Duyuru

Collapse
No announcement yet.

osman abinin dramı! :)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• osman abinin dramı! :)

benim liseden bi abim vardı: osman abi! benden 6 yaş büyük!
    annesi annemin yakın arkadaşı olduğu için osman abiyi tanırdım!
    osman abi lisedeki aşkı ile evlendi ve çocukları da oldu ama sonradan boşandılar.
    ayrılık osman abide tedaviye dirençli bir kronik major depresyonu tetikledi.
    osman abi yıllarca direndi. hatta son çare olarak başka bir kadın ile evlendi.
    osman abi ikinci eşi ile evliyken ilk eşinden ayrılmanın sebep olduğu kronik major depresyona dayanamayarak intihar etti.
    yani aşk en riskli girişimdir. uzak durmakta fayda var!

bir erkek genelde bir kadin yuzunden intihar eder. bu genelde yakinlaridir. ya sevgilisidir ya annesi cokaz ihtimalde kizkardesi olabilir. icinde bulundgu sosyal durumlarda arastirilmali, arkadas cevresi felanda iyice bunaltmis olabilir
    cok uzucu bir olay, keske intihar etmeden once yardimci olabilecek biri olsaydi. benim arkadasimda intihar etti ama biz hep yaninda olduk. simdi durumu iyi. Ama cok sevdigim komsumu benzer bir olay yuzunden kaybettik. Komsumuzun basindan gecenleri o oldukten sonra ogrendim. Onun adida Osman idi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hemingway View Post
      benim liseden bi abim vardı: osman abi! benden 6 yaş büyük!
      annesi annemin yakın arkadaşı olduğu için osman abiyi tanırdım!
      osman abi lisedeki aşkı ile evlendi ve çocukları da oldu ama sonradan boşandılar.
      ayrılık osman abide tedaviye dirençli bir kronik major depresyonu tetikledi.
      osman abi yıllarca direndi. hatta son çare olarak başka bir kadın ile evlendi.
      osman abi ikinci eşi ile evliyken ilk eşinden ayrılmanın sebep olduğu kronik major depresyona dayanamayarak intihar etti.
      yani aşk en riskli girişimdir. uzak durmakta fayda var!
      senin kadınlardan uzak durmanın nedeni pasif gay olman. ama bi erkekle beraber olmaktan da tırsıyosun herşeyden tırstığın gibi.tırsınca da baştırsak dayın mahir kaynağa sığınıyosun ama onunda prestiji sıfır. kalan mirasın miktarına kadar forumlara yazacak kadar sonradan görmesin. seninle yarın kalan davamızın tamamlanmasına çok az kaldı.senin bizdeki takma adın ÖDLEK

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ömer88 View Post
        senin kadınlardan uzak durmanın nedeni pasif gay olman. ama bi erkekle beraber olmaktan da tırsıyosun herşeyden tırstığın gibi.tırsınca da baştırsak dayın mahir kaynağa sığınıyosun ama onunda prestiji sıfır. kalan mirasın miktarına kadar forumlara yazacak kadar sonradan görmesin. seninle yarın kalan davamızın tamamlanmasına çok az kaldı.senin bizdeki takma adın ÖDLEK
        sağolasın kardeşim!

Yorum

İşleniyor...
        X