Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kız akrabam annemi dövmüş!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kız akrabam annemi dövmüş!

saçmasapan bişeyden kavga tuttmuş sonra 26 yaaşında kız akrabam 48 yaşında anneme saldırmış yakasını çekiştirmiş dövmüş bunlar köye gitmişti ben de mendebur suratlarını görmeyim diye gitmedim kızını da iş tutmasın diye mi getirmedin sen diye çıkışmışlar kızı ben oluyorum bunlar yıllardır başımıza musallat annem ilk evlendiği günlerde kızın annesi seni boşatıcam dedi kocası annem lohusayken dövmüş ve bunlar olup bitirken babam onları tutuyo!iş o kadar karışık ki buraya yazsam sayfalarca sürer bunlar 3 kız ben de deim ki anneanneme ben gitsem yine iyi kötü hakkımı arardım ben de vururdum dedim anneannem onlar 3 kişi senin elini tutar biri diğeri ayaklarını tutar diğeri de döverdi dedi ya ALLAH AŞKINA İSTEDİĞİ KADAR TUTSANLAR BEN BİTKİSEL HAYATTA MIYIM iki tane de ben VURAMAZ MIYIM O KADAR ACİZ MİYİM KENDİMİ SAVUNACAK KADAR ASLINDA BENİM ÖZGÜVEN EKSİKLİĞİMİN BÖYLE OLMASIN DA SUÇ AİLEMDE HERKES ANNEM BABAM ANNEANNEM BUNLAR SEN SAFSIN SEN SAVUNMAZSIN KENDİNİ BANA HER KONUDA BÖYLE DAVRANDILAR BANA HEP OLUMSUZ ETİKETLERİ YAPIŞTIRDILAR SONRA DA BENDEN HER YERDE KENDİMİ KANITLAMAMI İSTİYOLAR YA SİZ BANA O GÜVENİ VERDİNİZ Mİ ŞURDA LAF KONUŞURKEN BİLE SEN YAPAMAZSIN DİYO YA VALLA BEN ANNEME YILLARCA DEDİM GİTME O CEHENNEMİN KÖYÜNE DİYE GEÇEN YIL BABAANNEM ÖLDÜ O YIL GİTCEM SON DEDİ E 1 YIL OLDU ÖLELİ YARIŞA YARIŞA GİTTİN YİNE!YA BEN NEFRET EDİYORUM BU AİLEDEN BU AKRABADAN ŞUNLARDAN BİR AN ÖNCE KURTULSAM YA BÖYLE AİLE İÇÇİNDE GEL DE ÇILDIRMA YA SAVUNCAM DİYORUM SAVUNMAZSIN DİYO SAVUNMUYCAM DİYPORUM PISIRIK DİYOLAR SUÇ BABAM DA ANNEMİ KARDEŞLERİNE VE ANNESİNE EZDİRDİ ŞİMDİ KİMSE ONU DA SAYMIYO BABAMA DEMEDİK LAF BIRAKMAZDILAR HAKARETLER SEN KANCIKSIN DEDİLER BAK BU KADAR HALAM AMA ARADAN ZAMAN GEÇTİ BABAM Bİ OLAY OLSUN HALAMA GİDER ONLA PAYLAŞIR BİZİ ÖNEMSEMEZ ANLATMAZ ONUN YANINDA ÇOK MUTLU OLUYO BU TÜRK ERKEKKLERİNİN KARDEŞ VE ANNESİNE AŞIRI BAĞIMLILIĞI BENİ HASTA ETTİ NEFRET EDİYORUM ARTIK BÖYLE ERKKELERDEN bu halamın kızı evlendiğinden 1 yıl sonra boşandı ve boşanmadan önce annesi babası damadı da dövmeye gitti ANNEM GARİP DİYE HERKES ONA SALDIRIYO BEN SAVUNCAM SEN DE ONDAN BETERSİN DİYOLAR BENİ KAALE ALMAYAN CANIM GİBİ SEVDĞİM ANNEANNEM ANNEM YA GEL DE ÇILDIRMA YA

Anneannen seni düşündüğü için öyle söylemiş. 3'e 1'sin. Sen birkaç kere vursanda onlar sonuçta senden daha çok vuracak ve üstünde hasar bırakıcak.

