Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hayatim berbat geldi berbat gidiyor

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Hayatim berbat geldi berbat gidiyor

konum silinsin
    Last edited by saplantiliask; 22-11-2013, 05:17 PM.

bazen insan anne baba ve çevresinden edinemediği sevgiyi başka kollarda arayabilir dikkali olmalısın bu hayat senin
    sevgiyi kendinde ara face de uzun soluklu bi aşk yaşayamazsın
    sana bahşedilen bu hayatı güzelleştirmek için çaba sarfet pes etme
    hepimiz sıkıntılar yaşıyoruz
    yıkılsanda ayağa kalkmalısın...

Yorum

Yalnızlık öyle bir boşluk ki her şeyi yaptırtabiliyor insana.. Bu site benzer sorun yaşıyan kişilerle dolu tutunacağın dal burası olsun facebooktan vazgeç.. Umarım kendine bir yön çizer ufkunu açarsın

KuzuZade
      Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
      BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
      Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

yorumlarınız için teşekkürler, 24 yaşındayım facede hiç arkadaşım yokki zaten sadece onu çok özlediğim için giriyorum felan rüyalarıma giriyor çok özlüyorum (. okul yok işde bulamıyorum sanki kıyametim gelmiş pskoloğa gitcek paramda yok.onu niye bu kadar sevdiğime gelince ben gayrimeşru ilişkiden olduğum için dna testi için gittimizde yağmur başlamıştı babam ceketini vermemişdi çocukdum annemin ikazına rağmen sevdiğim çocuksa bana ben istemeden ceketimi verimmi üşüyormusun dedi ..yaşamayan bilemez sarıldık yattık aslında gece güzel başlamışdıda... neyse bu yüzden bukadar bağlandım ona.

Yorum

Bu kızı kımse elestırmemelı.. kendını asla suclama senı bu duruma getıren yasadıkların,sana kucucuk bı sevgıyı cok gorenler ve dunyadakı adaletsız sıstem...
          Unutamaycaıgn berbat bı travma yasamıs olmalısın...
          Yasamayan bılmez demıssın,usudugun ıcın ceketı vermıs falan dıyorsun ama bunlar sadece senın gozunu boyamak amaclı yapılmıs seyler dırek o cocuk gelıp yuzune ''sımdı sana senı kullanmak ıcın cok samımı davrancam'' demez malesef bazen yasamadan anlayamıyoruz nıyetlerını ınsanların...hep ınsanlar mı hayvan taklıdı yapcak boyle hayvanlar da ınsan taklıdını cok ıyı yaparlar ıkı dklık zevk ıcın..

Yasadıgın sey de ask degıl cunku karsında bı ınsan yok senın,o kısı sapıgın,cıkarcının,canavarın teki ve nasıl bı ılahı adaletse beline kırmızı kusak takıp mal gıbı sunulacak bı kızla gule oyanaya evlenebılıyor...baska bı kızın gozlerını boyayıp tacız edip kullanan sapıgın tekı!
          ustelık kuzenıyle ya nasıl korkunc bı mıdelerı var bunların ya..sonra bı de ınsanların yuzune nasıl bakcagını dusunup sana kendını kırlı hıssettırır bu yasadıkların ve kımseye soyleyemezsın dımı?? sen suclu degılsın sadece haklısın elbette bır yerde patlak verıyor kotu aıle yapısı...ama o kadar temız kalmıssın kı bu kotulugu bıle gozunde kocaman bı sevgı bagına donusturebılmıssın.kırlenen o adamın ellerı sen hala tertemızsın ve dıbıne kadar mutlulugu hak edıyorsun..

bı de tam cınsel bırlesme olmamıs dıyosun ya hanı bu olayda da basına bela olma dıye kendını tutmus yoksa sana zarar vermemek ıcın degıl..oysa bılmıyor kı bu bıle ne badırelere yol acıcak..ruhtakılerı yıllarca temızleyemezsın bazen..ama o kısıde bunları dusuncek ne akıl ne vıcdan var aklı ve kalbı olmayan bırıne de ne ınsan ne hayvan dıyebılırsın..

Kendını sorgulama..O kadar yalnız ve sevgısız kalmıssın kı senınle askla alakasız sekılde yasadıgı cınsel yakınlasmasını bıle sevgı olarak anlamıssın bu malesef olası bır durum... senın durumunu yasayan cok kadın var dunyada..

