Duyuru

Collapse
No announcement yet.

aşık olmak istiyorum.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• aşık olmak istiyorum.

uzun bir süredir aşık olamadım.
    aşık olmam için ne yapmam gerekiyor?

sadece istemen yeterli...sabırlı ol ve bekle o seni bulur zamanı gelince..
    Hayatın yarısı söylemekse, diğer yarısı da yazmaktır...

Yorum

aslında zaten aşığız, içimizde Allah aşkı, anne baba kardeş aşkı var, yeşile doğaya duyulan bir aşk var, bir deniz kenarına oturunca yüzümüze esen ılık rüzgarın aşkı var, dinlediğimiz müziklerde gözümüzü kapadığımız zaman duyduğumuz o hissin adı aşk, yeni doğmuş bir bebeğin o cennet kokusunu içimize çektiğimizde hissettiğimiz duyguda aşk..

içinde bunlar senin zaten var, birşey yapman gerekmiyor, bir insana olan aşk gelip bulduğu zaman tek yapman gereken o hissi yaşamak olacaktır, saygılar.
      ÖMÜR, UMUTTAN ÖNCE BİTMELİ...

Yorum

her sabah, kahvaltıdan önce 12 şınav 4set, 20 mekik 3-4 set yapmalısın, arkasından aynaya şöle bi bakıp uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu en yakışıklı-güzel benim deyip bi kafa atmalısın aynaya, ihihihihihihihih, bu tarif birebirdir.
        Düşündümde isyan ettirecek kadar, şükredeceklerimde var

Yorum

Orjinal yazı sahibi: neyzenlenin View Post
          uzun bir süredir aşık olamadım.
          aşık olmam için ne yapmam gerekiyor?
          Bence aşık olmak için , herhangi bir bayanı yada erkeği sadece iyi yönlerini görerek , çok düşünerek onu iyice kendine sevdirmen gerekiyor. Tabi mesele " sadece herhangi birine aşık olmak " ise

ι ωαηт тσ яє¢ση¢ιlє тнє νισlєη¢є ιη уσυя нєαят ؟
          ι ωαηт тσ яє¢σgηιzє уσυя вєαυту ιѕ ησт נυѕт α мαѕк ؟
          ι ωαηт тσ ѕαтιѕƒу тнє υη∂ιѕ¢lσѕє∂ ∂єѕιяєѕ ιη уσυя нєαят ؟
          уσυ мαу вє α ѕιηηєя вυт уσυя ιηησ¢єη¢є ιѕ мιηє !

Yorum

cevaplarınız için teşekkürler. bendeki aşklar hep ayrılıkla ve depresyon ile birmiştir ama aşık olmadan asla karşı cinsle ilgilenmem.
            aşktan vazgeçemiyorum. karşılıksız olsa bile bir aşık olabilsem. aşık olmayı çok özledim. 7 yıldır hayatımda aşk yok.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: neyzenlenin View Post
              cevaplarınız için teşekkürler. bendeki aşklar hep ayrılıkla ve depresyon ile birmiştir ama aşık olmadan asla karşı cinsle ilgilenmem.
              aşktan vazgeçemiyorum. karşılıksız olsa bile bir aşık olabilsem. aşık olmayı çok özledim. 7 yıldır hayatımda aşk yok.
              7 yıldan sonra gelen aşk çok kuvvettli olacaktır bence, bu sefer ona sımsıkı tutunduğunu göreceksin, daha öncede demiştim, aşk aslında içimizde, karanlıkta bir yerlerde, bize sadece onun yerini gösterecek bir ışık lazım.
              ÖMÜR, UMUTTAN ÖNCE BİTMELİ...

Yorum

bırak başına iş alma aşk meşk işlerini.

Yorum

aşk isteyerek olmaz, aramakla bulunmaz,beklemekle gelmez...bakmışsın ki bir an da ona tutulmuşsun, kıvranıyorsun... bence senin bu isteğin "bahar" dan kaynaklanıyor.. Ah bahar Ahhh
                  Bahar geldiğinde mi ben böyle olurum,yoksa böyle olduğumda mı gelir bahar???

Yorum

Orjinal yazı sahibi: madamsurgun View Post
                    aşk isteyerek olmaz, aramakla bulunmaz,beklemekle gelmez...bakmışsın ki bir an da ona tutulmuşsun, kıvranıyorsun... bence senin bu isteğin "bahar" dan kaynaklanıyor.. Ah bahar Ahhh
                    aynı bn kıvranıom vala ahhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhh yakacam dünyayı

Yorum

Aşık olmak için Prova yapma...Doğaçlama olur aşk....
                      'Ben' diye başlamayı hakkettiğim tek cümle var,'Ben şahitlik ederim ki Allah'tan başka ilâh yoktur!...'

Yorum

Arkadaşım bırak belanı arama yahuu..
                        Durakta üç kişi
                        Adam kadın ve çocuk
                        Adamın elleri ceplerinde
                        Kadın çocuğun elini tutmuş
                        Adam hüzünlü
                        Hüzünlü şarkılar gibi hüzünlü
                        Kadın güzel
                        Güzel anılar gibi güzel
                        Çocuk
                        Güzel anılar gibi hüzünlü
                        Hüzünlü şarkılar gibi güzel

Yorum

yanında olmaktan hoşlandığımız ve birlikte hoş vakit geçirdiğimiz bir sevgiliye sahip olma isteği insani bir istektir diye düşünüyorum. "bu tarz bir sevgiliye nasıl sahip olunur?" sorusunun cevabını bilmiyorum. beklemek mi daha iyidir? yoksa arayıp bulmak mı? bu konu hakkında da fazla bir fikrim yok. ama insanların bir çoğu hayatının bir döneminde bu istediğine kavuşuyor. kimisi kalıcı oluyor kimisi hayal kırıklıkları ile sonlanıyor. sempatik tutumlar geliştiren insanların birlikteliği kalıcı oluyor. sanırım sempati, içtenlik, sevgi gibi güzel huylara sahip olunca bu noktada şans yüzümüze gülüyor.
                          Last edited by esintili24; 20-04-2010, 01:44 PM.
                          ... ve ruhunun ilhamını dinledi insan. Sonuçlara razı olmak şartı ile istediğini seçmekte ve şeçtiğini yapmakta özgürsün....

Yorum

Aşık bende uzun zamandır hatta GERÇEK manada hiç olmadım belkide, ama bu şekilde sorulup, cevaplanacak bişey olduğunu sanmıyorum.

Yorum

İşleniyor...
                            X