Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kimseyle çıkmadım şimdiye kadar :(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kimseyle çıkmadım şimdiye kadar :(

merhabalar ben 21 yaşında bir gencim.Şimdiye kadar ilk defa doğru söyleyecem sanırım.benim şimdiye kadar hiç kız arkadaşım olmadı ve bu durum bende takıntı haline geldi.etrafıma şunla çıkıyorum diye yalanlar atmaya başladım.hatta çakma faceler açıp ilişkisi var diye gösterdim.arkadaşlarım çatır çatır diğer kızlarla çıkarken ben hep yalnız kaldım.ama her zaman kendime sevgi konusunda güvendim .olmadı yakışıklı fela da değilim ve yapmacık ta asla davranmadım hoşlandığım kızlara karşı neysem o gibi davrandım.sorun ne bilmiyorum ama bu durum beni her geçen gün hayattan alıp ölüme doğru götürüyor.çok zoruma gidiyor kız arkadaşmın olmaması ve buna rağmen bir sürü yalan atmam.lütfen yardım edin...

Orjinal yazı sahibi: yalnızım21 View Post
    merhabalar ben 21 yaşında bir gencim.Şimdiye kadar ilk defa doğru söyleyecem sanırım.benim şimdiye kadar hiç kız arkadaşım olmadı ve bu durum bende takıntı haline geldi.etrafıma şunla çıkıyorum diye yalanlar atmaya başladım.hatta çakma faceler açıp ilişkisi var diye gösterdim.arkadaşlarım çatır çatır diğer kızlarla çıkarken ben hep yalnız kaldım.ama her zaman kendime sevgi konusunda güvendim .olmadı yakışıklı fela da değilim ve yapmacık ta asla davranmadım hoşlandığım kızlara karşı neysem o gibi davrandım.sorun ne bilmiyorum ama bu durum beni her geçen gün hayattan alıp ölüme doğru götürüyor.çok zoruma gidiyor kız arkadaşmın olmaması ve buna rağmen bir sürü yalan atmam.lütfen yardım edin...
    Sorun ne bilmiyorsun öylemi?
    Sorun sensin.
    Demek 21 yaşındasın ve manitanın olmaması seni hayattan koparıp ölüme götürüyor. Gerçekten böyle önemsiz bir konu için ölüme gidiyorsan çok zayıf kişilikli birisin demektir. Kızlar zayıflığı sevmez, çabuk hissederler ve nefret ederler.

Yorum

illa olmalımı ???
      sence bu çook büyük bi sorun mu sadece gözünde büyütüyosun
      ,nsanın dertleri kişiliğinin göstergesidir
      bunlaarı dert etmeye değer mi bee (:
      yapma...sende olağan şeylerle mutlu olmaya bak
      ilgini başka alanlara kaydır
      "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

keşke benimde hiç sevgilim olmasaydı
        ”Bir insanın hayattaki en önemli faaliyeti, ruhuna gereken özeni göstermesidir.”

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zeytindalı
          dert bunlar dertt haklısın yarencim
          inşallah yalnızımıda olurda ne dert oldugunu anlar
          napalım öyle istiyo

hayatına kimse girmicek evlenceksin miss gibi ohh
          o da olmuyor işte... alacağın adamı tanıman lazım...çıktıktan sonra da tanımadığın oluyor hatta evlendikten sonra da...gözünü kapatıp kaderine razı gelcen
          ”Bir insanın hayattaki en önemli faaliyeti, ruhuna gereken özeni göstermesidir.”

Yorum

aman sanki tanınıyomu yarencim evlenmeden önce 2-3 -4-5 yılcıkıyosunda noluyo prens evlenince canavara dönüşüyo.

sanırım geleneksel düşünüyorum ben
            birazda kader işi..imtihan vs
            kısmetin olan sahsımaneviyi anca evlenince tanısın ne cıkarsa bahtına artık
            allah eşle imtihan etmesin desek neyle imtihan edecek anacım
            açlıkla imtihan etmesin kaza bela vermesin evlatla imtihan etmesin
            öyle canım çok haklısın o prensin gözünü açtırmamak lazım...arada öperek kurbağaya dönüştürmek lazım ki birşey yapamasın:th_o:

Yorum

aa lütfenn kurba öperek prens olurmu
              yada prens kurba
              siyahın mateminden inciler
              mateme yüz nakli yapsakta kurtulsak

Yorum

Sen zaten bir şey verme fetih,bırak birşeyler verebilecek olanlar versin.

Yorum

burda herkes kafana takma tarzında yorumlar yapıp duruyor...çocuk kafasına takmış ki buraya yazıyor...sizin kafana takma demeniz bir şey ifade etmiyor...olmasın zaten ne önemi war da ne demek? neden olmamalı ki? olmalı,hele ki hasta birinin mutlaka olmalı...bu konularda bayan arkadaşlar rahat olduğu için işi alaya alıyorlar boşwer takma falan diyebiliyorlar...siz empati kuramıyorsunuz...

21 yaşındaki biri için bu büyük bir eksiklik bence...kesinlikle bir kız arkadaşın olmalı...

bu zamanlar bir daha gelmeyecek...

ama sen oturduğun yerden kısmetini bekleyemezsin...sen erkeksin we malesef hemcinslerim bu konuda şanssız bana göre...kız öyle böyle bir teklif alıyor sonuçta...madur olan erkek...ama nedense hep de erkeklere laf atılır...erkeklerin aldattığından söz edilir...kızlar birer melektir,hiç aldatmazlar...

hiç bekleme,sana destek olabilecek bir arkadaş bulmalısın kendine...öyle yalan dolan işler de yapma bir gün ortaya çıkar,çok dalga geçerler senle...

