Duyuru

Collapse
No announcement yet.

depresyon olabilir mi?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• depresyon olabilir mi?

arkadaşlar okb ve sosyal fobim var bildiğiniz gibi.Ama sosyal fobi ciddi anlamda normale döndü çok şükür okbyle ters orantılı bunlar 2sinin kaybolması için moralimin iyi olması lazım ama şöyle bi düşünce var aklımda yazın okb ve sosyal fobim kayboluyor ve aklıma gelmiyorsa okul zamanı geliyorsa bu depresyonda olabilir mi?Yalnızlık hissi feci derecede çekiyorum.Asosyalim bununda etkisi olabilir mi bilmiyorum ama arkadaşlarımla 1 kere dışarı çıksam bile yetmiyor yani eve geliyorum yine yalnızlık yine yalnızlık okul desen zaten hayat yok arkadaşlarımın hepsi lise 3 ben lise 2 (çift dikiş) ters devredeler arkadaşım yok bu devrede açıkcası okb bu konuda devreye giriyor sınıftakilere yaklaşmakta çekiniyorum.Depresyonda olabilir mi acaba ? okul zamanı hayattan kopuyorum çünkü devamsızlığım her sene tavana vuruyor

yazın yaylaya gidiyorum abilerim arkadaşlarım hep orda çok yakın gördüğüm kişiler boş kalmıyorum hiç aklıma gelmiyor okul zamanı geldiği zaman içimi bi mutsuzluk sarıyor.Ortam çok önemli okulumu değiştirmek istesem de nafile ailem değiştirmiyor hastalığım 2 seneye göre daha iyi şükür ama içimde bi yalnızlık var mesela ders çalışma zamanı gelsin yazılım olsun oturup çalışamam hemen bi yalnızlık sarıyor içimi masadan kalkıyorum pcye geçiyorum müzik dinliyorum arkadaşlarımla konuşuyorum temizlik ve mikrop kapma korkum var okul kıyafetlerime dokunamam eve gelince telefonu okulda elledim diye elleyemem evde o derece.

Yorum

İşleniyor...
    X