Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bende ayriliyorum

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

ne bu ya.... adilikk örneği sergilemek zorunda mısınız.... muhatap olduğunuz kişi geçmişte bir travma yaşamış ve etkisinden uzun çabalarla zar zor kurtulmuş bir insan.... böyle bir insana böyle yüklenilir mi....

herkesin iç dünyasını acıtacak çok yönü var bu sitede... isteseler yaralarızana teker teker basılır ve kanatılırsınız..... moralinizi çökertirler....

destek olma anlayışı kalmadı mı.... karşıdaki insanı fikirleri karşıt fikirleri ile kabul etme beceriniz hani nerde?

sonra kimsenin destek olunmadığından şikayet eder durursunuz... yanlız bırakıldım kendi sorunlarımla baş başa kaldım diye inler durursunuz...

diyecek başka şey bulamıyorum sizlere.....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: satanstoystore
      Orjinal yazı sahibi: sev__beni
      küçük dünyamızda seniszi cok mutluyuz

küçük dünyamızı kendi dünyan gibi karartmadan gitmen bence cok isabetli olmuş

güle güle
      Katilmiyorum, oncelikle "cogul eklerini" kullanmaktan vazgecin... cunku bu artik "yalan" statusune giriyor. Siz "kucuk dunyanizda" memnun olabilirsiniz sayin Sev__Beni.... Ancak ben kucuk dunyamda memnun degilim Travmata'nin aldigi karardan..... Kendi adiniza yazin ve de cizin.
      canım satancığım zaten coğul kullanmadım ordaki kelimeler "biz" den gelmektedir nasıl sen tekil olmana rağmen sana siz diye hitap ediyorsam bende kendim tekil olmama rağmen kibarlık gereği biz diye cümlelerimi kuruyorum bilmem anlatabildimmi

Hah hah..... evet, Gollum gibi yaziyorsunuz yani..... olabilir mumkundur.... Hic gulecegim yoktu
      espirini biraz daha açıklasan bide gülsek gollum ne yaw
      Kendisine birici cogul sahista hitap eden, Yuzuklerin Efendisi canlisi..... Fizik olarak benzetmedim sizi, yanlis anlamayin, sizi tanimam etmem.... Sadece kendinize hitap tarzinizi benzettim
      bilmem siz hiç resmi bir işte veya mevkide bulundunuzmu veya resmi ayzışmalarda bulundunuzmu işim gereği olsa gerek ben çoğul konuşmayı tercih ederim yazımdaki coğuluda benim gibi düşünenler ve ben olarak algılayabilirsin mesela

Yorum

küçük dünyamızda seniszi cok mutluyuz

küçük dünyamızı kendi dünyan gibi karartmadan gitmen bence cok isabetli olmuş

güle güle
        Katilmiyorum, oncelikle "cogul eklerini" kullanmaktan vazgecin... cunku bu artik "yalan" statusune giriyor. Siz "kucuk dunyanizda" memnun olabilirsiniz sayin Sev__Beni.... Ancak ben kucuk dunyamda memnun degilim Travmata'nin aldigi karardan..... Kendi adiniza yazin ve de cizin.
        canım satancığım zaten coğul kullanmadım ordaki kelimeler "biz" den gelmektedir nasıl sen tekil olmana rağmen sana siz diye hitap ediyorsam bende kendim tekil olmama rağmen kibarlık gereği biz diye cümlelerimi kuruyorum bilmem anlatabildimmi

Hah hah..... evet, Gollum gibi yaziyorsunuz yani..... olabilir mumkundur.... Hic gulecegim yoktu
        espirini biraz daha açıklasan bide gülsek gollum ne yaw
        Kendisine birici cogul sahista hitap eden, Yuzuklerin Efendisi canlisi..... Fizik olarak benzetmedim sizi, yanlis anlamayin, sizi tanimam etmem.... Sadece kendinize hitap tarzinizi benzettim
        bilmem siz hiç resmi bir işte veya mevkide bulundunuzmu veya resmi ayzışmalarda bulundunuzmu işim gereği olsa gerek ben çoğul konuşmayı tercih ederim yazımdaki coğuluda benim gibi düşünenler ve ben olarak algılayabilirsin mesela
        Hah hah... yani "kabileniz" adina "reis" olarak mi konusuyorsunuz???? Resmi makamlarda SIRKET adina bu sekilde yazilir ve cizilir, sahis adina degil........ sahis adina birinci cogul sahis kullananda bence Gollum kompleksi vardir...... bence bu psikolojiye alinmali......

Yorum

Siz şimdi bir başlıktaki tartışmalar yüzünden mi ayrılma kararı aldınız yoksa başka sebepler mi var bunu bilmem..ama sözkonusu başlığa yorum yapan biri olarak söylemek istediklerim var..

Kimse kimsenin düşüncelerine karşı saygı duruşuna geçmek zorunda değil,kabul etmek zorunda değil..hepimiz için geçerli..Ortaya bir fikir attığınızda da size yanıtlar olur..bunları kaldıramıyorsanız o zaman biraz daha ince elekten geçirerek paylaşım yapın.

düşüncemi söylüyorum diye kavga etmek zorunda değilsiniz..
          Hem saldırıdan şikayetçisiniz,hem ayrılık kararınızda bile insanları iğneleyerek laf söylüyorsunuz..küçük dünyanız gibi..Saldırgan olan şimdi siz değil misiniz ?

herneyse, giderseniz yolunuz açık olsun .güle güle..

