Duyuru

Collapse
No announcement yet.

cinsel ve dinsel takıntılar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• cinsel ve dinsel takıntılar

cinsel takıntıları olanlar varmı paylaşalım lütfen burada hastayız birbirimize yardımcı olmalıyız nasıl olsa ismimiz çakma hiç bir şeyimiz gözükmüyor bizi tanımıyorlar neden çekincezki paylaşalım lütfen. cinsel takıntılarınız nasıl oluyor cinsel takıntılardan kurtulanınız varmı

ayıp şeyler düşünüyorum sürekli ve bu yüzden kendimi suclu hissediyorumutanıyorum kendimden

Yorum

çok az dinsel takıntılarım daha çok cinsel

Yorum

Ne gibi cinsel takıntıların var.

Yorum

cinsel takıntılarını doktoruna anlat o bile dinlemez ama dinsel takıntı varsa alalım bende ikiside yok

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sosyalfobik24
            şimdi anlatır hacı hepsini ))
            benim tahminim her kız gibi televizyonda gördüğü yakışıklı boylu poslu genç artistleri düşünerek masturbasyon yapıyordur ve bundan da utanıyordur sonra da suçluluk duyuyordur. bu arada o artislerede uyuz oluyorum.bende halter çalışsam bu yaşımda benimde öyle vucudum olur

bunda utanacak suçluluk duyulacak bir şey yokki. her kız bunu yapar. evli olmayan kızlarda masturbasyon vucudun ihtiyacıdır. bence sorunu bu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sosyalfobik24
              hacı bence kısmen haklı olabilirsin, sana hak verebilirimde,

konuyu genele yaymışsın, çözümüde sunmuşsun ya, işteo zaman saçmalamışsın
              oğlum ne hacısı günde 2 bira , 1 viski içenden hacımı olur

kız için sen yaz o zaman çözümü senin saçmalıklarını okuyalım.

Yorum

nasıl kurtuldunuz. ilaç kullandınızmı dinsel takıntınızmı vardı sadece

Yorum

ben öyle tv deki artist erkekleri begenen biri degilim hiç begendigim erkek yok kız çok ama erkek yok

Yorum

her iki takıntı mevcut bende de. ben mesela rastgele gördüğüm birini beğenirsem kendimi onla hayal ediyorum resmen. onunla birlikte olmak isteyebiliyorum. dinsel takıntımda burda başlıyo bu sefer dinden önce etik açıdan düşünebilirsiniz durumumu ama ne kadar sağlıklı nekadar sağlıksız bi duygu bilmiyorum. yenemedim ben içimden geliyo çünkü zarar vermediği sürece sorun yok gibi ?!!
                    sarkmamalıydın gözlerimden . düşersin demiştim sana..

Yorum

özel msj olarak yazdım buraya yazmak istemezsiniz belki diye

Yorum

Orjinal yazı sahibi: obsesif kız View Post
                        özel msj olarak yazdım buraya yazmak istemezsiniz belki diye
                        önemli değil takılma ok

Yorum

bende cinsel rüya görürsem oluyor genelde gündüz iyiyim ne istek var ne birşey. rüyayıda 2 haftada bir yada ayda bir görüyorum. fazla görmüş oluyorum çok düşündügüm içinhalim çok üzülüyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: obsesif kız View Post
                            bende cinsel rüya görürsem oluyor genelde gündüz iyiyim ne istek var ne birşey. rüyayıda 2 haftada bir yada ayda bir görüyorum. fazla görmüş oluyorum çok düşündügüm içinhalim çok üzülüyorum
                            üzülmeee haftada bir ayda bir çokmu diyosun.. cinselliği düşünmeyen bi insan yoktur buna emin ol ama takıntı başka bişi nasıl anlatmalı.. hani hergün cinsel içerikli şeyler izlemek sürekli bunla meşgul olmak vs vs sendeki takıntı değil bence

Yorum

bu tür konuları fazla abartmamalı... bazen insan bazı şeylere takılır, ilgi duyar... bütün bunlar "takıntı" sayılmaz... takıntı çok başka bir şey...
                              Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

İşleniyor...
                              X