Duyuru

Collapse
No announcement yet.

çevreee

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• çevreee

nasıl çevre yapılınır? ben hep çok tanıdığı çevresi olan insanların nasıl bu kadar çevresi olduğunu merak ederdim yani o insanlaramı denk geliyor hep kafasına uyan insanlar bana niye denk gelmiyor?sizce neden?

OKB öncesinde çok geniş bi çevrem vardı. OKB sonrası neredeyse hiç arkadaşım yok. çevre yapmak için dışarda çok bulunman lazım, etkinliklere, kurslara, okula vs. vs. çok vakit ayırmalısın. çevre kendiliğinden olur. yani öyle kasmana gerek yok.

Yorum

şimdi internette de senin yorumuna benze gördüm "dansa başla..yoga ya git,yürüyüş yap,alışveriş yap,ye iç gez eğlen,erkeklere asıl..kısacası hayatını yaşa.." diye ama nasıl hiç bildiğim dans kursu yok nasıl bulucam sonra bide pahalıdır heralde uygun fiyata varmıdır hiç bilmiyorum ki neresinden başlayayım

Yorum

Çevre mi, boşver ya...

Tavsiye etmem. Az ve öz olsun. İnsanların çoğu sahtekar, dolandırıcı, menfaatçi...

Mesleğin ya da işin neyse onu iyi yap. Zaten etrafında kümeleneceklerdir.
        Ben uzun yıllar spor salonu işlettim, şirketlerde tercümanlık yaptım, 3 üniversite bitirdim, karikatüristlik yaptım vs...Dolayısı ile inanılmaz bir çevrem oldu. Biraz da bana hayranlıkla bakan bir çevre....

Ama geriye dönüp bakıyorum da, gerçek manada hiç arkadaşım olmamış. Onlara harcadığım zamana yazık. Bari siz yapmayın...

Boşver çevreyi. Kendine gelecekle ilgili bir hedef koy, işinde başarılı ol.Zaten etrafında kümeleneceklerdir ama sen yine de mesafeyi koru. Adam seç.
        Adamına göre davran ve mümkünse çevre yapmaktan vazgeç...
        İster mermi kullansın, ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı.
        Malcolm X

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Obsesif_Fatihi View Post
          Çevre mi, boşver ya...

Tavsiye etmem. Az ve öz olsun. İnsanların çoğu sahtekar, dolandırıcı, menfaatçi...

Mesleğin ya da işin neyse onu iyi yap. Zaten etrafında kümeleneceklerdir.
          Ben uzun yıllar spor salonu işlettim, şirketlerde tercümanlık yaptım, 3 üniversite bitirdim, karikatüristlik yaptım vs...Dolayısı ile inanılmaz bir çevrem oldu. Biraz da bana hayranlıkla bakan bir çevre....

Ama geriye dönüp bakıyorum da, gerçek manada hiç arkadaşım olmamış. Onlara harcadığım zamana yazık. Bari siz yapmayın...

Boşver çevreyi. Kendine gelecekle ilgili bir hedef koy, işinde başarılı ol.Zaten etrafında kümeleneceklerdir ama sen yine de mesafeyi koru. Adam seç.
          Adamına göre davran ve mümkünse çevre yapmaktan vazgeç...
          teşekkürler tavsiyen için tam çevre değilde bikaç arkadaşım olsun mesela kardeşim çevresi çok şuan ben evde otururken o arkadaşlarıyla güzel bir mekanda eğleniyor benide çağırdı ama afralı tafralı çağırdı oda bıktı artık napsın kendi arkadalarıyla eğlenmek istiyor haklı olarak

Yorum

Orjinal yazı sahibi: şükranm View Post
            teşekkürler tavsiyen için tam çevre değilde bikaç arkadaşım olsun mesela kardeşim çevresi çok şuan ben evde otururken o arkadaşlarıyla güzel bir mekanda eğleniyor benide çağırdı ama afralı tafralı çağırdı oda bıktı artık napsın kendi arkadalarıyla eğlenmek istiyor haklı olarak
            benimde bi ara ünversitede çevrem çok oldu fatih arkadaşın dediği gibi içlerinde üçkağıtcıda vardı gerçek dostta vardı he ama noldu üniversite bitince arkadaşlıkta bitti nerdeyse hiçbiriyle görüşmüyorum 10 taneye yakın arkadaşım vardı şu an üniversiteden sadece biriyle görüşüyorum niye çünkü üniversitede herkes birbirine muhtaçtı o yüzden arkadaşlık yapıyordu üniversite bitince arkadaşlıkta bitti şimdi bir kaç tane dostum denebilecek derecede arkadaşlarım var saysan 3 kişiyi geçmez onlarla takılıyorum haftada bir buda bana artarda yeter bile
            Arsız Ayaklar Altında Alın Teri...

Yorum

Az biraz cömertsen maddi ve manevi anlamda çevre yapmanda bi sorunun olmaz çevre yaparsın ama gerçek dost arkadaş yapman zor
              ....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serhat_ View Post
                Az biraz cömertsen maddi ve manevi anlamda çevre yapmanda bi sorunun olmaz çevre yaparsın ama gerçek dost arkadaş yapman zor
                zaten gerçek dost diye bir inancım kalmadıkii

Yorum

Orjinal yazı sahibi: şükranm View Post
                  Hangi şehirdesin bilmiyorum ama felsefe dernekleri var örneğin.Ücretsiz gibi bir şey.Orada birçok kişi oturup felsefe yapıyor(yaptığını sanıyor)

Bu sayede entel dantel arkadaşların oluyor.

Bu sadece bir örnek. Bunun gibi yani...
                  İster mermi kullansın, ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı.
                  Malcolm X

Yorum

kendiliginden olur.

Yorum

İşleniyor...
                    X