BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
        Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
          Mustafayı yönlendirdik ya
          ben olsam bu gün psikiyatristime çıkardım mani içinde kullanılan antiepileptik ilaçlar var onlar büyük etki sağlıyor bipolar bozukluklara kendini öncekinden çok daha iyi hissedeceksin mustafa zaman kaybetme

tegretol, depakin, lamictal, dilantin gibi ilaçlar...

Bugün gidemem psikiyatriste...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MSTFBKCK View Post
            Bugün gidemem psikiyatriste...
            yarında gidemessin bu meret hastalığın huyudur ertelemek senin bir suçun yok

KuzuZade
            Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade

Yorum

Bak ne güzel anlatmış abile ablalar anlıyorsun değilmi mustafa anlamadığın yerler var sor çekinme..

Yorum

ajitasyon yaptırma gibi kötü huylarıda vardır maninin küçük emrahlık yaptırır her daim

KuzuZade

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
                  yarında gidemessin bu meret hastalığın huyudur ertelemek senin bir suçun yok

Hayır, ben imkanların yetersizliğinden dolayı erteliyorum. Her şeyi hastalığa bağlamamak lazım?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ayılırsınveanlarsın View Post
                    Bak ne güzel anlatmış abile ablalar anlıyorsun değilmi mustafa anlamadığın yerler var sor çekinme..

Anlamadığım yer yok, hem ben küçük çocık muyum canım!?

Yorum

İşleniyor...
                    X