İkincisi bu Türk erkeklerinin böyle olmasını istemiyorsanız, erkeklere değil onları yetiştiren annelere mercek tutmalısınız. Erkek nüfusunu sizin istediğiniz şekilde yönlendirmek için uygulayabileceğiniz en yapıcı çözümlerden birisi kendi çocuğunuzu çok fazla kendinize bağımlı yetiştirmemek olucaktır. Sizden uzak olmasını sağlamalısınız. Sizin düşüncelerinizi, sizin görüşlerinizi önemsemiyor olması sizi ilgilendirmemeli, sizi üzmemeli, sizi kırmamalı. Onu bir anne gözüyle değil, ilerde kollarına bırakıcağınız sevgilisi gözüyle yetiştirmelisiniz ve zamanı geldiğinde o kıza teslim etmelisiniz. Aynı bir emanet gibi. Ortada seçilmiş kızlar var(oğlunuz tarafından), sizde bu seçilmiş kızlar için bir çocuk doğuruyorsunuz, onu büyütüyorsunuz. Siz sadece bir aracısınız. Oğlunuzu büyütüp onlara teslim ediceksiniz ve sizin göreviniz burda bitecek, başka birşey talep etmiyeceksiniz.

Kısacası demem o ki ;

Her ne kadar şuan annesine bağımlı olan erkekler sizi hasta etsede, siz elinize kendi bebeğinizi alınca sizde aynı korumacı anne rolünü üstleneceksiniz.

Yine de bu erkeğin ailesi yada eşi için yaptığı, herhangi bir kimseye zarar veren davranışlarını haklı çıkarmaz.

Ama ben sadece şuna dikkat çekmeye çalıştım;

Erkeğin ana kuzusu olmasının sebebi de kadın, pısırık bir eş olmasının sebebi de kadın. Ama kadınlar suçu sadece erkekde arıyor.

Yorum

bi dakka bi dakka sen benim evleneceğimi nerden biliyosun? evlendirdin bi de çocuk sahibi yaptırdın ben kendi psikolojik sorunlarıma yetişemiyorum kaldı ki aile kurmak ne kadar zor bi iş hem burdaki olayda ben dövülmesine dikkat çekmek istedim sen almışsın kadında suç aramaya yürümüşsün hem nice insanlar doğuruyo hiçbiri karısını bu kadar ezdirmez benim derdim başımdan aşkın annem dayak yiyo bizi eziyolar buna rağmen elim kolum bağlı bakıyorum amacın yaramı deşmekse o kadar insan deşti ki sana sıra gelmez bile kendi erkek egonu tatmin etmek için bişeyler yazmışsın buraya sanırım evlisin ya da evlensen sen de karına bu şekilde davancan sonra anam beni böyle yetiştirdi ben de akıl yok ondan ona bağımlıyım o ne derse yaparım ne karımı görürüm ne çocuklarımı diycen yani senin gibi koyun can derdinde kasap et derdinde tarzına yaklaşım bulan bi insana bile cevap yazmam bilde doğru değil neyse benden bu kadar sen yine ana kuzuluğuna devam et bişey yazmıycam

Yorum

Orjinal yazı sahibi: _MOD_
        Anneannen seni düşündüğü için öyle söylemiş. 3'e 1'sin. Sen birkaç kere vursanda onlar sonuçta senden daha çok vuracak ve üstünde hasar bırakıcak.

