Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Depresyon İlaçları Varolan Sorunumuzu Geçirecekmi Maskeleyecek mi ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Depresyon İlaçları Varolan Sorunumuzu Geçirecekmi Maskeleyecek mi ?

Gezinirken tesadüf denk geldi biraz araştırdım, hiç gideniniz oldu mu?

Depresyon ilaçları, seratonin miktarını değil, az olan seratoninin daha etkili olmasını amaçlar. Bu durumda beyin normal ve doğal tedavi sürecini durdurur. Çünkü az miktarda olan seratonin ile işlerin yürüdüğünü fark eder ve seratonin yapımını arttırmaz.
    Depresyon ilaçları beyni kandırır. Var olan sorunu maskeler.
    Nöroterapi yönteminde hücre içi elektrik akımı düzenlenir. Böylelikle beyin hücrelerinin daha çok seratonin üretmesi sağlanır.

Alıntı: Son paragraftan

Yazının tamamı: http://www.notdenizi.com/depresyon-suresi-21890/

Bende bir bucuk yildir kullaniyorum fakat bazen beni cok dalginlastiriyor ve aptallastiriyor. Her sey insanin kendisinde bitiyor.

Yorum

kesinlikle katılıyorum.beyni uyuşturan duyguları çekip alan,,hayattan koparan küçük beyaz drajeler aslında..ilaç kullanırken ki ben ile kullanmadığım gerçek ben arasında çok fark var..yüzünüzde sürekli aptal br gülümseme...gevşek konuşmalar..
      I Wish...

Yorum

Vücuda alınan her maddenin bir yan etkisi var. İlaçlar hormonlar, salgı bezleri, kan değerleri ve sinir sistemi üzerinde bazı değişiklikler yaparak vücudu kandırıyor. Elbette tüm bunlar hastanın arzu ettiği dinginlik, sakinlik halini ortaya çıkarırken, pek çok yan etkiyi de beraberinde getiriyor. Ruhunuzu dengelemeye çalışırken vücudun dengesini bozmak gibi bir şey. Önemli olan bu denge. Yani kişi gerçekten çok bunalımdaysa elbette ilaç kullanmalı. Ama bu süreç yıllarca sürmemeli. Her ilacın bir kullanım süresi ve bırakma zamanı olmalı.

Yorum

İşleniyor...
        X