Duyuru

Collapse
No announcement yet.

nasıl bi hayat bu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• nasıl bi hayat bu

sabah iyidim, şimdi çöküntü halindeyim... çok yalnızım, bu derdimi paylaşabileceğim kimsem yok.. konuşacak, arayacak kimsem yok... kimsenin de umrunda değilim...

yalnızlıktan çok bunaldım, böyle durumlarda intihar bile geldi aklıma ki cesaret edemedim.. halbuki 4-5 saat önce daha neşem yerindeydi, yolda yürürken dans etmek istiyordum...

insanın yalnız olması kötü şey, mahvediyor kişiyi... ben de mahvolmuş b,r,y,m.. hayattan ne zevkim kaldı ne eğlencem... öylesine yaşıyorum işte... bir de dişlerimi sıkmaya başladığımı farkettim bu aralar, çenemin agrımasından...

allah sonumuzu hayreder umarım... aglamak istiyorum şu an, onu bile beceremiyorum...

inanamıyorum durumunuza,aynen beni anlatmışsınız resmen...ben antidepresan kullanıyorum ve de dişlerimi uyurken gıcırdattığımdan dişlik yaptırdım.onu kullanıyorum ve de 1 aydır kötü bir durumdaydım,bugün biraz daha iyi sayılırım,Allah'ım cümlemizi iyi,sağlıklı ve de huzurlu etsin...!!!

Yorum

Neden yalnız olduğunu düşünüyorsunki? derdini anlatmak istesen eminim seni dinleyecek bir çok kişi çıkacaktır,hatta burada sana cevap yazanlar bile olduğuna göre demekki yalnız değilsin.Bir çeşit depresyonmu geçiriyorsunuz?psikolojik yardım aldınızmı hiç? asla ölümü düşünmeyiniz lütfen,yaşamak gibisi varmı..Bu hayatta sizi sıkan bunaltan nedenleri daha açık anlatabilirseniz belki daha çok yardımcı olunabilir.Aynı dertten olan arkadaşlarla fikir alışverişi yapabilirsiniz.Bu kadar karamsar olmayınız lütfen..
      Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

....................
        Last edited by hale46; 04-07-2015, 05:50 AM.

Yorum

Hakkaten ya bir kere Çemberin dışına çıktınız mı tekrar içeri giremiyosunuz . Herşey anlamsız gelmeye başlıyor

çıkış yolu bulamıyor insan

bu kadar acımasız bi hayat olamaz belkide olmamalıydı

Yorum

Her insanin belirli zamanlarda senin gibi depresif halleri olur, herkes senin gibi kisa yolu secip intihar etmeye kalkarsa bu dunya cekilmez....
            Peki sen neden yalnizsin bu soruyu sordun mu kendine hic, belkide arkadaslarina yeterince ilgi ve zaman gosteremiyosundur...biz ancak boyle fikir yuruturuz bu sorunu cozecek olan sensin
            herkesin hayatlarin sorunlar vardir bu gibi bosluklar vardir, ama hic kimse hayata kusmuyo, bi sekilde hayata tutunmaya calisiyo eminimki sende bu sorununu cozeceksin

Yorum

selamlar
              hakaikatten insan etrafında kimse bulamayınca yada bulsa da bu kalabalıkta yanlızlık çekmek zor ama çok zor allah sabır versin

Yorum

ağlamak güzeldir.insanı rahatlatır,sakinleştirir.
                Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
                Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

Yorum

bu durumları yaşıyorum bende ailem en büyük dayanağım ailenle paylaşabilirsin insanlara ara sor sinemaya biletim var de davet et redederlersede kendileri kaybeder güzel şeyler olcak inan.

Yorum

arkadaslar hepınız benı anlattmıssınız gercekten.. bende dersler yüzünden delirmek üzereyim napcagımı bılmıorum aglaya aglaya gözlerim sisti.. herkez bna tavır almakta ben napıcagımı bılmıorum

Yorum

selam mühendis..umarım daha iyisindir..iyi bak kendine..sevgiler..

Yorum

İşleniyor...
                      X