Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Askere bayanlar da alınmalı mı?Giderler mi? :)

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• israille biz birbiyiz alla aşkına israil ciğeri beş para etmez insanların oluşturduğu bir ülke bize ne onlar ne yapıyorsa yapsın zaten neler yaptıkları belli tvlerde kurtuluş savaşındamıyız ki kadınları askere davet ediyorsunuz bu başlık altında sırf yorum yazmak adına yorum yazanları kınıyorum acıkcası bence bu konu n paylaşım mköşesine konulmalıydı herkes fantazilerini oraya aktarmalıydı :?:

Yorum

• Böyle birşeyin olmayacağını herkes biliyor biz sadece fikirlerimizi söyledik bayanlar askere giderse neler olur onları kafamızda canlandırdık o kadar
      <div>Yasam cok zalim bir ogretmendir; once sinav yapar, sonra dersi verir. Andre Gide</div><br />

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: sanalprenses
        Böyle birşeyin olmayacağını herkes biliyor biz sadece fikirlerimizi söyledik bayanlar askere giderse neler olur onları kafamızda canlandırdık o kadar
        cok gerekli bişi mi bu konuda hayal kurmak burada hepimiz psikolojik yardım alan insanlarız ve sitenin amacıda bu değil mi sitede varsayımlarla hayal kurmak ve (6 sayfaya kadar uzun süren bir hayal)ne kadar mantıklı geldi size bilmiyorum :?: bu sitede kimsenin dertine bu kadar cok cevap gelmemişti demek ki biz hayal kurmayı daha cok istiyoruz buda hoşumuza gidiyor gerceklerle uğraşmanın sırası gelmedi mi :?:

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: mali21
          Orjinal yazı sahibi: sanalprenses
          Böyle birşeyin olmayacağını herkes biliyor biz sadece fikirlerimizi söyledik bayanlar askere giderse neler olur onları kafamızda canlandırdık o kadar
          cok gerekli bişi mi bu konuda hayal kurmak burada hepimiz psikolojik yardım alan insanlarız ve sitenin amacıda bu değil mi sitede varsayımlarla hayal kurmak ve (6 sayfaya kadar uzun süren bir hayal)ne kadar mantıklı geldi size bilmiyorum :?: bu sitede kimsenin dertine bu kadar cok cevap gelmemişti demek ki biz hayal kurmayı daha cok istiyoruz buda hoşumuza gidiyor gerceklerle uğraşmanın sırası gelmedi mi :?:

Buna sitenin moderatörleri cevap vermeliler bence.
          <div>Yasam cok zalim bir ogretmendir; once sinav yapar, sonra dersi verir. Andre Gide</div><br />

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: beelzebub
            Orjinal yazı sahibi: cedrina30
            kocam çocuk doğurursa,bende askere giderim neden olmasın

kocanız doğurmayı kabullense siz bunu sağlayabilecekmisiniz....
            sevgili beelzebub,kocam hamile kalsa 9 ay karnında taşısa,sonra sancılar içinde doğursa,her gece 2 saat bir uyanıp emzirse,altını temizlese,ve okula başladığı zaman hem çalışıp hem çocuğunun dersleriyle ilgilense,akşamları koştur koşur gelip yemek yapıp bulaşıkları yıkayıp benim çayımıda ayağıma getirse,sonra çocuk uyuyana kadar başında masal okusa,sonra benim yanıma gelip gönlümü hoş etse ve bu böyle devam etse......inan seve seve askerlik yaparım.tabiki vatanıma kanım son damlasına kadar helal olsun.ama kadınların toplumumuzda üstlendiği görevler yeterince fazla değilmi?birde askerlik yapsınlar derseniz yaparız ne yapalım.onada tamam

Yorum

bu sitenin moderatörleri cevap vermişler bu konuya emulu81 vermemiş sadece fregile (zaten bu günlerde sacma sapan cevaplar vermeye başladı)vermiş mod olarak bu sitede en bilgili insan gözüyle baktığımız insanlardan biri yapıyor bu fantazileri...
              DEstuuuuuuur mali......Fregile eminim bu konudada seni en iyi şekilde aydınlatacaktır........Biraz kaba bir cümle olmuş sanki.....

Yorum

israille biz birbiyiz alla aşkına israil ciğeri beş para etmez insanların oluşturduğu bir ülke bize ne onlar ne yapıyorsa yapsın zaten neler yaptıkları belli tvlerde kurtuluş savaşındamıyız ki kadınları askere davet ediyorsunuz bu başlık altında sırf yorum yazmak adına yorum yazanları kınıyorum acıkcası bence bu konu n paylaşım mköşesine konulmalıydı herkes fantazilerini oraya aktarmalıydı :?:
                arkadaşım stres altındasın sanırım anlayış gösteriyorum sana ama,neden üretmek yerine üretilmişleri hedef alıp da parazit olmaktan geri kalmamayı tercih etmiyorsunuz?fikir üretmeme hakkınız var,bişey yazmazsınız olur biter..fantezi anlayışın için zaten derin vehamet içersindeyim..durumun gerçekten ciddi..bi psikoloğa görünmeni tavsiye ederim..sana daha iyi yardımcı olacaktır..sevgiler,geçmiş olsun sana...

Yorum

• forumun sadece son sayfalarını okuyarak böyle bodoslama giremezsin konuya.konu hakimiyetin sıfır,inceleme sıfır,bakış açısı sıfır,eleştiri gücü sıfır,sadece laf salatası yapıyorsun..konunun girişine bakarsan asker sonrası erkeklerin psikolojik kayıplarından bahsediliyor..bu şartlar altında durum böyle olsaydı değişen birşey olurmuydu,bayanlar bu konuda ne düşünürlerdi şeklinde gayet verimli bir tartışma oldu..senin dediğin gibi bile farzetsek,bu seni neden rahatsız ediyor?biz israili örnek alalım demiyoruzisiyaset hiç yapmıyoruz..burası üyeler konuşuyor soru soruyor bölümü..acil uzman yardımına ihtiyacın var....hiç vakit kaybetme....

