Duyuru

Collapse
No announcement yet.

devamlı yatmaktan bıktım...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: ayılırsınveanlarsın View Post
    Rexapın ve serex kac mg alıyorsun?

rexapin 10mg düşürdü doktor serex 25mg alıyorum.

Yorum

tahminimce uykuyu serex yapıyor.14 saat uyuyorum yetmiyor nerdeyse.

Yorum

bu gün evde oturup bütün tv bakacağım diyorum ama 2 saat sonra sıkılıyorum.hemden dışarı atıyorum kendimi...beni meşgul edecek işler buluyorum yada kitap okuyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: panik View Post
          bu gün evde oturup bütün tv bakacağım diyorum ama 2 saat sonra sıkılıyorum.hemden dışarı atıyorum kendimi...beni meşgul edecek işler buluyorum yada kitap okuyorum.
          Keşke senin kadar rahat olabilsem.

Yorum

ne rahatlığı be kardeşcim ,hengi derdimi döksem amma velakin durağan hayat daha çok derinlere daldırıyor beni be buda beni kokutur.

Yorum

ben sadece dışarı çıkma konusunda rahat olabilsem demek istemiştim yanlış anlama sakın.mutlaka herkesin bir derdi varki burada.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: barmen123 View Post
                tahminimce uykuyu serex yapıyor.14 saat uyuyorum yetmiyor nerdeyse.
                Evet uykuyu serex yapıyor.

Yorum

Şu anda bir uçuruma doğru yuvarlanıyorsun farkında olmadan.Kopuyor, birikiyor, doluyorsun.Mutlaka bir gün bir patlaması olacak.Bu şekilde hayat da geçmez, yolun sonu da gelmez.Acilen müdahale etmeli ve ne şekilde olursa olsun kendini dışarı atmalısın.Aç olsan da, tek başına sokaklarda amaçsız yürüsen de, en berbat işte çalışsan da silkelen ve at kendini evden dışarı.Savaştıkça güç kazanacaksın.İyi kötü deme, bir iş bul, harçlığını çıkar.
                  Orjinal yazı sahibi: barmen123 View Post
                  devamlı ilaçları kullanıp yatmaktan bıktım.hiçbir sosyal faliyetim yok.arkadaşım kalmadı herkezden herşeyden uzaklaştım.daha doğrusu arkadaş olup eğlenicek yaşıda geçtim yaş 30 oldu.nereye kadar evde oturup zaman öldürücem böyle.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
                    Şu anda bir uçuruma doğru yuvarlanıyorsun farkında olmadan.Kopuyor, birikiyor, doluyorsun.Mutlaka bir gün bir patlaması olacak.Bu şekilde hayat da geçmez, yolun sonu da gelmez.Acilen müdahale etmeli ve ne şekilde olursa olsun kendini dışarı atmalısın.Aç olsan da, tek başına sokaklarda amaçsız yürüsen de, en berbat işte çalışsan da silkelen ve at kendini evden dışarı.Savaştıkça güç kazanacaksın.İyi kötü deme, bir iş bul, harçlığını çıkar.

Uçuruma doğru gittiğimin farkındayım teşekkürler yorumunuz için.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: jüliet
                      bende bazen etrafımdaki kişilerden sıkılıp tek başına çıkıp dolanıyorum o zaman kendimi daha rahat ve özgür hissediyorum çünkü her an istediğim herşeyi yapabilirim veya istediğim yere gidebilirim ama yanımda birileri varken bunu yapamıyorum onlarla ortak bi şekilde hareket ediyorum işin özü bence ilk olarak tek başına dışarı çıkmayı dene korkma önce bi alış daha sonra kendine iş bul kendi paranı kazan bak kendine güvenin nasıl geliyor ileride bu günlerine sende hayret edeceksin

inş kısa zamanda bu dediklerinizi yaparım.

Yorum

merak etme yanlız değilsin, senin durumunda milyonlarca insan var dünyada,hatta bunu tanımlayıp isimlendirmişler bile, arkadaşının olmaması da tuhaf değil hatta sevinmelisin bile ,insan yüzüne gülenlerden aksine davranışlar görüyorsa varsın arkadaşın olmasın,ama olcaksa bi tane olsun gecmiş olsun:happy:

Yorum

İşleniyor...
                        X