İkincisi bu Türk erkeklerinin böyle olmasını istemiyorsanız, erkeklere değil onları yetiştiren annelere mercek tutmalısınız. Erkek nüfusunu sizin istediğiniz şekilde yönlendirmek için uygulayabileceğiniz en yapıcı çözümlerden birisi kendi çocuğunuzu çok fazla kendinize bağımlı yetiştirmemek olucaktır. Sizden uzak olmasını sağlamalısınız. Sizin düşüncelerinizi, sizin görüşlerinizi önemsemiyor olması sizi ilgilendirmemeli, sizi üzmemeli, sizi kırmamalı. Onu bir anne gözüyle değil, ilerde kollarına bırakıcağınız sevgilisi gözüyle yetiştirmelisiniz ve zamanı geldiğinde o kıza teslim etmelisiniz. Aynı bir emanet gibi. Ortada seçilmiş kızlar var(oğlunuz tarafından), sizde bu seçilmiş kızlar için bir çocuk doğuruyorsunuz, onu büyütüyorsunuz. Siz sadece bir aracısınız. Oğlunuzu büyütüp onlara teslim ediceksiniz ve sizin göreviniz burda bitecek, başka birşey talep etmiyeceksiniz.

Kısacası demem o ki ;

Her ne kadar şuan annesine bağımlı olan erkekler sizi hasta etsede, siz elinize kendi bebeğinizi alınca sizde aynı korumacı anne rolünü üstleneceksiniz.

Yine de bu erkeğin ailesi yada eşi için yaptığı, herhangi bir kimseye zarar veren davranışlarını haklı çıkarmaz.

Ama ben sadece şuna dikkat çekmeye çalıştım;

Erkeğin ana kuzusu olmasının sebebi de kadın, pısırık bir eş olmasının sebebi de kadın. Ama kadınlar suçu sadece erkekde arıyor.
        8O
        Arkadaşım birincisi bu arkadaşımızın sorununun tek sebebi senin gibi kadınları araç/aracı olarak gören İNSANLARdır. sen şimdi kendi annene de kız kardeşlerine de eşine de bunların yapılmasına müsade edebileceğini söylemiş oluyorsun bilmem farkındamısın
        ikincisi erkeğin görevlerinden biri ailesini savunmak/korumaktır evlenmesi demek eşine karşı da anne/babasına karşıda bu görevi kendisine yükler buda iki taraf arasında dengeleyici olması gerektiğini gösterir ki kadının erkeği büyütme tarzıyla alakalı bir durum değildir her insanın aklı ve iradesi vardır bunu kullanarak hareket eder. kusurum olduysa affola :?

Yorum

destiny89

Birincisi evlenip evlenmemeniz, çocuk sahibi olup olmamanız önemli değil, önemli olan çocuğunuz olduğunda ona bu korumacı anne davranışlarını göstermenize sebep olucak potansiyele sahip olup olmadığınız.

Şuan yaşadığınız olayların verdiği hüzün sebebiyle ve çocuğunuz olmadığı için tarafsız sonunçlara varamadığınızı düşünüyorum(Erkekler hakkında - sözüm babanız hakkındakilere değil). Benim vurgu yapmak istediğim şeylerden birisi de buydu zaten.

Bir diğeri; benim amacım senin yaranı deşmek değil. Yorumunda bana göre tarafsız olmayan, tek bir açıdan bakan düşünceler var ben sadece bunu kendi düşüncelerimle dile getirmeye çalışıyorum.

Diğer bir madde; ben evli değilim, daha henüz 21 yaşındayım, okuyorum.

Bir diğeri; aynen üstte de belirttiğim gibi bir insanın yetiştirilme tarzı yaptığı kötü şeyleri haklı çıkarmaz, çünkü herkesin özgür iradesi var, kendi kararlarını kendisi alıyor, yaptığı işlere kendi imzasını atıyor;

Sonuç olarak; ben sadece kadının suçu hep erkeğe attığından bahsetmeye çalışıyorum. Halbuki bunda kadının da rolü büyük. Çünkü erkeğin kararlarını alırkenki ortam koşullarındaki etkisi büyük.