Yorum

• sonunda malininde sigortaları yandı anlaşılan...

Biraz heroyla takıl mali, o seni eğlendirir onun fantezilerini çok daha komik bulursun eminim.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cedrina30
                      Orjinal yazı sahibi: beelzebub
                      Orjinal yazı sahibi: cedrina30
                      kocam çocuk doğurursa,bende askere giderim neden olmasın

kocanız doğurmayı kabullense siz bunu sağlayabilecekmisiniz....
                      sevgili beelzebub,kocam hamile kalsa 9 ay karnında taşısa,sonra sancılar içinde doğursa,her gece 2 saat bir uyanıp emzirse,altını temizlese,ve okula başladığı zaman hem çalışıp hem çocuğunun dersleriyle ilgilense,akşamları koştur koşur gelip yemek yapıp bulaşıkları yıkayıp benim çayımıda ayağıma getirse,sonra çocuk uyuyana kadar başında masal okusa,sonra benim yanıma gelip gönlümü hoş etse ve bu böyle devam etse......inan seve seve askerlik yaparım.tabiki vatanıma kanım son damlasına kadar helal olsun.ama kadınların toplumumuzda üstlendiği görevler yeterince fazla değilmi?birde askerlik yapsınlar derseniz yaparız ne yapalım.onada tamam

latifeydi sadece..sevgiler..

Yorum

forumun sadece son sayfalarını okuyarak böyle bodoslama giremezsin konuya.konu hakimiyetin sıfır,inceleme sıfır,bakış açısı sıfır,eleştiri gücü sıfır,sadece laf salatası yapıyorsun..konunun girişine bakarsan asker sonrası erkeklerin psikolojik kayıplarından bahsediliyor..bu şartlar altında durum böyle olsaydı değişen birşey olurmuydu,bayanlar bu konuda ne düşünürlerdi şeklinde gayet verimli bir tartışma oldu..senin dediğin gibi bile farzetsek,bu seni neden rahatsız ediyor?biz israili örnek alalım demiyoruzisiyaset hiç yapmıyoruz..burası üyeler konuşuyor soru soruyor bölümü..acil uzman yardımına ihtiyacın var....hiç vakit kaybetme....
                        bence siz laf salatası yapıyosun belli değil mi yorumları oku herkes sacmalamış ama ben gercek bişiler söyleyince acil hasta oluyorum sizin bana karşı sergilediğiniz tutum bence acil bir durum :?:

Yorum

• sevgili mali,bırak saçmalayan saçmalasın,moderatörler var burda,abuk bi gidişat olursa zaten el koyarlar,neden strese sokuyorsun kendini...rahat ol,hoşuna gitmiyorsa uzak dur,ya da olumlu ya da olumsuz,konuyu eleştir..gerek yok ki üyelerin söylediklerine kafayı takıp da polemik yaratmaya..zaten son günlerde kronikleşmeye başladı bu durum..bazı üyeler maksadını haddinin de ötesinde aşma meylindeler..bunun da değerlendirilmesi gerekiyor aslında..sinir nöbetlerinin box ringi haline gelmeye başladı forum...silkelenip kendimize gelelim arkadaşlar..gerginliğe ne hacet?..dimi ama?...hadi...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: BYMEN
                            Orjinal yazı sahibi: mali21
                            bu sitenin moderatörleri cevap vermişler bu konuya emulu81 vermemiş sadece fregile (zaten bu günlerde sacma sapan cevaplar vermeye başladı)vermiş mod olarak bu sitede en bilgili insan gözüyle baktığımız insanlardan biri yapıyor bu fantazileri...
                            DEstuuuuuuur mali......Fregile eminim bu konudada seni en iyi şekilde aydınlatacaktır........Biraz kaba bir cümle olmuş sanki.....

İnsanlar davranışlarıyla kendilerini ortaya koyarlar...Ama arkadaşımız zor dönemler geçiriyor sanırım.. bu bağlamda aydınlatmanın manasız olacağını düşünüyorum..

Kaldı ki....herkesi aydınlatma gibi bir çabam olmamalı değil mi..

Bymen...sağol arkadaşım....

Sevgiyle...

Yorum

sevgili mali,bırak saçmalayan saçmalasın,moderatörler var burda,abuk bi gidişat olursa zaten el koyarlar,neden strese sokuyorsun kendini...rahat ol,hoşuna gitmiyorsa uzak dur,ya da olumlu ya da olumsuz,konuyu eleştir..gerek yok ki üyelerin söylediklerine kafayı takıp da polemik yaratmaya..zaten son günlerde kronikleşmeye başladı bu durum..bazı üyeler maksadını haddinin de ötesinde aşma meylindeler..bunun da değerlendirilmesi gerekiyor aslında..sinir nöbetlerinin box ringi haline gelmeye başladı forum...silkelenip kendimize gelelim arkadaşlar..gerginliğe ne hacet?..dimi ama?...hadi...

Kesinlikle

Yorum

• daha bugun arkadaslarla konusu oldu.ben gıderdım dedım ve ekledım ama savaş olduğunda düşmanımızda bayan olmalı dıye,artık silahlar atılır ve bayanlar karsılarındakı bayanlarla saç başa gırer demıstım aslına bakılırsa eğer bayanlarda gıdecek olsa ben gıdenler lıstesınde olurdum...

Yorum

İşleniyor...
                                X