Sevgısız hayatında ıcınde hıc bır samımıyet olmayan bır ılıskıyı bıle caresızce sevgıye cevırmek ıstıyorsun...ama baska ınsanlar da var sana sevgısını sadece sen oldugun ıcın verebılecek.. herkes kotu degıl bu dunyada senın sadece cok ıyı bır ınsana ve gozlerını acmaya ıhtıyacın var.. sen ıntıhar etme cunku butun o kotu gunlerının acısını almalısın bu dunyadan bence o pıslık ınsanlar ölsün ve temızlensın dunya..

O sımdı evlenınce karısıyla mutlu olabılecek mı sanıyorsun bıldıgın sapık belkı karısını da kuzenıyle paylasmak ıster..kadına acı bence hatta uyarabılıyorsan uyar..

Bulundugun sartları bılsem bı kursa gıt bıseylerle ugrasırsan kendını onemlı hıssedıp yasama hevesı kazanabılırsın dıyecegm ama ne durumdasın bılemıyorum bahsedersen yardımcı olmaya calısırım.. senın durumunda olup ayaga kalkabılenler var sen de yapabılırsın ama olme sen mutlu olabılecegın gunlerı gormek ıcın yasamalısın..Cok daha kotu seyler yasayabılırdın.. Kımsenın sana vermedıklerını kendın alabılırsın bu dunyadan ve gercek bır sevgıyle her seyı basa sarabılırsın hıc olmamıs gıbı.. bana ıstedıgın zaman yazabılırsın.

Yorum

çok teşekkür ederim kavunkoku su , haklısın aslında sevgisiz büyüyünce gördüğün ilk yılana sarılıyorsun. Babamın bu tavırları kurmaya çalıştığım her ilişkide şansıma kötü insanlar gelmesi hiç dostum olamaması başkası olsaydı yerimde çıldırırdı.Bende kendimi toparlamaya çalışıyorum mesela iş bulmak ama inanırmısın ? tüm kapılar yüzüme kapanıyor .(( sanki basiretim bağlanmış gibi çok tuhaf ya.

Yorum

Valla ben de aıle ıcınde sadce annem tarafından sevgıyle buyudum canım ama sonradan aılemı basbaya kaybetms bulundm karsıma tuhaf tuhaf ınsanlar cıktı ama o kadar caresız kalıyorsun kı bı umut koru korune gıdıyorsun bazı sevgı ıhtımallerının pesınden bu erkek arkds da olur kız arkadas da..
              herkese de bahsedemıyorsun durumundan kucuk bı tartısmada zaten aılesı de yokmus soyle boyle oluyor sonra sıddet yanlısı ınsanlar halıne donusuyoruz ama o ınsanların da bı gun baslarına gelecek bu...bı ınsan bahane verdıgı seyı yasamadan olmezmıs...her sey sırayla... bu arada ben de 24 yasındaym ve yasadıklarını okuyunca kardesımın basına gelmıs gıbı bı acı hıssettım.. benım de mukemmel bı hayatım yok ama yanlıslar yapsak da dırenmelıyız annenle aran ıyıyse ondan da guc alabılırsın aslında... egıtımın ne durumda bılmıyorum ama meslek edınme kurslarına gıdıp de kendını gelstrblrsn ucretsz olanlarnı duymstm ya da hıc olmadı bulması daha kolay ısler bakabılırsın kucuk kucuk baslasan kafan oyalanır hıc degılse

Yorum

ya arkadaşlar kimse yorum yapmamış braz yardıma ihtiyACIM var

Yorum

canım senle iyice dertleşelim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: guinness View Post
                    canım senle iyice dertleşelim

özele gelirsen derteleşebiliriz (

Yorum

sizden çok daha kötü durumda olan insanları neden görmezden geliyorsunuz? yüzeye çıkmayan ne kadar çok kurbanlar var oysa. direnç göstermeniz, kuvvetli olmanız lazım. hayat bu. her şey bizler için. yaşadıklarınız her ne kadar negatif yüklü görünse de, altından kalkılamayacak kadar ağır bir sorun yok yaşam içinde olmayan. kendinizi kapatmışsınız. bu kadarına gerek olduğunu sanmıyorum.

iş hayatına atıldığınız an durum tersine dönecektir. bunun için de çaba sarfetmelisiniz.

Yorum

İşleniyor...
                      X