Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ne olacak bu halimiz

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ne olacak bu halimiz

arkadaşlar benim tanıdığım çoğu bayan böyle nasıl desem hiç temiz değil. fizik olarak ayrı ruh olarak ayrı yada ikiside bir. ben ilgi gören biriydim bundan dolayıda tanıdıklarım oldu yalnız ben onlarla yakınlaşmadım ama gördüğüm manzaralar kadınların bile erkek gibi çok rahat olduğu. ben uzun seneler telefonda bi bayanla arkadaşlık ettim yani kadınla aramda geçen konuşmaları yazamam şimdi ama bel altına kadar indi. buluşmak gibi konuşmalar geçti aramızda. ama buluşmadık yani.. ama bu gerçek anlamda olmasada sanki kadının sevgilisi gibi olmuştum birde gerçekte sevdiğim biride yoktu yani olmuyordu bu kadınla sanki hem onu hem kendimi tatmin eder gibi ama bu hoşuma gitmiyordu ama zaten bunu gerçek yapmadık. ama bakış açım genel olmasada kadınlara değişti zamanla. kendim böyle ne yapacağımı bilmiyordum sevgilim olmuyordu ilgide görsem sevilen biride olsam.. kurstan bi arkadaşıma bile ''ben kimseyle olmadım'' dedim ''yuh tanıdığın bi ton bayan var sen olmadın biriyle öylemi herkesden beklerim senden beklemem'' dedi. kendimi çok kötü hissettim.
    böyle utanır gibide oldum.

neyse yani o an kendimi savundum birşeylerle ama onun sözlerini unutmadım. hem evli bayanlar vardı hem ben kötü gözlede bakmıyordum böyle ya. hem aşık olmuyordum. ama bazılarına baktım eşi varken başkasıyla olmuş çıkmış falan yani yatmış tabi söylemiyordular açık açık ama beli oluyordu. hem kendi konuştuğum bayan senelerce benle konuştu nerdeyse buluşmak bile.. az kalmıştı yani. ama sayısız örnek..
    ona dedim ki ya benle oldun sonra ne olacak nasıl evlenecen hem zina. kendisi bekardı. ben korkuyordum da bundan.

bana ''diktiririm'' dedi. al işte yani. sen gel bu kadınla evlen mesela. ve ben o kadar bayanı tanırken bu kadını netten tanıdım uzunn seneler konuştuk geçende de beni bi bahaneyle başından def etti. evleniyormuş. yaşıda büyük. ama ben arkadaşlığını bitiridi diye çok üzüldüm annemde bu kadınla olan arkadaşlığımı biliyordu. üzüldüğümü gören anneme 'beni bıraktı' dedim. bıraksın sana arkadaş mı yok dedi ama onun evleneceği adam açısından bakıyorumda olaya adam boynuzlu gibi. tanısam ''sen bu kadını alma'' der gibi yani. ve ben onun başkasıyla olduğunuda tahmin ettim ama yanılmışda olabilirim ama her ne olursa olsun bana ''senle sevişmek istiyorum'' diyordu hatta bu evleneceği sırada bile ''sen evleniyorsan seni kaybettik'' dedim. ''niye, kaçamak yaparız işte hem korkusuda olmaz'' dedi. yani ne diyim neresinden bakim. öyle gün oldu ki ''o...bu'' dedim ona, kalktım özür diledim konuştum. bu kadının beni aşağıladığı gün bile oldu yanına gitmedim diye. senle sevişmek istiyorum lafı az ben onun bana söylediği başka lafları alacağı herife başkalarına söylesem... hem onun dediklerini yaptım hat al dedi aldım. onun yüzünden turkcell hattım kapandı. beni çok üzdü. buna rağmen bi çırpıda sildi beni. yani böyle bitti bazen iyide oldu gibi diyorum. bu kendi yaşadığım.

