Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kitap okurken sıkılmak

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kitap okurken sıkılmak

kitap okurken sıkılıyorum 10 20 sayfayı zor okuyorum.sıkılmamak için ne yapabilirim

kitaptan sıkılınırmı ya kendisiyle büyük bir aşk yaşıyorum <3 kütüphane benim için cennet <3 sana önerim sevidğin ilgini çeken şeyleri okumaya başla karikatür okuyarak başlaya bilirsin . yada kitap okurken altan müzik aç moda uygun güzel oluyor

Yorum

okumak istiyorum ama dikkatim dağılıyor bi süre sonra.aynı yerleri tekrar tekrar okuyorum

Yorum

ben olsam herhalde kısa süreli aralıklarla okuma yapardım

Yorum

heves ve alışkanlıkla ilgili. zorla kitap okuyun diyen olduğunu sanmıyorum zira bizim toplumumuzda dedikodu ve dogmalar daha itibarlıdır her daim.

ilgili olduğunuz veya merakınızı celbeden kitaplarla giriş yapın, öğrenme amaçlı. sonrası gelir vya gelmez.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: antonio_montana View Post
            kitap okurken sıkılıyorum 10 20 sayfayı zor okuyorum.sıkılmamak için ne yapabilirim
            erotik kitap okumakla başla.
            ''bilirim, gidenlerle ölünmez ama kalanlarla da yaşanmıyor''
            18.12.2012 - 2015
            ©

Yorum

dertli birine katılıyorum .D ama ben ilk karikatürle çizgi romanla başladım eğlenmeye bak

Yorum

dertli biri haklı,illa içeriği bu olmasa bile ilgi çekici şeyler okuyarak alışkanlık kazanabilirsin belki
                ego sum qui sum ...

Yorum

Kitaptaki karakterlerden biri yerine koy kendini ve oyle okumayi dene

Yorum

antonio_montana aynen çok doğru bir tespit.

Yorum

İşleniyor...
                    X