Yorum

benim işimde yazılarımda şahıs söz konusu olamaz zaten ben buyuk bir çoğunluğu temsilen yazışmalarımı yaparım

Yorum

therapy25,

savunma yaparken istersen biraz daha geniş düşün..

birisi geçmişte travma yaşadı diye ,artık toplumda kangren olmuş konularda ve bu kangrenden nasibini almış pekçok insanın ne düşüneceğini,ne yaşacağını hesaba katmadan yazma hakkı yok tamam mı ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: azemarenc
                therapy25,

birisi geçmişte travma yaşadı diye ,artık toplumda kangren olmuş konularda ve bu kangrenden nasibini almış pekçok insanın ne düşüneceğini,ne yaşacağını hesaba katmadan yazma hakkı yok tamam mı ?
                arkadaşım gerçeği görebilen biri olarak senden allah razı olsun

senin gibi insanların varlığını bilmek görmek gerçekten buyuk sevinç

Yorum

daha yeni tanımıştım seni çok değerli biri olduğuna inanıyorum gitmene üzüldüm. çok üzüldüm

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bydead
                    daha yeni tanımıştım seni çok değerli biri olduğuna inanıyorum gitmene üzüldüm. çok üzüldüm
                    ayrılmak istemeyenler birbirinin msn sini alsın irtibatlarını devam ettirsinler

Yorum

abi keşke kırmasaydın tranvayı karışmak gibi olmasında aranızdaki asıl sorun nedir?

Yorum

therapy25,

şimdi azem bir psikoloji sorunu yaşayan insanın zaman zaman hata yapabileceğini ve bu hatalarınında farkına varamayabileceğini bildiğini biliyorum.... ve bu tarz hatalarda insana saldırıldığı azman ister istemez kendini savunmaya geçiyor ve istemesede iddialarını savunarak kendini hoş olmayan durumlardan çıkarmaya çalışıyor olabiliyorlar.... zaman zaman herkes bunu yapıyor....

ben geçmişte bu tarz olaylara maruz kalmış bir insan olarak bu tarz tutumların insanlara nasıl etki edebileceğini anlıyorum.... sende anlıyorsun.... ben savunduğu konuların haklılığı veya haksızlığı ile ilgili bir şey dile getirmedim....

bu şekilde arkasından :arrow: bizim için bir anlam ifade etmiyorsun tarzında bir güle güle demek bence insanlık dışı bir olay... ben böyle düşünüyorum.....

mesela sen yorum yazarken bunu demedin... senin yorumun gayet anlaşılır ve kabul edilirdi.... ama herkes bu şekilde yapmadı.... vurgu yapmak istediğim konu bu....

Yorum

therapy25,

arkadaşım gerçeği görebilen biri olarak senden allah razı olsun

senin gibi insanların varlığını bilmek görmek gerçekten buyuk sevinç
                          gördüğün gerçek nedir.... sev beni....

sen dini kıyas olarak kabul edersin... sana dinle ilgili yaşanmış bir olay anlatayım....

savaşta sahabelerden biri bir adamı oldürmeye yakın karşısındaki adam kelimeyi şehadet getirip ben müslüman oldum diyor... ama o sahabe bunu kurtulmak için yaptığını düşünüp onu öldürüyor....

peygamberimiz yanına çağırıyor... neden öldürdün onu diyor.... ölümden kurtulmak için kelimeyi şahadet getirdi diyor sahabe....

peygamberimizde nerden biliyorsun kalbini açıp baktın mı diyor...

travmatanın yaşantıları hakkında yalan attığını ve duygu sömürüsü yapmak için anlattığını ıspat edecek delinin nedir.... hüküm için suçun ıspatı gerekir.... bekliyorum cevabını...

Yorum

sorun nedir ya bide ben bilsem travmata değerli saygın bir üye yorumlarıda güzel ben pek kötü bir şey göremedim bu telaş bu asabiyet nedir naptı bu kız size???

Yorum

abi keşke kırmasaydın tranvayı karışmak gibi olmasında aranızdaki asıl sorun nedir?
                              ya ben adamdan anlarım eğer onun zerre kadar kırılmadığına adım gibi eminim

ben kimin kırılabileceğini kimin kıramayacağını az cok tahmin edebiliyorum

mesela sen ben senin hiçbir yazına olumsuz bişey yazmam çünkü üzülebilecek bir yapın var biliyorum ama o insan rol yapıyor... kaldıki şahsi hiçbir sorununa bişi yazmadım genel olarak hepimizi ilgilendiren yazılar yazdı bende cevap verdim çünkü tüm türk halkını zan altında bırakıyordu. ama o kendisi hep şımartılmaya alışıldığından pohpohlanmaya alışıldığından sindiremedi sanırım çünkü bu siteye bu duygularını tatmin etmeye gelmiş

eğer bu şahıs hakkında bilgi sahibi olmak isteyen varsa "kadın ve erkekten bahsedelim başlığı okusun biraz onun hakkında bilgi sahibi olur bence

bu insanın dokunulmazlığımı var o hemen her kesimden insana hakaret etsin yaşlı cocuk demeden hepimizi sapık penisine sahip çıkamayanlar olarak haykırsın avrupa erkeklerini ise ideal erkek yapsın bende susacam olacak iş değil...

Yorum

sorun nedir ya bide ben bilsem travmata değerli saygın bir üye yorumlarıda güzel ben pek kötü bir şey göremedim bu telaş bu asabiyet nedir naptı bu kız size???
                                tek şucu görüşlerinin karşıt görüşler tarafından kabul edilmemesi... ve yorumlarının kendi düşüncelerine ve yorumlarına saldırymış gibi algılanması

Yorum

İşleniyor...
                                X