Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Fayanslara bakınca değişik şekiller görüyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Fayanslara bakınca değişik şekiller görüyorum

birine havada uçan pozisyonda bir şeyler anlatan insan onu eli çenesinde dinleyen biri.konmuş güvercin.ağzı açık sağ profilden bakan bir çocuk.sakallı bir erkek portresi.gülümseyen bi şekilde kollarını açmış değişik bi cisim ve onu izleyen bir yüz.evet yanlış okumuyorsunuz ben bunları banyodaki fayanslara görüyorum.son bir haftada oluştu bu takıntı.odaklanıyorum sürekli şekiller çıkarmaya çalışıyorum.bunun bilinen nedeni var mı acaba?

bende bazen gökyüzüne bakınca film izliyor gibi olurum.odaklanıyorsun ve görüyorsun bu oyunu beynin yapıyor sana cünkü emri sen veriyorsun.
    fayanslara bakmamayı dene (:

Yorum

Bu kabiliyetlerinizi geliştirirseniz sizden süper falcı olur...
      Aynasıdır insan insanın. . !

Yorum

Bu durum kafa olarak yorgunsam bendede oluyo, sinek uçuşması denen olay ama bir süre sonra geçiyo
        3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

Şekiller görmek için çaba harcadığını yazmışın. Yapma. Yapıyorsan da eğer, bu o kadar da önemli bir durum değil. Bende bizim külüstür televizyonun 3d olması için gözlerimi kırpmamaya çalışıyorum. Macera olsun diye yani. Bir arkadaşım da tuvaletini tutuyormuş gün boyunca. Daha demin dedi. Sen aklıma geldin. Olur böyle şeyler.
          Bakış açısı önemlidir.

Yorum

Teşekkürler arkadaşlar bende bi sıkıntı olduğunu düşünmeye başlamıştım

Yorum

İşleniyor...
            X