Duyuru

Collapse
No announcement yet.

lustral hakkında

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• lustral hakkında

arkadaslar sizlere biz sorum olacak.lustral adlı ilacı yazdırmıstım adet oncesi sendrom için.ilacı kullananlar varmı bana ulasabılırlermı?
    korkularım var ..sınırsel ılac oldugu ıcın endıselenıyorum.
    yan etkısı ne olabılıyor.bagımlılık yaratıyormu??
    Dun Bİtti Yarın Gelmedi Anı yaşa....

sorun, sadece adet öncesi sendromsa bence kullanmayın, bi kaç gün buna dayanabilirsiniz. Sırf bunun için antidepresan kullanmak pek mantıklı gelmedi bana, dr kontrolunde kullanıyorsanız bildiğim kadarı ile bağımlılık yapmıyor, ilacı bırakmak istediğinizde yine dr kontrolünde doz azaltılarak yavaş yavaş bırakılıyor. Antidepresanlar depresyon hastalarına verilir, öyle bir sıkıntınız yoksa kullanmayın derim.

Yorum

inan bana lustral benim adet öncesi sinirime engel olamıyor ,öyle çok sinirleniyorum ki ağzımdan köpükler çıkıyor.kendimden korkuyorum.nerdeyse 6 aydır kullanıyorum.sinirimi geçirmiş değil.panik atağıma iyi geldi.

Yorum

merhaba bende de aynı sorun var. regl dönemi çok sıkıntılı geçiyor. majör depresyon tedavisi için lustral alıyorum ama pek o dönemde faydası olmuyor. o dönemde vücuttaki bi hormon azalıyormuş. bu hormon huzuru sağlayan bir hormonmuş. ben daha çok yeşil çayla nefes egzersizleriyle hafifletmeye çalışıyorum. geçmiş olsun gerçekten zor bir şey. insan boğulduğunu hissediyor. etrafındaki insanları öldürme noktasına geliyor. hatta bir dipnot : bazı ülkelerde cinayette hafifletici bir neden olarak görülüyor regl hali

Yorum

dr takibindemni yazıldı bu ilaç eğer öyleyse bağımlılık yapacağını sanmam

Yorum

kuzenim erkek lustral içiyor erkeklerede oluyor anti depresan

Yorum

İşleniyor...
            X