Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yapmadığım şeyleri yapmak istiyorum ama

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yapmadığım şeyleri yapmak istiyorum ama

ya ben maça falan gitmek insanların içine dalmak istiyorum da sf olduğum için biraz tırsıyorum. yani utanılıcak bi durum yaşarım diye. yada banamı öle geliyor acaba. hiç gitmedim. stadın yolunu bilmem ama yapmak istiyorum. ama galiba özgüvensizlik. böyle bazen kafamda kurguluyorum sanki gidiyormuşum oturacağım yeri bile bulamayıp rezil oluyormuşun milete falan diye

gerçi çok fanatikde değilim ama yani gs maçı varmış. bende gslıyım. gitsem değişiklik olur diyorum. hep evde otur otur. yapmadığımız şeyleri yapmak lazım alışmak lazım diyorum. ama gel gör ki yapana kadar hep kurguluyorum çoğu zamanda vazgeçerim.

yani belki komik gelebilir ama aşması zor oluyor. aslında bu soğuktada evden çıkmayı pek istemiyorum. bizim ordan kızılaya insen kaç dakka otobüs bekle. gidişi yarım saat sürer yada daha fazla. geri dönmek için beklersin donarsın. okul zamanında kızılaya çok iniyordum şimdi sanki bıktım sıcak günlerde gezmeye bile gitmiyorum. tembeliz galiba birazda.

yani işte anladınız siz beni
    bu sitede artık pek görünmeyecem. bazı arkadaşlarım için sadece gircem. benimle ilgili bi düşüncesi ve iletmek istediği olan özelden yazsın.

İlla fanatik olup olmaman önemli değil ama gidersen sana özgüvende getirir ama öncelikli olarak rahatlatır .Oradikiler bağırıyor sende yapıyorsun,bu sana sanki kendinde farkedemediklerini farkettirebilir.Soğukta olsa çıkmalısın,zor geliyor ama senin mecburi de olsa günlük dışarı çıkma ihtiyacını sağlayacak işler yapmalısın.

Yorum

Hiç bir şeyi takma kafana ,tak atkını boynuna giyin çık dışarı .Maça git biraz hava al bağır çağır .Yerinimi bulamadın hiç dert etme ,oraya sıkıntı çekmeye değil mutlu olmaya gidiyorsun .

Hiç merak etme orda kimse kimsenin umurunda değil ,hele hele gol oldumu bir bakmışsın yanındakiyle kırk yıllık arkadaş gibi muhabbete bile dalıp gitmişsin .Kim ne derse desin hiç umursama .

Dedigim gibi önemli olan senin değişik ortamlara girmen biraz kendine gelmen .Başkalarının ne duşundugu değil ,senin neler hissettiğin önemli gerisi vız gelir tırıs gider .

Sana iyi eglenceler dilerim .
      ANCAK ANLATABİLDİGİNİZ KADAR , ANLAYABİLİRİM .

Yorum

İşleniyor...
      X