Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Antidepresanlar + şişmanlık

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Antidepresanlar + şişmanlık

arkadaşlar ben uzun süredir anti depresan ilaç içiyorum dolayısıyla iştahım çok açıldı aşırı kilo alma aşırı terleme oluyor acaba sizlerde aynı sorun var mı veya bunun için ne yapıyorsunuz ?
    ben yeşil çay içiyorum biraz toparlandım ama dahada zayıflamam lazım bazen merdiven inip çıkıyorum yürüyüş yapıyorum bu şekilde kendimce çözüm üretmeye çalışıyorum acaba sizlerin düşüncesi nedir bu konuda ? öyle ki artık ailem bana kimse sana şişmansın diye kız vermez diyor ..

evet kilo aldırıyor ilaçlara başlamadan önce 183 boyunda 53 kg bir adamdım yanı çok zayıftım 2 senede 34kg aldım şimdi 87 kiloyum ama
    iyi oldu benim açımdan ama rahat 6 aydır sabit kaldım daha kilo almıyorum.
    Never Back Down

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Phonema View Post
      evet kilo aldırıyor ilaçlara başlamadan önce 183 boyunda 53 kg bir adamdım yanı çok zayıftım 2 senede 34kg aldım şimdi 87 kiloyum ama
      iyi oldu benim açımdan ama rahat 6 aydır sabit kaldım daha kilo almıyorum.

bendede boy 1.80 114 kiloyum zayıflamaya çalışıyorum şişmanlık hiç iyi bir şey değil ...

Yorum

geçen yıl paxil kullanırken bende kilo almıştım. prozac kullanıyordum ama memnun değildim zayıflattı . bende tekrar paxile döndüm umarım tekrar kilo alırım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MERTMERT View Post
          geçen yıl paxil kullanırken bende kilo almıştım. prozac kullanıyordum ama memnun değildim zayıflattı . bende tekrar paxile döndüm umarım tekrar kilo alırım.

boşver kilo ama kilo almak hiç iyi bir şey değil emin ol zayıflık daha iyi ..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dertli_dertli View Post
            boşver kilo ama kilo almak hiç iyi bir şey değil emin ol zayıflık daha iyi ..
            Çok zayıfım ama zayıf olup psikolojik sorunlarla boğuşacağıma şişman olup rahat olmayı tercih ederim..

Yorum

İlaçlar kilo yapar.Depresyon ilacı haliyle.Yaptığın uygulamalar da bence gün içinde yaparsan en azından daha da kilo almazsın.Şeker tüketme ,mümkün olduğu kadar az tüket bence.Sonra hamur işi az tüket.Beyaz ekmek tüketiyorsan azalt bence.Bunlar belki saçma gelebilir sana ama insan yediklerine iyi bakması lazım.

Yorum

boy 1.76
                ilaçlara başlamadan önce 70 kiloydum. 21 yıl önce.
                şimdi 102 kiloyum.
                şu anda paxil 20mg ve seroquel 25mg kullanıyorum.
                paxil yerine prozac kullansam zayıflarım ama öfke kontrolü için mecburen paxil.
                şişmanlamak istemeyen için en uygun antidepresan prozac.
                prozac ile de kilo alan var ama yine de daha az.
                ağırlık çalıştığım için şişmandan ziyade kaslı bir görünümüm var.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: buhurizade View Post
                  boy 1.76
                  ilaçlara başlamadan önce 70 kiloydum. 21 yıl önce.
                  şimdi 102 kiloyum.
                  şu anda paxil 20mg ve seroquel 25mg kullanıyorum.
                  paxil yerine prozac kullansam zayıflarım ama öfke kontrolü için mecburen paxil.
                  şişmanlamak istemeyen için en uygun antidepresan prozac.
                  prozac ile de kilo alan var ama yine de daha az.
                  ağırlık çalıştığım için şişmandan ziyade kaslı bir görünümüm var.
                  25 mg seroguel çok etkisiz bir doz paxil ondan etkisiz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bülbül View Post
                    İlaçlar kilo yapar.Depresyon ilacı haliyle.Yaptığın uygulamalar da bence gün içinde yaparsan en azından daha da kilo almazsın.Şeker tüketme ,mümkün olduğu kadar az tüket bence.Sonra hamur işi az tüket.Beyaz ekmek tüketiyorsan azalt bence.Bunlar belki saçma gelebilir sana ama insan yediklerine iyi bakması lazım.

