Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ölümü bekleyenler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ölümü bekleyenler

İntihar ediceğimi düşünerek herşeyden vazgeçip kendimi eve kapatıp kendime acıyorum.Bencillik yapıyorum biliyorum.İnsanlar nelerle karşılaşıyor ne acılar çekiyor ama yinede pes etmiyorlar işlerinde güçlerindeler.Madem ki intihar etmeyi istiyosun et o zaman dimi? Yok günlerdir bu düşünceyle kendimi avutup duruyorum.Peki bu yaşadıklarım kimin umurunda.Tabi ki hiç kimsenin.Psikologum psikiyatırım da var ama nafile.Benden olmaz, ben yapamam, hayat bana göre değil.Kapatsalar beni bir odaya verseler yemeğimi sigaramı kimseler dokunmasa bana öylece yaşasam gitsem.Benimde hayalim bu.Şu an bu yazdıklarımı 2 ay sonra okuyunca ne saçmalamışım diyerek üzülücem.

geçmiş olsun arkadaş. Bende bir zamanlar senin gibi diyordum ama düşündüm çok düşündüm. ve bildiğim şu ki hem dünyamı hemde ahiretimi yıkacaktım. ve doktora gide gele ilaç kullanarak şükür bu sorunları aştım. intihar çözüm değil Allah acil şifalar versin unutma her hastalığın bir şifası var tek yapman gereken soluğu doktorun kapısında almak.
    <div><strong>Bir g&uuml;n d&uuml;nyaya ait b&uuml;y&uuml;k bir derdin olursa</strong><br /><strong>rabbine d&ouml;n&uuml;p, &laquo; benim b&uuml;y&uuml;k derdim var ! &laquo; deme</s

Yorum

bugun bende ölmeyi çok düşündüm..ki boyle hissetmem hiç vaki değildir..o kadar bopulmdumki artık..yaşamanın anlamı yok..
      sıfıra sıfır elde var sıfır bir yaşam oykum var..ve bugun gerçekten ölesim geldi.

Yorum

Sacmaladiginin farkında olman güzel bir sey seni buna iten sebepler ney bence o kadar çaresiz degilsn yanlış düşündüğünün farkindasin bu yaziyi okuyunca samaladigimn farkında olcam demssin demk ki böyle düşünmek suan için geçici bir ruh halı olablr mi?

Yorum

Aynı şeyleri bende düşünüyorum. İlave olarak hayat ne kadar saçma geliyor. Yok olacağız gideceğiz sonunda. Bunca ayrıntı ve saçmalık neden. Yaşam gereksiz birşey. Keşke canlılık denen birşey olmasaydı öylece boşluk veya hiçlik olsaydı. Nereden canlılık çıktı da başımıza bela oldu. Keşke hiç doğmasaydık. 5 dk lık zevk uğruna tüm yaşantımız acı ve kabus içinde geçiyor. Adelet bu mu dünya.

Yorum

ah ulan hayat 5 kuruş etmezsin de yaşıyorum işte annem üzülmesin diye ....

Yorum

14 yaşındayken senin gibi düşünmeye başladım şu an 28 yaşındayım hayatımda hiçbir şey değişmedi ne iş ne aşk ne para . İntihar düşüncesi güçlü bir avuntudur.
              Sayesinde bir tek kabus dolu geceyi geçiştirir insan dedi Nietzsche ne iyi demiş ...

Yorum

İşleniyor...
              X