Benide ana kuzusu yapmışsın. Ne diyeyim. Madem bu senin için kötü birşey. O zaman inşallah senin çocuğun senin kuzun olmaz mı diyelim? Tabi bu dünyaya çocuk getirmeyi düşünürseniz.

Yazıp yazmamakta özgürsün tabiki. Ben sadece kendi görüşlerimi dile getirdim.

Yorum

destiny89

Birincisi evlenip evlenmemeniz, çocuk sahibi olup olmamanız önemli değil, önemli olan çocuğunuz olduğuna ona bu korumacı anne davranışlarını göstermenize sebep olucak potansiyele sahip olup olmadığınız.

Şuan yaşadığınız olayların verdiği hüzün sebebiyle ve çocuğunuz olmadığı için tarafsız sonunçlara varamadığınızı düşünüyorum(Erkekler hakkında - sözüm babanız hakkındakilere değil). Benim vurgu yapmak istediğim şeylerden birisi de buydu zaten.

Bir diğeri; benim amacım senin yaranı deşmek değil. Yorumunda bana göre tarafsız olmayan, tek bir açıdan bakan düşünceler var ben sadece bunu kendi düşüncelerimle dile getirmeye çalışıyorum.

Diğer bir madde; ben evli değilim, daha henüz 21 yaşındayım, okuyorum.

Bir diğeri; aynen üstte de belirttiğim gibi bir insanın yetiştirilme tarzı yaptığı kötü şeyleri haklı çıkarmaz, çünkü herkesin özgür iradesi var, kendi kararlarını kendisi alıyor, yaptığı işlere kendi imzasını atıyor;

Sonuç olarak; ben sadece kadının suçu hep erkeğe attığından bahsetmeye çalışıyorum. Halbuki bunda kadının da rolü büyük. Çünkü erkeğin kararlarını alırkenki ortam koşullarındaki etkisi büyük.

Benide ana kuzusu yapmışsın. Ne diyeyim. Madem bu senin için kötü birşey. O zaman inşallah senin çocuğun senin kuzun olmaz mı diyelim?

Yazıp yazmamakta özgürsün tabiki. Ben sadece kendi görüşlerimi dile getirdim.
            efendi efendi konuşuyorum bak moralim bozuk ben buraya senin kadın erkek aile ilişkisini tartışmaya değil annemin dövülmesini konu ettim başlığıma etmek mi istiyosun amacın ne?ayrıca potansiyel olsa sanane sana noluyo doğmayan çocuğun mu cevabını mı vercenm sana yok öyle yetiştiriyolarmış yok böyle sen benim yaşadığımı kişiliğimi bilgi birikimimi nerden biliyosun aynı annemin bana yaptıklarımı doğmayacak çocuğa yapacağımı ya da senin gibi anasının kuzusu bunu anlamaz benim kimseyi kötülemeye çalıştığım yok sadece bi insan çıkar da bana yardım eder diye yazdım ama millet üstün gelmenin peşinde bayram gününde psikoloji portalında bile ayrıca o yaptığın alıntı değiştirlmiş önceden ben ilk okuduğumda yoktu sitede imajının zedelenmemesi için yapıldığı besbelli benim annemin dövülmesi dikkat çekilen noktaydı ama daha çok gün gör senin gibi bi insan çıktı bunu anne yetişirmesine çevirdi ne diyim yani demek sen de acıma merhamet denen bişey yokmuş ki o konudan TARAFSIZ olarak anne yetiştirmesini çektin buldun yazmayım diyorum zorla kaşınan insannlar var karşımda başına gelen bilir demek bu arkadaş yarın karısı dövülse kardeşleri tarafından mutlu bile olcak ve ailesini savuncak so nra annem beni böyle yetiştirdi benim beynim yok ondan dolayı ben onu savunmaya meğilliyim karımı dövsünler çocğumu dövsünler umrumda değil çünkü annem böyle öğretmedi bana ben onun sözünden çıkamam ben de suç yok al bak beni siz kadınlar böyle yetiştirdiniz sonra da önüme sunuyosunuz ama ALLAH ın verdiği beyin demek ki orda sadece kafatasını doldurma amaçlı demek istiyosun YAZINLA

