Duyuru

Collapse
No announcement yet.

aripa iyi bi ilaçmıdır. kullanan varmı..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: LikeTheClown View Post
    Ben bir de özel psikiyatri merkezine gidiyordum siz düşünün ...
    İnanırmısınız hiçbir hastanede görmediğim muameleyi/samimiyeti özel bi hastanede görmüştüm, doktorla görüşme yapmak için her kayıt yaptırdığımda 20 lira kesiliyordu bir gün doktor bana "bundan sonra gelirken giriş yaptırma direk çık odama çal kapıyı gir" demişti.. Ama sadece bir hastanede gördüm bunu.

Onun dışında özellerde de devlet hastanelerinde de hep çıkar sistemi gördüm.. Hatta özelin birinde sadece bir seanslık muayene için 250 lira verdiğimi hatırlarım.
    Çok az da olsa insan olanlar çıkıyor aralarında, o da bize ya rastlar ya rastlamaz
    Çalışmadan,yorulmadan,öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler evvela haysiyetlerini,sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklallerini kaybetmeye mahkumdur.
    Mustafa Kemal ATATÜRK
    Asperger bir kız arkadaşım olsun isterdim,
    kalk gidiyoruz dediğimde nereye diye sormayan,
    karavanımın hanımı olan

01101110011110100111010000100000011110010110100101 1100100110110101101001011000100110010101110011

Yorum

aripa ile abilify eşdeğer ilaç.Deperesyonu gideriyo ama sanki insanı mallaştırıo gibi tesbitlerim var...

Yorum

Doktor bana 10 mg olanını yazmıştı 3-4 gün kullandım rahat edemedim, bana da uykusuzluk yaptı dediğin gibi bende daha kullanmadım, bıraktım......

Yorum

Orjinal yazı sahibi: asperger View Post
          İnanırmısınız hiçbir hastanede görmediğim muameleyi/samimiyeti özel bi hastanede görmüştüm, doktorla görüşme yapmak için her kayıt yaptırdığımda 20 lira kesiliyordu bir gün doktor bana "bundan sonra gelirken giriş yaptırma direk çık odama çal kapıyı gir" demişti.. Ama sadece bir hastanede gördüm bunu.

Onun dışında özellerde de devlet hastanelerinde de hep çıkar sistemi gördüm.. Hatta özelin birinde sadece bir seanslık muayene için 250 lira verdiğimi hatırlarım.
          Çok az da olsa insan olanlar çıkıyor aralarında, o da bize ya rastlar ya rastlamaz
          Dostum özel hastane ye gitme lüksü sadece zenginler için geçerli.Aripiprazol u çok kötülemişsiniz fakat bende en ufak bir yan etki yapmadı bence bünye den bünye ye değişiyor.6 gündür kullanıyorum takıntılarım önemli oranda azaldı,doktorlara güvenelim derim ben.

Yorum

İşleniyor...
          X