Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bugün nasılsınız

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bugün nasılsınız

Uykulu, yorgun, bitkin acayip çöküntülüyüm. hiç halim yok. Uyumak istiyorum ama havada çok sıcak.

Arkadaşlarla buluştum ama hiç keyfim yoktu.. aklım hep başka yerdeymişim izlenimleri verdim, umursamaz havalarındaydım. Kendime eziyet, onlarada ayıp ettim biraz.

Kötü bir gün ama bunada şükür. Şu andada oflaya puflaya vakit öldürüyorum.

Sizler ne yapıyorsunuz ?
    Last edited by selina1; 05-01-2014, 08:21 PM.
    ..artık aşılacak engeller yok. Kötü ve şeytaniyim. Tüm sebep olduğum olayları ve onlara aldırmaz tavrımı artık geride bıraktım. Acım sürekli ve keskin. Hiç kimse için daha iyi bir dünya dilemiyorum. Hatta acımı başkalarına yüklemek istiyorum. Kimse kaçamasın istiyorum. Tüm bunları itiraf ettikten sonra bile kötülükten arınamıyorum. Cezalandırılmaya devam ediyorum. Kendimle ilgili daha derin bir bilgi edinemiyorum. Anlattıklarımdan elde edilecek yeni bir anlam yok.
    Bu itirafın anlamı yok...

ben her zamanki gibi manik haldeyim. yani seninkinin tam tersi.

Yorum

Evdeyken ya da yalnızkende falan manik olmak güzel birşey değil, daha kötü hatta. Öyle değilsindir umarım.
      ..artık aşılacak engeller yok. Kötü ve şeytaniyim. Tüm sebep olduğum olayları ve onlara aldırmaz tavrımı artık geride bıraktım. Acım sürekli ve keskin. Hiç kimse için daha iyi bir dünya dilemiyorum. Hatta acımı başkalarına yüklemek istiyorum. Kimse kaçamasın istiyorum. Tüm bunları itiraf ettikten sonra bile kötülükten arınamıyorum. Cezalandırılmaya devam ediyorum. Kendimle ilgili daha derin bir bilgi edinemiyorum. Anlattıklarımdan elde edilecek yeni bir anlam yok.
      Bu itirafın anlamı yok...

Yorum

Bende dersaneden geldim yorgunummmm ama napalım biraz sonra ders çalışıcamolur böyle haller takma kafana

Yorum

nasılsınız arkadaşlar

ya ben buraya dün bi başlık açacaktım yazdım (bunu başka zamanda yapıyorum bazen) ama açmıyorum siliyorum ya da sayfayı bekletiyorum. yada bazen açıyorum. böyle çok komik ve saçma gelecekmiş gibi geliyor bazı yazılarım. ama çok ilginç duygu düşünceler hikayelerim... böyle şeyler var bende, yaşıyorum. ve başkalarının bu benim yaşadıklarım hakkındaki düşünceleri ve yorumları hep merak konusu. ve bazende rahatlatıcı. ayrıca değiştiren ve yön verende oluyor.

birde birşeyi merak ediyorum bu siteden buluşan var mı? hani olur ya belki.

annem hep dürtüyor bazen. çalışmasanda kalk git dışarda gez arkadaş bul falan filan. soğuk hiç sevmediğimden evde oturmak iyi oluyor bence çoğu kişide evde oturuyor demi. acaba internetten arkadaş bulunur mu? beni bi kere buluştum biriyle ama o böyle denk geldi. yoksa dışarda takılmak daha mantıklı. ama sap gibide bi yere gidemiyon sanki. twitterda facede takılıyorum

yalnız hayat hep evde de olmuyor tabi spora başlayacam yakında.

sizler ne yapıyorsunuz?
          bu sitede artık pek görünmeyecem. bazı arkadaşlarım için sadece gircem. benimle ilgili bi düşüncesi ve iletmek istediği olan özelden yazsın.

Yorum

iş, okul gibi bir sosyal ortam yoksa dışarıda bulmak mümkün değil.
            artık en kolay internetten bulunuyor ama başka şehirden olma olasılığı yüksek oluyor.
            benim son iki aşkım internet aşkı oldu. ben İstanbul'dayım, onlar ankarada idi.
            internet öncesi pek İstanbul dışına çıkmamıştım!
            işi ya da okulu olan için bile internet daha kolay!
            bu sitede bir evlilik oldu. schroedingerinkedisi adlı arkadaş bu sitede tanıştığı biri ile evlendi! başka da olmuş olabilir ama bu arkadaş ilan etti!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: buhurizade View Post
              iş, okul gibi bir sosyal ortam yoksa dışarıda bulmak mümkün değil.
              artık en kolay internetten bulunuyor ama başka şehirden olma olasılığı yüksek oluyor.
              benim son iki aşkım internet aşkı oldu. ben İstanbul'dayım, onlar ankarada idi.
              internet öncesi pek İstanbul dışına çıkmamıştım!
              işi ya da okulu olan için bile internet daha kolay!
              bu sitede bir evlilik oldu. schroedingerinkedisi adlı arkadaş bu sitede tanıştığı biri ile evlendi! başka da olmuş olabilir ama bu arkadaş ilan etti!
              evet ya iş okul sosyal ortam birşey olması lazım kesinlikle. ama birini veya ya da hepsini istesende bi yerden birşey olması lazım ya tanıdık ya arkadaş.
              benim netten tanıştığım insanlar hep başka şehirden oluyor yada bazende hiç öyle şeylerin konusunu açmıyorum yani gel buluşalım arkadaş olalım falan.. konuşuyoruz bitiyor
              yani ben illa aşk olsun demiyorum arkadaşlık dostluk güzel ortam bazen etkinlikler falan..
              ve dediğin doğru benim tandığım biri vardı bayan çalışıyordu ama ortamda sevgili aramıyordu gelip netten bakıyordu bana denk geldi arkadaş olmuştuk.. reelde insanlar bazen yapmıyor ya da çekiniyor heralde..

vay anasını neler oluyor internetten yaa annemde bırak şu neti dışarda ara herşeyi diyor e ne diyelim hayırlı olsun
              bu sitede artık pek görünmeyecem. bazı arkadaşlarım için sadece gircem. benimle ilgili bi düşüncesi ve iletmek istediği olan özelden yazsın.

Yorum

kötüyüm

hayatım elimde patladı sanki...sabır sabır..bitmeyen bir sabır imtihanım varmış.

Yorum

İyi miyim kötü müyüm bilmiyorum artık.Gülüyorum ama üzülebiliyorumda.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aze View Post
                    kötüyüm

hayatım elimde patladı sanki...sabır sabır..bitmeyen bir sabır imtihanım varmış.
                    sorun ne? hayat uzun sadece karamsarlık varsa ve kötü anlar yaşıyorsan şu an sıkıntıdasın

Yorum

içim sıkılıyor bu aralar.. Önce deli olup sonra kendini bulmak gibi.. Kaybettiğim şeyi arıyorum..!!!
                      ........

Yorum

pek iyi değilim..hayat yordu beni..

merak ettiğim birini hbaire google dan aramak da heralde cansıkıntısının dışa vurumu..manasız işler

Yorum

iyiyim valla attık ölü toprağını üstümüzden Küllerimden doğdum, çok iyiyim...!!
                          ........

Yorum

Bugünde iyi değildim.Direniyorum iyi hissetmek için ama enerjim yok olmaya başladı.

Yorum

İşleniyor...
                            X