Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Psikolog olmak için lisede hangi bölümü seçmeliyim?...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Psikolog olmak için lisede hangi bölümü seçmeliyim?...

Ben bu sene liseye başlıyorum ve psikolog olmak istiyorum ancak lisede sözel mi yoksa sayısal bölümmü seçmeliyim yardımcı olabilir misiniz...

eşit ağırlıktı en son

Yorum

bende ea cıyım ve hedefim psikoloji ama o puanı almak da biraz zor ve önümüzdeki yıl sınava giricem

Yorum

Evet eşit ağırlık seçmelisin. Bende bu sene sınava girdim ama tutturamıycam sanırım bol şans sizede

Yorum

Yardımınız için hepinize teşekkür ederim umarım istediğiniz mesleği okursunuz...

Yorum

Re: Psikolog olmak için lisede hangi bölümü seçmeliyim?...

Orjinal yazı sahibi: Gizemce
            Ben bu sene liseye başlıyorum ve psikolog olmak istiyorum ancak lisede sözel mi yoksa sayısal bölümmü seçmeliyim yardımcı olabilir misiniz...
            şöyle bi fikir vermek istiyorum, eğer psikolojiyle ilgilenmek istiyorsan psikiyatriyi de bi düşün derim ben. tabi o biraz zahmetli tıp okuyup uzmanlık yapman gerekiyo, lisede de sayısalcı olman ama psikoloji ea doğru söylemiş arkadaşlar
            just a smile

Yorum

Onuda düşündüm ancak benim sayısalım kötü...Eşit ağırlık okuya bilirim ama sadece sayısal okuyamam o yüzden yani...

Yorum

psikolog olmak için eşit ağırlık 2 psikiyatrist olmak için sayısal bölümü tercih etmelisin. bn tmciyim bu sene psikolojiye yerleşicem inş. tercihler bir bitsin de

Yorum

ya bende bu yıl yerlescem ins psikoloji düsünüyorum ama millet hukuk falan diyo

Yorum

Umarım hedeflerinize ulaşırsınız ! 8) Ben de liseye başlıyorum benim de hedefim psikologtu.Eşit ağırlık seçmem gerektiğini öğrendiğim iyi oldu.

Yorum

"ya bende bu yıl yerlescem ins psikoloji düsünüyorum ama millet hukuk falan diyo"
                      kim ne derse desin sen istediğin bölümü oku. ben öss ye girdiğimde de herkes hukuk oku falan diyordu puanım da yetiyordu ama terrcihlerim arasında 1 tane bile hukuk yoktu iyi ki de yazmamışım psikoloji okumaktan çok mutluyum

Yorum

Bende bu sene 8.sınıfım seneye lisede psikolog olmak için sözel okumak lazımmış diye duydum ama yanlışmış ve benim matematiğim fenim falan pek iyi değil ama idare eder ea seçip yoluma bakıcam yine psikolog olmak için çabalıcam ama liseyi bitirdikten sonra hangi üniversiteye gitmem lazım Ben şuan edirnedeyim ve trakya üni. nin fen edebiyat bölümü 320 puanla alıyo sanırım :S ben pek anlamıyorum bu üni. puanlarından ama iyi mi bu puan ? ama puanım iyi olursa boğaziçi üni fen edebiyat fakültesi tercihim.. yardım ederseniz sevinirim tecrübeli arkadaşlar )

Yorum

Orjinal yazı sahibi: crystalsun View Post
                          şöyle bi fikir vermek istiyorum, eğer psikolojiyle ilgilenmek istiyorsan psikiyatriyi de bi düşün derim ben. tabi o biraz zahmetli tıp okuyup uzmanlık yapman gerekiyo, lisede de sayısalcı olman ama psikoloji ea doğru söylemiş arkadaşlar
                          BUNUN dışında sırf okumak için psikoloji okursan eğer hiç bi hastayı tedavi edemezsin deneyimin ve tecrüben insanlara inanma açın çok yüksek olmalı yani psikolog olucaksan insanların dediği herşeye inanmalısın ailelerine değil bireyin kendisine
                          http://www.facebook.com/profile.php?id=100002010729542

mertt@london.com

Bir Çaresi Bulunur Elbet Çıkmazların yeniden yaşamalı

İyileştim İyiyim

Yorum

psikoloji bölümünü seçecen tabiiki

Yorum

İşleniyor...
                            X