Yorum

yahu siz erkeklerde önce hiç kız arkadasım olmadı diye aglayın , sonra birine asık olun asıgım seviyorum bu kız cok baska bilmem ne diye gezin ortada. ve aynen janedoe arkadasımızın soledigi gibi önce arkadas sonra kanka sonrada sevgili olun kurtulun intihar ettirici yanlızlıgınızdan bir melek sayesinde... ilk zamanlar en ufak seyde iki gözü iki çeşme bizsiz yasayamayın, orda burda sumugunuzu cekip icip icip aglayın... ee sonra? bikere kendinize guveniniz geldi ya, şimdi sıra sizde, unutun bu hallerinizi, baslayın kızların canını yakmaya... ve eni sonu bole bi adam olcaksan iyikide olmuyo sevgilin, hiç uzulmuyorum su sevgilim yok diye aglayanlara....
                    I'm "CrAZy" but you like it....! :RpS_cool:

Yorum

eşeledim gene çıkan yalnızlık
                      Last edited by kimene; 12-04-2011, 03:32 PM.

Yorum

Eskiler televizyonlara boşuna şeytan icadı dememişler...

Dünyada ne oluyor? Gelecekte ne yapacaksın? Üretim nedir ? Yarın ülken ne olacak ? .. falan fistanı bırakıp dizilerdi sinemalardı tüketim toplumuna bodozlama giriyoruz. Aşkların bile anlamı vardı zamanında. Şimdi sırf birilerine göstermelik, sırf ihtiyaç zannedilip, sırf birileri tarafından beynimize kazındığından, düşünmeyen herşeyi tüketen bir topluma doğru gidiyoruz...

Feminizm bile kapitilistlerin, kadınları üretim faaliyetlerinden çok tüketime alıştırdıkları yeni bir çılgınlık.

Güzel ülkemin, güzel gençlerinin hayat felsefesi...

Yorum

ilgi ve sevgi açlığı çektiğim doğru. ama bunun bi doyum noktası var mıdır sizce. insanlar ne zaman sevgiye doyarlar. bence ilgi ve sevgi insan yaşamının olmazsa olmazlarından. psikolojik sıkıntıların bir çoğu da sevgisizlikten kaynaklanıyor. dün sizin bir yorumunuzu görmüştüm "ne güzel işte seni seven biri varmış" demiş ve sonun mutsuz surat eklemiştiniz. sanırım siz de sevgiye açlık çekiyorsunuz.

çevremizi değiştiremediğimize göre ve bu şartlar altında yaşamaya insanlarla etkileşim halinde olmaya mecbur olduğumuza göre bu toplumun normlarına uyum sağlamamız gerekiyor.

esas sorun bence iletişim eksikliği bir insanın arkadaşlarıyla paylaşabileceği ailesiyle paylaşabileceği ve eşiyle paylaşabileceği şeyler farklıdır. arkadaşların var ailen var ama eşin yoksa paylaşamadığın duyguların kalıyor. bu da senin yalnızmışsın gibi hissetmene yol açıyor. bir insanın daha önce hiç sevgilisi olmamış olması karşı cinsle paylaşması gereken duygularını bastırmasına yol açıyor bu da ister istemez psikolojik olrak insanı kötü etkiliyor.
                          Last edited by kimene; 12-04-2011, 06:33 PM.

Yorum

bir önceki mesajımı değiştirmiştim tekrar okursan sevinirim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tilki
                              çocuklukta oluşmuş bir açlıktan bahsediyorum. bugünden değil. sevgiye herkesin ihtiyacı vardır ama açlık ya da boşluk farklı birşey. büyük oranda çocukluktan gelen bir duygudur. yani çocuğun doyması gerekiyordu aslında. problemin kaynağı orada.

ben de de aynı problem var ve çocukluğa bağlı. hatta sanılanın aksine ebeveynlerin göstermemesi nedeniyle değil, bir olaydan ötürü benim sevilmeyi hak etmediğim inancından dallanıp budaklanmakta. yani çocuğun hangi noktada, neye saplanmış olduğunu bilmek bazen zor olabiliyor çünkü çok hassaslar. ama büyük oranda sorunların kaynağını ben orada arıyorum. ve orada çözülmedikçe de çözümleyeceğine inanıyorum.
                              ben de ailemden gerekli sevgiyi göremedim. bu nedenle şimdi ailemle beraber kalmama rağmen halen sevgisizlik nedenyle bi soğukluk hissediyorum. konu başlığını açan arkadaşımın da isteği bu. kendi içinde olan sevgiyi ailesiyle paylaşamayan insanlar eşleriyle paylaşmak istiyorlar. sevgisiz büyümek insanın içindeki sevgiyi dışa vuramamasına yol açıyor. ve hatalar yapmasıyla sonuçlanıyor. çok fazla sevgi birikmiş oluyor içinizde kız ya da erkek arkadışınıza bu sevginizi vermeye kalktığınızda eğer karşınızdaki insan iyi niyetli değilse sizi çok fazla kırabiliyor. bu kırılmışlığın neticesinde insan ister istemez içine kapanmak zorunda kalıyor. ve sevginin var olduğuna karşılıksız saf sevginin insanın canını acıtan bişey olduğuna inanıyor. sonuç olarak a sosyalleştirilmiş güvensizleştirilmiş sevgisizleştirilmiş bireyler olup çıkıyoruz.

Yorum

İşleniyor...
                              X