Duyuru

Collapse
No announcement yet.

adını koyamadım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• adını koyamadım

mrb arkadaşlar size bişey söyleyeceğim hiç tanımadığım kızlar yolda yani burda şurda karşılaştığım kızlar bana tipsiz diye laf atıyorlar bana surat asıyorlar.hani tanımıyorumdabeni gördüklerinde hep benim hakkımda yorum yapıyorlar bende yorumlarını duymasam herhalde kendi aralarında bana tipsiz dediler diyorum.çünkü hep genelde tipsiz diyorlar.yada surat asıyorlar.şimdi ben mi paranoyak oldum yoksa çok mu yakışıklıyım siz karar verin.
    Bir hakikat varsa, onun ne olduğunu (hala) bilmiyorum, ama ne olmadığından (artık) eminim.

Sanki paranoya olmuş gibi geldi.

Yorum

belki de pek yakışıklı değilsin.
      şizofrensen paranoyadır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mual-lak
        yani sen bize diyosunki kızlar bana hasta
        agızlarının suyu akıyo beni görünce. iyide napalım yani sitedeki kızlar toplasıp sanamı asılalım içmi gecirelim bizene arkadasım. git kendini sevdirmeden
        hahahaah
        biliyorum artık çok zor çok
        kuracak yeni bir hikayem yok.
        yine de uğraşıyorum rastgele bu eskimiş kelimelerle

alt üst olmuş coğrafyanda
        cebinde bozuk paralarınla
        kendi mezarına selam durup
        boşver mi diyorsun kanasın.

Yorum

rölatif bir konu. bide siz karar verin demişsin,henüz astral geziye çıkamadığım için gelip seni göremiyorum üzgünüm,görünüşün için yorum yapamıcam.

belkide gözlerini dikip bakıyorsundur onlarda rahatsız olduğu için bu şekilde karşılık veriyordur.

Yorum

tifo olabilir.

Yorum

Hic tanımadıgın birileri sana tipsiz diyor.Yolda yürürken gördügü kisilere tipli ya da tipsiz diyen bir kız görmedim ben simdiye kadar.
              Senin kuruntun,paranoya gibi görünüyor.
              Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

aldırma böyle söyleyenlere...herkes dolu konuşmuyor boş konuşanlarda çok...
                ”Bir insanın hayattaki en önemli faaliyeti, ruhuna gereken özeni göstermesidir.”

Yorum

bir anormallik var zaten herkesin söylemesinde bir kere tipsiz birisine kimse tipsiz demez aldırmadan geçer.haksızmıyım.ya söyleyenlerde kuyruk açısı var çok beğeniyorlar dikkat çekmek için böyle bir yolla başvuruyorlar ki bence öyle yada ben kafayı yedim.
                  Bir hakikat varsa, onun ne olduğunu (hala) bilmiyorum, ama ne olmadığından (artık) eminim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: labirent View Post
                    rölatif bir konu. bide siz karar verin demişsin,henüz astral geziye çıkamadığım için gelip seni göremiyorum üzgünüm,görünüşün için yorum yapamıcam.

belkide gözlerini dikip bakıyorsundur onlarda rahatsız olduğu için bu şekilde karşılık veriyordur.
                    valla onları gördüğüm zaman gizline gizlene yanlarından geçiyorum ama yine de tipsiz diye laf atıyorlar.çok ciddiyim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: labirent View Post

benim gibi anlamayanlar için; rölatif:göreceli demek.
                      astral seyahat: ruhun bedenden ayrılarak dolaşması durumu..
                      Yapabilmek için çook uzun bir süre uğraşılması gerekilen hadise, ilk evresi meditasyondur. yani ruhu tanıma ve rahatlatma sonra eğitilerek astral seyahat yapılabilir ama kolay bir evrim değildir. astral seyahat ulaşılabilecek en son noktalardandır, bedeni ruhtan ayırarak ruhun istediği yere gitmesidir. aslında herkez bir nevi bilinçsizce yapar, biryerden düşermişçesine hissine kapılarak uynamak bunun göstergesidir, ama uyku halinde olduğundan bilinçsiz olarak yaparız ve yaşadıklarımız bir nevi rüya gibi gelir . ekşisözlük..

Yorum

ne demek istemişsin

Yorum

Hahauheh komik okudum güldüm heuhe...
                          Yolda yürürken hiçbir kız(yakışıklı yada çirkin) kimseye yorum yapmaz.Bide yazdığın yazıyı(gerçeklikden çok uzak)yakışıklılığına bağlıyorsunBu yazıyı yazınca kendini yakışıklı mı hissediyosun nedirAyırdığın zamana yazık.Eminim yaşında 15 i geçmiyordur. Ergenlerin fark edilme çabaları bunlar...
                          KONUYU AÇAN ARKADAŞ HAYALLERİNİ BURAYA DÖKMÜŞ BÖYLE TATMİN EDİYOR KENDİNİ...
                          YAZUUUUUUUUK SANA
                          Hepimiz birer kuklayız Hayatta.Rol yapıyoruz Boyuna...
                          Hepimiz birer kuklayız.İplerimiz,birbirimizin elinde.
                          Aldatıyor,aldanıyoruz
                          Üç öğün de...

Yorum

dostum sen nerde yaşıyorsun?

tecrübelerimle kızlar eğer bir erkekten hoşlanırlarsa kendi aralarında kıkırdaşırlar falan ama tipsiz diye laf atanları hiç görmedim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Yeşil112 View Post
                              Hahauheh komik okudum güldüm heuhe...
                              Yolda yürürken hiçbir kız(yakışıklı yada çirkin) kimseye yorum yapmaz.Bide yazdığın yazıyı(gerçeklikden çok uzak)yakışıklılığına bağlıyorsunBu yazıyı yazınca kendini yakışıklı mı hissediyosun nedirAyırdığın zamana yazık.Eminim yaşında 15 i geçmiyordur. Ergenlerin fark edilme çabaları bunlar...
                              KONUYU AÇAN ARKADAŞ HAYALLERİNİ BURAYA DÖKMÜŞ BÖYLE TATMİN EDİYOR KENDİNİ...
                              YAZUUUUUUUUK SANA
                              İnsanların problemlerini "YAZUUUUUUUUK" demeniz yazık olmuş...

Yorum

İşleniyor...
                              X