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hasanaydin

kadının erkeği büyütme tarzıyla alakalı bir durum değildir her insanın aklı ve iradesi vardır bunu kullanarak hareket eder. kusurum olduysa affola :?
              Evet her insanın kendi özgür iradesi vardır. Kendi kararlarını kendisi alır. Ama bu kararlarını alırken dayandırdığı doğrular vardır. İşte bende bundan bahsediyorum. Kadın bu doğruları etkilemede, şekillendirmede ustadır. Bu da erkeğin kararlarına büyük ölçüde yansır. Bu yüzden erkeğin başarısında/başarısızlığında payı büyüktür.

Bence konunun kadının erkeği büyütme tarzıyla alakası olmadığını söylemek kadını küçümsemek olur. Kadınlar dışarıdan göründüğü kadar basit değiler. Erkek yapısı gereği yüzeysel olduğu için bize böyle geliyor.

Erkeğin eşi ve annesi arasında bir yöne doğru taraf alması aslında erkeğin eşine yada annesine açtığı bir savaş değildir. Bu sadece kadınların savaşıdır. Bu erkeğin eşiyle, erkeğin annesinin savaşıdır. Erkek sadece ortadaki bir güçtür, maşadır. Bir kaba kuvvettir. Savaşta kim daha ustaca oynuyorsa gücün sahibi o olur ve karşısındakine karşı kullanır.

Tabiki böyle yapmayan anneler eşler vardır. Yani heralde vardır inşallah. Ama böyle yapanlar varsa, bilinki burda büyük ölçüde erkekden çıkmıştır olay. Erkek sadece suçu fiili olarak işleyendir. Kadınlar hem azmettirenlerdir hemde hiçbirşey yapmamış gibi görünenlerdir. Buda ustalıklarından kaynaklanıyor.

Yorum

tamam tamam madem istenmiyorum bende giderim.

Yorum

kadının erkeği büyütme tarzıyla alakalı bir durum değildir her insanın aklı ve iradesi vardır bunu kullanarak hareket eder. kusurum olduysa affola :?
                  Evet her insanın kendi özgür iradesi vardır. Kendi kararlarını kendisi alır. Ama bu kararlarını alırken dayandırdığı doğrular vardır. İşte bende bundan bahsediyorum. Kadın bu doğruları etkilemede, şekillendirmede ustadır. Bu da erkeğin kararlarına büyük ölçüde yansır. Bu yüzden erkeğin başarısında/başarısızlığında payı büyüktür.

Bence konunun kadının erkeği büyütme tarzıyla alakası olmadığını söylemek kadını küçümsemek olur. Kadınlar dışarıdan göründüğü kadar basit değiler. Erkek yapısı gereği yüzeysel olduğu için bize böyle geliyor.

Erkeğin eşi ve annesi arasında bir yöne doğru taraf alması aslında erkeğin eşine yada annesine açtığı bir savaş değildir. Bu sadece kadınların savaşıdır. Bu erkeğin eşiyle, erkeğin annesinin savaşıdır. Erkek sadece ortadaki bir güçtür, maşadır. Bir kaba kuvvettir. Savaşta kim daha ustaca oynuyorsa gücün sahibi o olur ve karşısındakine karşı kullanır.

