Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ben ve pis boğazım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Kesinlikle yeme bozuklugunuz var. Mutlaka psikiyatriste gitmelisiniz . Muhtemelen o yemekleri yerken doygunluk hissedemiyorsunuz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
      Umarım yok. Senin sorunun kilolu olman değil, psikolojini yiyerek rahatlatmaya çalışman. Bedeninde arıza yok. normal biri kadar yesen, normal kilona ineceksin zaten. Kendine bunu yapmaya hakkın yok. İhmalkar davranmışsın. Hemen 65-70 hemen 3 ay içinde
      Evet evet kesinlikle inmem lazım. Yediklerime dikkat ediyorum bir kaç gündür akşamları da şu leslie yürüme programı var evde onu yapmaya çalışıyorum. Yürüme bandım var ama çocukla olmuyor. Kesinlikle zayıflamam lazım. Hayatımın kalanını koca yağlı bir göbekle geçirmek istemiyorum ben :43:

Orjinal yazı sahibi: Mirva View Post
      Kesinlikle yeme bozuklugunuz var. Mutlaka psikiyatriste gitmelisiniz . Muhtemelen o yemekleri yerken doygunluk hissedemiyorsunuz
      Gittim zaten depresyon artı bulimia teşhisi koydu bana :66: İlaç tedavisine başladık

Yorum

Sana uygun olan yürüyüş bandı değerlerini söylüyorum. %5 eğim ve 5,5 km hız ile 45 dk yürü. Eğim mutlaka olsun, yokuş yap makineyi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
          Sana uygun olan yürüyüş bandı değerlerini söylüyorum. %5 eğim ve 5,5 km hız ile 45 dk yürü. Eğim mutlaka olsun, yokuş yap makineyi.
          Evet benimki de şu an o şekilde ama ben genelde 4,5-5 km arası hızla yürüyorum. Hoş bu ara hiç yürüyemedim. Başlayacağım ama

Yorum

yeşil çay iç. iştahını keser....

Yorum

Poyraz içiyorum onuda nescafe çok işe yarıyor birde yanında sigara ohh. Bu araları acıktıkça nescafe ile sigara içiyorum iyi geliyor

Dreamer sana bir kaç soru;
              Ben bu yürüyüşümü sabah işe gelmeden önce yapsam acaba gün içinde beni zorlar mı ? Ayrıca akşama oranla hangisi daha etkili olur. Ve öncesinde l carnitin içsem beklemeden direk yürüyüşe geçsem olur mu.İçip beklemek lazım sanırım biraz. birde l carnitini aç karna içersem çarpar mı

Yorum

Hmm sigara da var maşallah. Laf aramızda kahve ile sigaraya da bayılırım. Herneyse ben asla sabah spor yapmam. Haftasonları öğlen 11-12 yi bulur spora başlama saatim. Hafta içi de akşam 7 civarı. Bilhassa kahvaltı yapılmadan spor yapılması bana çok saçma geliyor. Vatandaş pazar yürüyüşünü yapıyor, eve gelip kahvaltı yapıyor. Aç beden dirayetsizdir. Spor yemekten 2-3 sata sonra yapılır. Sigaran günde 10 u geçmesin.---Carnitin zaten senin vücudunun da ürettiği bir aminoasittir ama bazı bünyelerde yetersiz üretilir. Doktor kullan dediyse kullan. Genelde hiçbir ilaç aç karnına içilmez.
                Orjinal yazı sahibi: scorpi lee View Post
                Poyraz içiyorum onuda nescafe çok işe yarıyor birde yanında sigara ohh. Bu araları acıktıkça nescafe ile sigara içiyorum iyi geliyor

Dreamer sana bir kaç soru;
                Ben bu yürüyüşümü sabah işe gelmeden önce yapsam acaba gün içinde beni zorlar mı ? Ayrıca akşama oranla hangisi daha etkili olur. Ve öncesinde l carnitin içsem beklemeden direk yürüyüşe geçsem olur mu.İçip beklemek lazım sanırım biraz. birde l carnitini aç karna içersem çarpar mı

Yorum

Sigara kullanan bir değilim. Sigarayı sadece zevk için içerim. Bazen kokusundan tiksinirim. Bazen günde 7-8 tane içtiğim olur bazen aylarca içmem. Haleti ruhiyemle alakalı bir durum :th_cool:

Yorum

İşleniyor...
                  X