Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Doğa Üstü Varlıklar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Doğa Üstü Varlıklar

Merhabalar arkadaşlar.Bazılarınız benle tanıştı.Adım Tolga.Araştırmacı bir yapıdayım.Daha önce ruhani varlıklarla iletişimim olmuştu.Deli felan değilim.Gerçekten Cin veya ruhani varlıklar olduğunu size kanıtlamaya çalışacağım.İlk başta kendimden örnek vereyim.

Olay 1:Yıl 2007.Soğuk bir Aralık günü.Arkadaşlarla sohbetler ettik.Konu darlığından hayalet sohbetine başladık.Sonra cinler ve saire.Yaşayanlar bilir.Korku hikayesi anlatan birini herkes can kulağıyla dinler.Adeta konuşma yazaktır.Adem diye bir arkadaşımız vardı.Yaşımız 17-18.Hepimiz genciz ve adrenalin severiz.Bu arkadaşımızda korkutucu bir şeyler sallıyordu.Hepimiz inanmak zorundaydık.Anlattığı sırada garip hırıltılar duyduk ve arkadaşlardan biri bir krize girdi.Nedenini bilmiyoruz.Her şey burada başladı.

Olay 2:Kumburgazdaydım.Yıl 2008 in yaz ayları.Hava sıcak.Arkadaşlarla yüzdük.Denizden çıktık.Herkes evlere dağıldı.Birbirimize söz verdik herkes saat akşam 8.00 de Uğur un evinde olacaktık.İlk ben gittim takıldık.Diğerleri gelince evde yapacak bir şey bulamadık.Dışarı çıktık.Bakkala gittik.Ben hariç herkes sigara içiyordu.Sigaralarını aldılar ve mezardan geçtik.Kestirmeydi çünkü.Çok emindik hepimiz bembeyaz bir varlık görmüştük.Ve sonra bir çığlık sesiyle kayboldu.

Yaşadığım 4 tane olay var.Bunları katılım olursa anlatırım.Yemin ederim hepsi gerçek.İnanmayan google görsele hayalet yazsın.Resimlerin %40ı montajsız.Normal bir insan bu resimlerin montajsız olduğunu anlayabilir.Ve hepsininde bir hikayesi var...
    Hayattaki en büyük hata kaybetme olasılığını hesapladığın andır...

ruhani varlıklar var yok denmesi saçma olur ama insanlarla ne kadar ilişkileri olur bilemem sen neden bu varlıklarla ilgileniyosun
    Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
    sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

hayalet diye bişey yoktur.hayal-et.cin ruh vardır ama öyle pat diye her insana gözükmezler.artı mezarlık ne alaka? : ) hayır hikaye mikaye atıyonuz yani de biraz üsturuplu atın bari : )

Yorum

Atmadığıma yemin edebilirim anlatacağım 4. olay bir gazete haberinde geçti hatta link vercem yarın hepsi gerçektir.Ayrıca adı hayalet değil bencede.Öyle demedim zaten.Googleye hayalet yazın dedim.Dimi arkadaşım ?

Yorum

Saatlerce bakma ve inceleme fırsatımız olmadı.O şey neyse bir anda bir çığlık sesiyle ortadan kayboldu.En fazla 2 saniye.

Yorum

Dediğim gibi inanan inanmayan yarın paylaşacağım şeylere bakar.Size linki kendim atacağım.Ayrıca sence insanların konuşma özgürüğü yok mu? Çok geri kalmış bir insansın !!

Yorum

O olayların hepsi sadece kafanızın içinde oluyor. Doğa üstü varlıklar gerçek olsa bile doğaya ait normal insanların onları görme, hissetme vb vb olasılıkları sıfır.

Yorum

Dostum kendine mukayyet ol. Doğaüstü varlık diye bir şey yoktur cin, şeytan, ruh, ulucuvcuv, Zeus, hayalet, orman perileri alayı bunlar hep uydurmadır bilimsel gözlem ve kanıta dayanan bir tek doğaüstü olay kayıtlara geçmiş değildir.
                I'm fine. I'm just not happy.
                G.House

Yorum

hayalet dedektörü
                  https://play.google.com/store/apps/d...a2xlcy5ncmMiXQ..
                  Last edited by situation; 16-04-2013, 11:45 PM.
                  push push. you. can do it!

Yorum

nasıl çalısıyo o kamera acık mı olması gerekiyor veya mikrofon?
                    push push. you. can do it!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dertli biri
                      Boyutla alakalıdır.
                      Peki biz o boyutları gidip gördük mü kanıtladık mı. Yoksa bunlar fantastik mitler hikayeler dünyasın unsurlarımı.
                      Benim bildiğim 4 boyut var en genişlik yükseklik ve zaman bunun içinde kanıtlanmış doğa dışı madde enerji dışı olay gözlemlenmiş değil.
                      I'm fine. I'm just not happy.
                      G.House

Yorum

İşleniyor...
                      X