Tabiki böyle yapmayan anneler eşler vardır. Yani heralde vardır inşallah. Ama böyle yapanlar varsa, bilinki burda büyük ölçüde erkekden çıkmıştır olay. Erkek sadece suçu fiili olarak işleyendir. Kadınlar hem azmettirenlerdir hemde hiçbirşey yapmamış gibi görünenlerdir. Buda ustalıklarından kaynaklanıyor.
                  bi git ya benim başlığımı okudun mu sen annem dövülmüş yazıyo görmediysen başlık doğruyu yanlışı tartışmak değil! hem ben ölen babaannemi mezardan çıkarığ sen ne diye bbunu böyle mi yetiştirdin diycem ya sen de algılama sorunu mu var başlık ERKEK HAKLARI değil git öyle başlık aç yaz bburaya yazma :evil:

Yorum

boşver bu siteyi sen gazeteci ol nede olsa söylenen sözleri kırparak farklı anlamlar çıkartmada üstüne yok daha 21 yaşındasın tamam akıl yaşta değil baştadır ama bazı şeyleri anlamak için bazı şeyleri yaşamış olmak gerekir belli ki sen evlendiğinde eşinle annen arasında bir köprü olmak yerine eşini bir kum torbası olarak kullanılmasına izin verecek olan biri olacaksın deminden beri kadın şöyle kadın böyle diyorsun git bide annene söyle bunları bakalım o sana ne diyecek acaba seni ben böyle büyüttün aferin sana mı diyecek sırf gevezelik olsun die yazı yazmak istiyorsan otur evinde roman yaz insanların durumlarına müdahale etme

Yorum

peki

Yorum

arkadaşlar sorunumu yardım eedecek olan var mı

Yorum

Ne tur bir yardim bekliyorsun anlamadim ki.. Hep beraber onlari dovmeye mi gidelim simdi?
                          Sana ailede guvenilmiyorsa, kendini ispatlamalisin onlara, baska caresi yok bence. Annene saldirilmasina gelince, saldiranin ayibi bu, annenin yapacagi sey onlardan uzak durmak, veya kendisi icin surekli tehlike yaratiyorsa bu olay, o kisileri polise sikayet etmek.. baska ne olabilir ki?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: destiny89
                            alıntı değiştirlmiş önceden ben ilk okuduğumda yoktu sitede imajının zedelenmemesi için yapıldığı besbelli
                            Geri dönüp yazmıyacaktım. Ama bu yazdığını ilk defa okudum. Uzun bir paragraf yazdığın için buna dikkat etmemiştim. Edit : (Efendi efendi diye yazının başını görünce seviyenin düştüğünü hissettiğim için başlıktan gitmek istemiştim hemen.) Buna cevap vermem gerekir çünkü bahsettiğin gibi birşey yapmadım. Ben orda sadece bazı yazım hatalarını düzelttim. Tabi yerine, Yinede koydum. Bazı kelimeler eksikti onları düzelttim. En son cümlemde kadın suçu erkekde arıyor yazıyordu, kadın suçu sadece erkekde arıyor yazdım. Bunun gibi küçük, anlamı kuvvetlendirmek için düzeltmeler yaptım. Edit : (Bunlarıda sen mesaj atmadan önce yapmaya çalıştım ama editlediğim sırada mesaj yazmışsın) Başka bir değiştirme yapmadım.

Yani nediyim ki. Benim gözümde sen anlattığın kadar masum bir insan değilsin. Seni senden değilde senin çevrendeki insanlardan dinlemek isterdim.

Yazıklar olsun.

Edit : Al beş paralık sitende imajında senin olsun.

Yorum

Re: kız akrabam annemi dövmüş!

