Duyuru

Collapse
No announcement yet.

"Nasıl birisindir"?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• "Nasıl birisindir"?

Nasıl birisindir?

ağresifim kompleksliyim ama perdelerimi kaldırdığımda kedi gibi biriyim

Yorum

zor & güzel

Yorum

bunu ben cevaplarsam komik olmaz mı?

Yorum

Çok iyi biriyimdir
          Öyle bir düşe daldım bir baktım ki aa sahiden ben

Yorum

bende bilmiyorum ki nasıl biriyimm __? bilsem çok daha güzel olurdu hayat bu kadar çekilmez olmaz dı belki

Yorum

Bazı insanlara göre çok iyi, bazılarına görede çok kötü birisiyimdir. Ama bence olması gerektiği gibiyim. 8)
              Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sevde_
                Bazı insanlara göre çok iyi, bazılarına görede çok kötü birisiyimdir. Ama bence olması gerektiği gibiyim. 8)
                Bu yorumu cok tuttum.

Yorum

Damarıma basılmadığı zaman çok iyi biriyim..
                  Basıldığında :roll: ,pek bişey söylemek istemiyorum .

Yorum

iyiyim sen nasılsın?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sevde_
                      Vay be..
                      İnsan bu kadar emin olur kendinden, bu kadar güvenir..
                      Ne güzel keşke herkes böyle olabilse...
                      D&uuml;ş&uuml;nme...<br />D&uuml;ş&uuml;nme, kim anlamış ki sen anlayasin b&ouml;yle...

Yorum

duruma göre yerine göre değişiyor aslında..yerine göre bazen çocuk bazen yaşlı bazen çok deneyimli bazen tecrübesiz bazen anaç bazen sinir küpü bazer yardım sever bazen yardıma muhtaç herşey biraz vardır insanda tek huylu insan yoktur hayatta herkesin günden güne değişen modeları vardır sinirli kaprisli mutlu hüzünlü sulugöz bir çok modda olabilir insan...ve bu sadece bende değil tüm insanlar için geçerlidir...kişilikler düşünceler hareketler davranışlar geçicidir değişebilir...!!
                        <br /><br /><br />kotuleri alkıslıyorum hayatları mahvetmek konusunda cok basarılılar!!!!

Yorum

psikopatım kardeş.bukalemun gibiyim,anında değişirim.birçok kişiliğim vardır benim.bölünmüş haldeyim yani.bi bakarsın konuşurum,ertesi gün susarım.
                          canım sıkılır küfrederim,bazen affederim,bazen suç yoksada imal ederim.
                          bazen şeriatçıyım,bazen ateist,bi kabına sığmaz deliyim ki sorma gitsin.insanlar genelde korkar benden,bazıları acır.ama bazılarıda dert anlatır.
                          değişmek sanatımdır benim,hayatta bulamadığımı kitaplarda ararım,kitaplarda bulamadığımı hayatta.ne buldum derseniz bir sürü gereksiz ayrıntı.
                          kafamda işe yaramaz çöplükler hayata ayak uydurmakta zorlanıyorum.okuduğumu okuyan yok,yazdığımı yazan yok.değer verdiklerine değer veremiyorum,çoğu zaman bu yüzden hayatı paylaşamıyorum.
                          basit işler hoşuma gitmiyor.zor işlere kafam dayanmıyor.düzensiz bir hayatın meçhule giden gemisiyim yani.

Yorum

dert baya yazmışsın ve anlamlı geldi bana sen baaya tuhafmışsın ama hoş dogrusu

Yorum

aaa iltifat kabul ederim.tuhaf benim için çok büyük bir iltifat teşekkürler :lol:

Yorum

İşleniyor...
                              X