Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Eleştiriye açıkmısınız?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Eleştiriye açıkmısınız?

Olgunluğa,başarıya ulaşmanın bir yanı da eleştirilere göğüs germektir .
    Bence Hayatın zor virajları,ancak eleştirilere açık olmakla aşılır.

Siz ne dersiniz :?:

Eleştireye açık mısınız :?:
    Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
    Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

diline mahir misin

Yorum

Ne kadar eleştiriye açığız desek de eleştiriye açık olabilen çok az insan vardır.

Ben olumlu eleştirilere tabiki de açığım.. :P

Olumsuzlara ise.. :roll: eleştirinin dozuna, gerçekliğine ve kimden geldiğine bağlı.Aşağılamak için yapılan eleştiriler de var sonuçta bu nedenle her eleştiriye açık değilim.

Fakat eleştirinin içinde art niyet yoksa, beni seven ve benim iyiliği düşünen bir kişiden geliyorsa, olumsuz bile olsa eleştiriyi seve seve dinlerim.

Yorum

cümlelerini haddine göre kurduğu sürece evet açığım...

çok fasla eleştiri almadım bugüne kadar yani gerçek payı olanlar çok asdı mesela...

çünkü yaptıklarımın hersaman bir açıklaması vardır...ince ayrıntıcıyım biras

Yorum

Ben eleştirebiliyorsam başkalarını elbetteki eleştirilebilirim.

Dolayısı ile ;

Eleştirinin dozu ve uslubu önemli olamakla birlikte hertürlü eleştiriye açığım.
          Düşlemek bilmekten daha önemlidir.

Yorum

yapıcı eleştiri EVET
            yıkıcı leşetiri HAYIR

Yorum

evet açığım

Yorum

Sevmediğim bir yönüm eleştiriye fazla tahammül edemiyorum, özellikle haksız yere eleştirilmek beni çok öfkelendiriyor... :evil:
                Ya bir yol bul ya bir yol ac ya da yoldan cekil.

Yorum

eleştiriye açığım ama bunu zayıf yönlerimi çıkarıp bundan zevk alarak aşşalayarak söyleyenlere karşıyım. yapıcı eleştiri lütfen

Yorum

aşağılanmadığım sürece elbette açığım..

Yorum

Açıkçası ben kendi kendimle devamlı uğraşır ve eleştiririm ama başkasının eleştirmesinden pek hoşlandığım söylenemez. Fakat saygı duyduğum insanların özellikle eleştirmesini isterim, bilirimki onlar daha iyi olmam için yaparlar bunu. Ve onların eleştirileri bana olumlu etki eder.
                      Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

Evet çevremdeki kişileri onları kırmadan eleştiririm ve beni de mutlaka eleştirmelerini isterim,eksik yönlerimi bilmek isterim. Böylece daha sağlıklı ilişkiler oluyor

Yorum

eleşiriyi yapana ve onun hayattaki duruşuna göre değiişen bir durum..yani hayatı yanlışlarla dolu biri bana yanlış yaptığımı söylerse doğru yolda olduğumu düşünür ve aynen devam ederim..ama içsel yolculuğunu tamamlamış konumunu sağlamlaştırmış ve bende saygı uyandıran biriyse beni eleştiren utanır ve özeleştirimi yaparım

Yorum

çok seyrek eleştiririm..mevzunun ahlaksızlık ülkeye saygısızlık insan hakkına tecavüz gibi gibi şeyler olması lazım..yoksa banane herkesin hayatı kendine..eleştiri yapabilmem için mükemmele yakın olmam lazım..o kadar büyük olduğumu düşünmüyorum..

Yorum

kimden geldiğine bağlı......

kızarım once ama aklımda yer eder kendimi düzeltmeye çalışırım...

Yorum

İşleniyor...
                              X