Orjinal yazı sahibi: destiny89
                              saçmasapan bişeyden kavga tuttmuş sonra 26 yaaşında kız akrabam 48 yaşında anneme saldırmış yakasını çekiştirmiş dövmüş bunlar köye gitmişti ben de mendebur suratlarını görmeyim diye gitmedim kızını da iş tutmasın diye mi getirmedin sen diye çıkışmışlar kızı ben oluyorum bunlar yıllardır başımıza musallat annem ilk evlendiği günlerde kızın annesi seni boşatıcam dedi kocası annem lohusayken dövmüş ve bunlar olup bitirken babam onları tutuyo!iş o kadar karışık ki buraya yazsam sayfalarca sürer bunlar 3 kız ben de deim ki anneanneme ben gitsem yine iyi kötü hakkımı arardım ben de vururdum dedim anneannem onlar 3 kişi senin elini tutar biri diğeri ayaklarını tutar diğeri de döverdi dedi ya ALLAH AŞKINA İSTEDİĞİ KADAR TUTSANLAR BEN BİTKİSEL HAYATTA MIYIM iki tane de ben VURAMAZ MIYIM O KADAR ACİZ MİYİM KENDİMİ SAVUNACAK KADAR ASLINDA BENİM ÖZGÜVEN EKSİKLİĞİMİN BÖYLE OLMASIN DA SUÇ AİLEMDE HERKES ANNEM BABAM ANNEANNEM BUNLAR SEN SAFSIN SEN SAVUNMAZSIN KENDİNİ BANA HER KONUDA BÖYLE DAVRANDILAR BANA HEP OLUMSUZ ETİKETLERİ YAPIŞTIRDILAR SONRA DA BENDEN HER YERDE KENDİMİ KANITLAMAMI İSTİYOLAR YA SİZ BANA O GÜVENİ VERDİNİZ Mİ ŞURDA LAF KONUŞURKEN BİLE SEN YAPAMAZSIN DİYO YA VALLA BEN ANNEME YILLARCA DEDİM GİTME O CEHENNEMİN KÖYÜNE DİYE GEÇEN YIL BABAANNEM ÖLDÜ O YIL GİTCEM SON DEDİ E 1 YIL OLDU ÖLELİ YARIŞA YARIŞA GİTTİN YİNE!YA BEN NEFRET EDİYORUM BU AİLEDEN BU AKRABADAN ŞUNLARDAN BİR AN ÖNCE KURTULSAM YA BÖYLE AİLE İÇÇİNDE GEL DE ÇILDIRMA YA SAVUNCAM DİYORUM SAVUNMAZSIN DİYO SAVUNMUYCAM DİYPORUM PISIRIK DİYOLAR SUÇ BABAM DA ANNEMİ KARDEŞLERİNE VE ANNESİNE EZDİRDİ ŞİMDİ KİMSE ONU DA SAYMIYO BABAMA DEMEDİK LAF BIRAKMAZDILAR HAKARETLER SEN KANCIKSIN DEDİLER BAK BU KADAR HALAM AMA ARADAN ZAMAN GEÇTİ BABAM Bİ OLAY OLSUN HALAMA GİDER ONLA PAYLAŞIR BİZİ ÖNEMSEMEZ ANLATMAZ ONUN YANINDA ÇOK MUTLU OLUYO BU TÜRK ERKEKKLERİNİN KARDEŞ VE ANNESİNE AŞIRI BAĞIMLILIĞI BENİ HASTA ETTİ NEFRET EDİYORUM ARTIK BÖYLE ERKKELERDEN bu halamın kızı evlendiğinden 1 yıl sonra boşandı ve boşanmadan önce annesi babası damadı da dövmeye gitti ANNEM GARİP DİYE HERKES ONA SALDIRIYO BEN SAVUNCAM SEN DE ONDAN BETERSİN DİYOLAR BENİ KAALE ALMAYAN CANIM GİBİ SEVDĞİM ANNEANNEM ANNEM YA GEL DE ÇILDIRMA YA
                              bu nasıl bir olay aktarımı...o onu dedi bu şunu ali geldi veli gitti ama o onu düşünüyo....daha düzgün anlatırsan rahatça okuyabiliriz...nasıl bir tarz bu insanı bunaltıyor...düzenlersen daha iyi olur!

Yorum

İşleniyor...
                              X