Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Uyku sorunu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Uyku sorunu

İlaçlardan mı bilmiyorum ama inanılmaz uykum var aylardır kış uykusunda gibiyim. Uyanıkken de sadece zombi gibi dolanıyorum. OKB, anksiyete, ve şizo-afektif bozukluğum var. Ablify 30 ve lustral 25 kullanıyorum. Uyku problemine nasıl bir çözüm bulabilirim? Yakında okul başlayacak çok zorlanacağım

Psikolojik hastalıklarda uyku düzeni çok önemli. Biraz bozulursa atakları tetikliyor. Hep aynı vakitlerde uyumaya çalış. Uyumadan önce sakinleştirici bitkisel çaylar içebilirsin. Papatya çayı iyi geliyor. İnternetten bir araştır. Eğer hiç uyumazsan eğer aile hekimine başvur sana uyuman için ilaç tavsiye edebilir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: algea View Post
      Psikolojik hastalıklarda uyku düzeni çok önemli. Biraz bozulursa atakları tetikliyor. Hep aynı vakitlerde uyumaya çalış. Uyumadan önce sakinleştirici bitkisel çaylar içebilirsin. Papatya çayı iyi geliyor. İnternetten bir araştır. Eğer hiç uyumazsan eğer aile hekimine başvur sana uyuman için ilaç tavsiye edebilir.
      Bendeki tam tersi, hep uyuyorum. Günde 20 saate çıkmışlığım var. Ortalama 18 saat uyuyorum günde.

Yorum

Çok uyuyorsan eğer depresyonda olabilirsin. Bir doktoruna tekrar çık yeniden ilaç düzenlemesi gerekebilir…

Yorum

bu şelikde okula devam etmen imkansız. abliyfy uyutmaz bence bir terslik var dr. a git hemen.

Yorum

Bende abilify 30mg,rexapin 5mg kullanıyorum.Sabah abilify,akşam rexapin.rexapin çok güzel uyutuyor.

Yorum

İşleniyor...
            X