Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Güzel Bir Soru: Yokluğu nasıl öğrenirim?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Güzel Bir Soru: Yokluğu nasıl öğrenirim?

Ben yokluk çekmiyorum Yokluğu Nasıl Öğrenirim?Bunun aklıma gelmesi benim bi pc var şu an gayet stabil çalışıyor ama onu yükseltmek istiyorum eğer yokluğu bilseydim ben bu pcye dokunmayıp işime devam ederdim yokluğu nasıl öğrenirim pc yi kutusuna koyarak mı oruç tutarak mı...

böyle bir soru soran insanın yaşam amacının sadece kaynakları tüketmek için yaşaması...

Yorum

Yokluğu bilemezsin dediğim hissedemezsin.Çünkü onu hiç çekmemmşsin.Babama der ki fakirlik insan için büyük nimet der.Ben buna katılmıyorum aam insanın öğrenmesi açısından belki bir dönemlik fakirlik iyi olabilir.Fakirlik çektiği için elindekilerin kıymetini anlar.Aslında bu uzu uzadyıa tartışılması gerekn bir konu.

Yorum

elde ettigin seylerden geriye dogru gidersen depresyona girersin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: happygirl View Post
          Yokluğu bilemezsin dediğim hissedemezsin.Çünkü onu hiç çekmemmşsin.Babama der ki fakirlik insan için büyük nimet der.Ben buna katılmıyorum aam insanın öğrenmesi açısından belki bir dönemlik fakirlik iyi olabilir.Fakirlik çektiği için elindekilerin kıymetini anlar.Aslında bu uzu uzadyıa tartışılması gerekn bir konu.
          öyle değil. bir gözünüze karşılık dünyanın yarısını size hibe edecekler.

arkadaşın iması bambaşka!

Yorum

amaçlar edinerek. her yeni amaç senin boşluklarını dolduracaktır .

KuzuZade
            Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
            BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
            Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

çok doğru bir tespit

Yorum

yazılarınızı okuyorum cevaplar için saolun.

Yorum

sssssssssss

Yorum

İşleniyor...
                  X