evet bunları biliyorum dikkat ediyorum artık yediğime içtiğime yarın yeşil çay la birde ada çayı alacam çok faydalıymış metabolizmayı hızlandırıp yağ yakıyormuş ..

Yorum

ben 30 yıldır antidepresan (cipralex, venegis vs..) alıyorum ayrıca en çok kilo aldıran bir antipsikotik olan zyprexa 10 mg 14 yıldır kullanıyorum. kilom sabit boy 1.70 kilo 65-70 arasında oynuyor. zyprexa insana kıtlıktan çıkmış gibi yediriyor doyma hissi olmuyor, akşamları alındığı için yenmemesi gereken saatlerde de açlık hissi müthiş. alkol de aldığım için göbek var biraz. her gün bir saat düzenli yürüyüş 2 öğün ve öğün aralarında atıştırmadığım için aşırı kilo almıyorum. asla abur cubur ve çikolata dışında tatlı yemem. gençlikte de 55 kilonun üzerine çıkmazdım. çevrem beni zayıflık komleksine sokmuştu. şişmanlık istenmeyen birşey ama ben erkeklerin göz zevkini bozmak için şişmanlamayı istiyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: macabre View Post
                        ben 30 yıldır antidepresan (cipralex, venegis vs..) alıyorum ayrıca en çok kilo aldıran bir antipsikotik olan zyprexa 10 mg 14 yıldır kullanıyorum. kilom sabit boy 1.70 kilo 65-70 arasında oynuyor. zyprexa insana kıtlıktan çıkmış gibi yediriyor doyma hissi olmuyor, akşamları alındığı için yenmemesi gereken saatlerde de açlık hissi müthiş. alkol de aldığım için göbek var biraz. her gün bir saat düzenli yürüyüş 2 öğün ve öğün aralarında atıştırmadığım için aşırı kilo almıyorum. asla abur cubur ve çikolata dışında tatlı yemem. gençlikte de 55 kilonun üzerine çıkmazdım. çevrem beni zayıflık komleksine sokmuştu. şişmanlık istenmeyen birşey ama ben erkeklerin göz zevkini bozmak için şişmanlamayı istiyorum.

aşırı terleme var mı peki sizde ?? ben çok aşırı terliyorm ilaçlardan olduğunu düşünüyorum ...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: macabre View Post
                          aynen bende kullanıyorum repsapin kullanıyordum şimdi zyprexa döndürdü doktor
                          aksam alıyorsun gece deli gibi acıktırıyor
                          bundan 2 sene önce 184 boyunda 52 kg dum şimdi 85 kg yum ama iyi oldu enteresan olan 85 de kaldım daha ileri gitmiyor.
                          Never Back Down

Yorum

aşırı terleme olmuyor fakat bence siz genç olduğunuz için aşırı terleme oluyordur. siz tavsiyem kesinlikle spora başlayın, yürüyüş hem bedava hem çok kolay bir spor. yürürken nefes egzersizleri yapın, spor da seotanin salgılatıyor hem doğal. çok ağır ölümcül depresyon için ilaç tedavisi şart fakat sizin ki ağır değil anladığım kadarıyla.

Yorum

evet sabit kalıyor kilo bir de sizin de metqbolizmanız hızlıymış 52 olduğunuza göre. 85 sizin için ideal kilo.zyprexa alanların diyetisyene de gitmeleri lazım. ama süper ilaç ben çok seviyorum.

Yorum

İşleniyor...
                              X