Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sonunda kafayı yedim galiba.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sonunda kafayı yedim galiba.

İyi Akşamlar arkadaşlar bayağı bir süre foruma yazmadım biraz piskolaji'den uzaklayım dedim de olmuyor be abi! geçen ay doktorumla tartıştım ilac falan kullanmıyorum dedim çıktım gittim ve bir işe girdim yeni bir iş yeni insanlar şuan çevremdeki insanlarla ilgili bi sıkıntım yok şükürler olsun iş hayatım tıkırında gidiyor fakan şu sıralar gerçekten kendimi kaybetmişim gibi geliyor bana daha doğrusu aklımı kaybetmişim sanki ufacık bir beyinle hareket ediyor gibiyim yaptığım işi unuttum hiç birşey düşünemiyorum günümün çoğu ayakta geçiyor ve aklımdan hiçbirşey geçmiyor etrafa boş boş bakıyorum ,dolanıyorum saatlerce ne bir duygu ne bir his unutkanlığım deseniz halt safalara ulaştı arkadaşlar arada bana takılıyor balık hafızalarısın falan arada bu yüzden şeflerimdende fırça yiyiorum ama ne yapalım kaderimizi yaşıyoruz he bu arada biri bişey söylediği zaman anlayamıyorum bu durumu yaşıyanlarınız varmı?
    Benim ayakta durmak için bir zerre kaldı umudum belki düzelirim umarım onuda yitirmem

Acaba işte yoruluyor olabilir misin, alışma süreci falan olabilir mi?
    Alışkın değilsen falan ayakta kalmaya
    vucud yorulunca kafa dagılıyor olabilir mi

Hangi ilaci kullanıyordun veya kullanacaktın?
    Çözüm genelde ummadığımız, bakmadığımız yerdedir

Yorum

Bence moralini bozma
      Akşamları, iş dönüşü birşeyler oku. İşteyken onları düşünürsün.
      Hayalgücünü arttırmaya çalış.

Bu arada bazı ilaçlar zihni açıyorlar biraz
      Bazıları da depresyonu alıyorlar

Yorum

işe adapte olmam kolay oldu eski işim bu yüzden sıkıntı çekmedim belli olmuyor bazen çok yorucu oluyor bazende çok sakin ama benim durumum hep aynı.
        rixper ile prozac kullandım bir 8-9 ay kadar kendimi dış hayata kapatmıştım. sonra ilacı bırakıp depresyona karşı bi savaşa girdim kazandım ama izi ağır kaldı

Yorum

duygu durum bozukluğu koydu. rixper, prozac
          ben sosyal fobi diye gitmiştim ilk günlerde insanlardan kaçmamla şüpenmiştim bana bişeyler oluyor diye ordan buraya

Yorum

Anlıyorum, sosyal fobi konusunda çok bilgili değilim ama belki az da olsa ilaç kullansan iyi mi olurdu sence?
            Başka bir ilaç vardır belki

Yorum

Orjinal yazı sahibi: derinnnnnn
              bende !!!!!!!!! ağlamaktan gözlerim şişti
              Niye ağladınız? Anlatmak isterseniz bir başlık açarsanız, okurum

Yorum

bu untkanlık bende de bu yıl başgösterdi bir ara. neyse ki geçti gibi şimdi.bir konu hakkındaki düşüncem sorulduğunda çoğu zmn cevap veremiyordum aklıma söyliycek hiçbir şey gelmiyordu .ya da yeni tanıştığım birinin adını unutuyordum telefonumu orda burda unutuyordum.mesela derste hoca çok kolay bi soru soruyor yorum gerektiren ben cevap veremiyorum ifade edemiyorum kendimi uçup gidio söyliuceklerim.biri bir şey dedğinde tekrarlattırıyodum bir seferde anlayamıyordum bazen..beynimiz başka şeylerle meşgul olduğu için mi böyle acaba ?
                IşIk VER BANA !

Yorum

İlacın faydasından çok zararı dokunduğu düşüncesindeyim öyle bir durumdayımki aklımdan en ufak hesapları bile yapamıyorum biri bir şey sorduğu zaman ne söyleyceğimi bile düşünemiyorum cevapsız bırakıyorum çok beynim adeta boş bir teneke gibi geliyor bana arkadaşlar önümde askerlik var çok korkuyorum gerçekten hep böyle devam etmekten çok korkuyorum
                  unutkanlık ise aklımda hiçbirşey tutamıyorum en ufak birşeyi hatıralaya biliyim

Yorum

İşleniyor...
                  X