şimdi ben kötülemiyorum ama gerçekte tanıdığım kızlarda var. onların seçimi tabi, ama o çocuklar bu kızlarla nasıl evlenecek ya. hem bunların ki aşk değil ya aşık insan sevgilisini eşini aldatmaz. bunlar biriyle çıkıyor bitiyor sonra gidiyor öbürüyle yakınlaşıyor. ya da bitmeden arada kaynıyor. yani amaç ne hem aşk yaşayım hem cinselliğimi tatmin edim mi nedir bilmiyom. ben bi kızla çıktım bende önce sevgilisi vardı benle çıktı bizimkisi bitti benden sonrada başkasıyla çıkmaya başladığını duydum. öyle aşırıyada gitmedik.

bu nasıl iş abi. ben bu kızla evlenmem mesela. zaten beni çok bunalttı ayrıldım orası ayrıda.. ama yani bakıyorum millet aşna fişne 3-5 sevgili ne bilim yatmalar kalkmalar.. bende oturdum mükemmel bi kız aradım durdum bulamadım çok üzüldüm gittim bu kadınla konuştum. ama çok haddimi aşmamayıda çok düşündüm. yani buluşsam bende yapanlar gibi kadınla olacaktım.
    ve hala bulamadım bulacağımıda zannetmiyorum beni odun görenlerde var. beğendiğim kızlar vardı ama kız ı love you burnumun diki diyordu. hiç bakmıyor. o yuh çeken arkadaşım ''sen güzellere bakıyon onlar bize bakmaz'' diyordu e bakmazsa ben otururp hep üzülcen mi böyle. bekleyecem mi. ne yani ve hala bekliyorum. derdim aşk meşk evlilikde değilde millet böyle yaşarken biz salakmıyız abi.

dini bi programlara kadınlar tel açıyor izliyoruz. hocam ben evliyimde işte bi arkadaşımla istemeden de olsa yakınlaştık. hoca zinadan bahsediyor. bu başlıyor ağlamaya. hocam çok pişmanım nasıl oldu bilmiyorum. hikaye. ne nasıl oldusu abi. yaparken aklın nerdeydi. ben konuştuğum kadınla o kadar düşündüm ki yani buluşursam zina olacak diye. kendinede diyordum ama o benim kadar takmıyordu. hem diktiririm diyen kadın takmaz ki zaten. hem dini açıdan korkuyor hemde başka açılardan korkuyordum.

yani o gözyaşlarıda bana bazen boş geliyor bazen dolu. yapan o insanın yanına kar kalıyor. yap et tadını çıkar sonrada ben nasıl bundan kurtulurum oldu canım başka. hem o kadar çok ki yani. kadınlara hiç itimatım kalmadı az buçuk kızlara. dürüst olmak gerekirse inat ettim kızdım bende çapkınlık yapacam dedim hemde sevdiğim kızlarda sevmiyordu iyice hırçınlaşmıştım. kendi kendime ''bu ne ya herkes eşini sevgilisini bırakıp başkasıyla ben oturdum 4-4 lük bekliyorum evlendirecekler diye ürküyorum'' falan.

ama sonra bu ağlayan kadınlar pişmanlık duyanlar aklıma geliyor ''dur ya sen yapma bak ağlayanlar gibimi olacan günah mı işleyecen'' diyorum ama böylede olmuyor öylede olmuyor ya. ve böylede hani bi tabir vardır abaza. geçen facede bi kıza söyledim. hemen böyle yaptı ''abaza '' senin oldumu dedim yok dedi e dedim sende abazasın o zaman. 1 saat sonra sildi beni. silsin ama yani abazada oluyorsun millete.

yani ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. öpüşenler sevişenler iki günlük ilişkiler hat safhada. biz yapmıyoruz. yapmayıncada abaza oluyoruz. yapsak bu ağlayanların grubuna gircez. pişman olacaz gibi. yerin üstü olduğu gibi bide altı var. onuda düşünüyoruz.

twitterdan bi kız tanıdım samimi oldu biraz benle. boşanmış. bi yerden bi konu açıldı bi olayı konuşmuştuk onla, bana ''yanmamanın garantisimi var metin'' dedi. ama skype gelip mucks yapıyordu istesek buluşuruz falan.. ben karşılık vermedim. ama öyle konuşmaları vardı ki resmen yani zarf atıyordu. e hem yanmamanın garantisimi var hem mucks falan filan ne abi.

