Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Neden Ölmek İstiyoruım? Çözüm?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Neden Ölmek İstiyoruım? Çözüm?

Burası güzelbiryer bana yol gösterebilecek insanlar var sanki şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum

Ergenlikte başladı bu yok olmak (ölmek) düşüncesi o zamanlar daha fazlaydı allaha inancım olmasa belkide intihar etmiştim çok zor oldu ama sabır dedim hep ergenlik çoktan bitti ama hala içimde bu dünyada yaşanmaz düşüncesi var özellikle mutlu neşeli olduğum zamanlarda birden duruluyorum ve ölmek geliyor içimden ciddi ciddi bazı şeyler(birkaç hatayla ölmemi sağlayacak eylemler) yapıyorum intiharsız bu dünyadan gidebilmek için

Ya bu dünyanın sistemini baştan yazıcaz ya da ben yokum düşüncesi var bende ilk seçenek mümkün olmadığı için B şıkkını mecbur kabul ediyorum
    bazende kendimi kaybetmek istiyorum düşünmek istemiyorum boşver ne olursa olsun salla gitsin demek istiyorum ama oda olmuyor

İşte böyle şeyler yaşamaktayım sayın site sakinleri ne olucak bu işin sonu ?

bir psikiyatr ile görüştün mü
    Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yap; çok zevkli oluyor.

Yorum

Elimin altında olmasına ragmen gitmedim sorunlarımı herkese anlatmayı sevmem kendim çözmeye çalışırım olmuyorsa zaman derim geçer bu geçmedi bi türlü

Yorum

dr herkes değil ki. artık bence bi görünmenin zamanı gelmiş. hatta daha önceden gitmeliymişsin. kendine bu kadar yüklenmen boşuna. kendiliğinden geçecek olsa geçerdi.
        kimyan bozulmuş. normal olan kimse ölümü istemez.
        Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yap; çok zevkli oluyor.

Yorum

psikaytra gitmelisin

bu arada sevinecegin bi haber kasım ayında dünyaya meteor teget geçeçek çarpma ihtimalide varmış ... değişkenler ışıgında
          Never Back Down

Yorum

rahat batıyo, evini yak, sokakta kal, depresyona gir.

Yorum

bir doktora görünmende fayda var.

hayatta kötülükleri görmezden gelip iyi yönlerini düşünerek huzurlu olman gerekir. Neden yaşamına son vermeyi anlatmamışsın.

güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır.

Yorum

intiharı düşünme zaten bir gün öleceksin öyle ya da böyle hayattan zevk almaya calıs.. kendine uğraşılar bul seni bu düşünceden kurtaracak.. olmuyorsa bir doktora görün ilaç verir gerçi pek işe yarayacagını düşünmüyorum doktorların ama olsun.. geçmiş olsun..

Yorum

Rahatlık batıyo olabilir evet

10 15 çeşit ilaç vardı antidepresanlardan kafama göre 2 ondan 2 ondan alırdım denerdim hangisi iyi gelicek diye lustral iyi geliyordu 2 şer 3 er tane alırdım arada 2 gün etkili oluyordu artık oda kesmiyo

Yorum

temiz farkında olmadan acı çekmeden ölme teknikleri mevcut fikir isteyen özellden msj atabilir ...
                    Never Back Down

Yorum

,,adamım az daha aydınlatsana ,yaşın kaç mesela ,biyerde çalışıyomusun ,yada nedir olayın , sıkıntının sebebi ne ,bunları yazmamışsın
                      fikirlerim beyanımdan ibaret

Yorum

Tilki iyi söyledin eyv kendimi seven bir insanım sigara içmem alkol kullanmam spor yaparım yalnız tehlikeli işlere meraklıyım bu dünyanın sistemini yeni baştan yazmak lazım otorup bi ara konuşalım bu işi

can çıkar huy çıkmaz diyorlar nasıl değiştircez bu savunmayı

Yorum

460 tan yeni geldim kardeş 24 yaşındayım kendimi severim öbür taraftan tırsarım dünyanın sistemini sevmem bu sistemin içine azcık öbür taraf korkusu eklicen birazda hoşgörü anlayış değerleri anlama insanlarada düşünerek konuşabilme yeteneği vericen birde konuşma sürelerini düşürücen çok konuşmasınlar empati falan serpicen üstünede böyle yani şimdilik aklıma gelen

Yorum

kesinlikle kendi kendine bu fikir geçmez.rahat batmis diyor bazıları.ne alaka.bunu yazanlar bu arkadaşın halinden anlamayanlardır.hemen bir doktora başvur. sonu kötü olmadan.çünkü bir anlık düşünce.

Yorum

çok kötü bir durum yok bazen o dönem geliyo ölmek istiyorum içim sıkılıyo normal zamandada bu işi mantıklı bir şekilde düşününce doğru yolun bu olduğuna karar veriyorum bu dünyada yapmak istediğim değer verdiğim birçok şeyi bırakıp gidesim geliyo ama günahtan çok korkarım o bakımdan çözüme ulaşmış değilim

Yorum

İşleniyor...
                              X