Duyuru

Collapse
No announcement yet.

aşk-sız hayatım

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Clear All
new posts

 • aşk-sız hayatım

  benim aşk hayatım çok kötü geçti..

  aslın da aşk olmasada olur diyenlere rastladım.. öylede yaşanır hayatta.. evet doğru yaşaınır.. ama bana diyenlerin bile gizli saklı sevdaları vardı..
  yani belkide ben üzülmeyim diye teseli adına sölediler..

  ve bişi söyleyim ben baya yakışıklı biriyim.. hani derler ''aman gördüm mü uzun boylu yakışıklı.... da..

  ha öyle uzun boylu falan değilim gösterişli falan ama bi yüz güzellliği ve tatlılığı var.. saçalarımda baya gürdü.. herşey birbirini tamamlıyordu
  yalnız sevip hoşlandıklarım hep çekici ve güzel insanlardı ya çıktıkları olurdu yada olmuyordu bi şekilde.. zamanlarım hep böle karşılıksız sevdalarla geçti..
  sadece biriyle oldum ama oda öle güzel değildi öyle çok.. bi zaman sonra soğudum.. kıza karşı.. kızda farkedip ayrılma kararı aldık beraber..
  anladım ki olmuyo beğenmem lazım hemde çok sevmem.. yoksa böle şeyler yaşacağım.. ama gidip en ulaşılmazı seviyorum yada istiyorum ama bakıyorum o nerde ben nerde....
  yada yine kırmızı ışık yanıyo bize..
  yine yalnızım.. e hep yalnızım böle yalnız hayat mı geçer.. üstelik yakışıklı olupda yalnız olmak kompleksin alasını yaşatıyor bana..
  haa yakışıklılığın avantajınıda gördüm en güzeli olmadı ama ilgi gösterenler baya oldu.. izmir civarından müthiş bi güzelle tanışmıştım allahım bu rüyamı diyordum.. acayip sevinçliydim.. kız fotosunu anneme gösterdim
  annem
  aboo oğlum o kızı sana bırakmazlar.. niye benle konuşuyor dedim.. paran yok pulun yok bi fiyakan yok.. o kız konuşssa sadece konuştuğla kalır..

  iyi ama ben hep böle yalnız nereye kadar.. dedim..

  snn kide sana göre olur..

  oldu canım

  ben başkasıyla olursam yda evlendirirsen ona hayat bağlı kalmam dedim.. iyi ozaman git bul. bulamazsan da suçlu ben değilim

  tabi böle konuşuyoruz ama için için ağlayan yine ben.. o hayatını geçirmiş bitirmiş..

  ben brzda yakışıklılık var istiyorum ki koluma taktığım güzel olsun..

  oda olamyınca zaman geçince

  iyice bi karamsarlık allahım ben ne yapacam bunlar beni bi zaman sonra evlenmeye zorlayacak ben hayatta istmediğimle olmam bide mecbur kalırsam... gibi düşünceler
  resmen üzüntünden hasta oldum saçlarım gür hali bile gitti midem gastiritt oldu psikoloji travmaya uğradım..
  hasta oldum hala derdindeyim işe bak.. bi yerde güzel bi kız falan görsem
  kendi kendime hiç böle bi kız arkdaşım yada sevgilim olmayack mı benim.. buna layık değilmiyim ben.. ölim daha iyi.. ki ölmeyi canı gönülden istiyorum.. hemde bunun yüzünden çünkü layık görmüyordum kendimi yaşadığım durumlara..

  gidip anneme yakınıyorum..
  oysaki ben yakışıklılığımdan ötürü en güzel kızlardan biriyle konuşuyordum.. öyleki gelip annemin elini öpmesinin hayallerini kuruyordum..
  otuurp anneme yakınıyorumki anne olmuyor.. düştüğüm acizliğme anneme yakınmama bile üzülüyorum..
  çok arkadaşım var erkek bayan hata karı kocalar yaşça çok büyükler bile..
  ama soruyolar bazen yok mu biri yok diyince ''yok''
  neden diyince
  ne diyecem
  güzel hoşuma giden arıyorum da şimdiye dek bulamadım mı ya da buldum da bıraktı beni mi..
  ne diiym şaşıyorum
  öle bi dert oldu ki bana hem o hem de konuştuğum kızla irtibatın kesilmesi.. bi anlamda beni bırakması..

  bana arkadaşlarım bile hadi lisenin orda kız tavlayalım derlerdi aman ne o öyle kız tavlayalım gibi derdim içimden.. serseri gibi..
  şimide bazen acaba yapsamıydık ne..
  otuurp kurslarda gelinlik kız gibi etrafı seyrederdim aman bi kız karşıma çıksında beğenirsem işde yanıma da gelirse tanışırız olur ya işde.
  işe bak kızı bana gelcek
  ama kursda kimseyde birşey diyemezdim korkardım. aman döner bişi der bana sonra rezil olurum kursdan atılırım.. böle iyi iyi buluruz bi gün.. bulduk..
  dedem 4 tane almış 4. cüde 4.cüye hamile kalmış, ben hala yalnızım
  baya samimi bi kız arkadaşıma anlamıştım bu durumları durdu gülümesedi ''şanssız yakışıklı'' dedi bana.. öle bi zoruma gidiyor ki..
  bide becereksiz gibi hissetmeye başladım kendimi artık..
  belkide öyleyim iş sadece görsel güzellikle bitmiyor...
  bu sitede artık pek görünmeyecem. bazı arkadaşlarım için sadece gircem. benimle ilgili bi düşüncesi ve iletmek istediği olan özelden yazsın.
İşleniyor...
X