hem günah yanarız diyorsun hem işlemeye zorluyorsun.

yani var ya birgün bi yerde pişman olanlar grubuna bende girecem diye ürkmüyor değilim. ama böylede abazayı giydiriyorlar sanada dokunuyor.

tv de çıkan kadın nasıl ağlıyor psikoloji bozulmuş başkasıyla olmuş günah işlemiş diye işte neyse. ama sanki hoca ''merak etme yaradan affeder'' gibi birşey dese kadın derinden rahatlayacak. halamla dinliyoruz halamın ağzından çıkan tek kelime ''salak''
    kadına diyor yani..

bende böyle diyorum ''hala acaba bizim gibi uzak duranlar mı salak yoksa bu kadınlar gibi tv ye tel açıp ağlayanlar mı salak'' yani bunu içimden diyorum ama bi yere vardığım yok.

kim salak?

yani kafamada taktığımdan değilde birgün bende herkes gibi demeyimde yapanlar gibi olacam. üstelik bana böyle teklif bile geldi. konuştuğum kadına ne söylediysem hatırlamıyorum şu an, ama bana ''anlamıştım zaten senin temiz bir insan olduğunu'' dedi. e temiz temiz abaza olduk çıktık biz. ondan sonra hemcinsin geliyor bana abazayı çekiyor.

ne olacak böyle. tanıdığım çoğu kişi zaten evlenmiyor. istediği gibi biri yok aşk yok parası yok. uymuyor olmuyor bi sürü yani. yapanlarda ne koca tanıyor ne sevgili. nede korkusu var. sevgilisi olmuş kızı pek kimse istemez.

forum donanım sitesinde adamın biri az buçuk param var ama bu o...buların hiçbirine güvenim kalmadı ondan evlenmeye korkuyorum diyor. bunu evlilik ve ilişkliler başlığı altında cevap olarak okudum kendim bizzat. e bizdede suç var. onla çık bunla çık bunla konuş. onlarda var işte. yani hepimiz suçlu gibi.

zaten gerçeklik dürüstlük aşk yok herşey sekse yakın olmuş.

bilmiyorum ya kafam karşıyor size yazıyorum yoksa bi çözüme ulaştıramıyorum. eğer ben gerçek bir çapkınlık yapsaydım tam bi günahkardım heralde. belkide beceremedim belkide yapmak istemedim. ama çok kadın kız tanıdım çoğu.. ne sen sor ne ben söyleyim gibi.
    benimde güvenim yok üstelik baksana topluma ya ne olacak halimiz.
    bu sitede artık pek görünmeyecem. bazı arkadaşlarım için sadece gircem. benimle ilgili bi düşüncesi ve iletmek istediği olan özelden yazsın.

Açtığın tüm konuların kadınlar üzerine olması, kadınlara kitlendiğin izlenimini uyandırıyor. Daha uzun yıllar evleneceğini de sanmıyorum. Telefonda sıcak kelimelerle uakınlaşıp, bunu icraata geçirmemiş olmanın gururunu ve temizliğini yaşıyor olmalısın. Burada nefsine yaptığın işkencenin dışında herhangi bir erdem göremediğimi belirtmeliyim. 50 kızla tanıştın, telefonla konuştun, buluştun, belki dokundun ve hiçbiriyle evlenmeyeceksin. Sonra da eldeğmemiş ve güzel birini arıyorsun. buna hakkın olduğunu düşünüyor musun?

Yorum

telefonda yada nette yakınlaşma babında muhabbet yapabilenlere koca gozuyle bakılmıyor bunu da bil..yani boyle erkeklerle evlenilmez..bunlara guvenilmez..

biraz da sen nasıl değerlendiriliyosun kadınlar gözüyle , farket diye yazdım..

Yorum

sdvsdvsdvsdv
        Last edited by uglycrow; 14-02-2014, 04:57 PM.

Yorum

İşleniyor...
        X