Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sosyal fobim ve takıntılarım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• sosyal fobim ve takıntılarım

sosyal fobimi ve takıntılarımı birtürlü aklımdan atamıyorum kullanıdıgım ilacıda bıraktım bıktım artık acaba kendimi biraz dine versem namaza baslasam acaba bu takıntılarım bitermi yoksa dini takıntılarım artarmı dahamı kötü olurum tamamen celiski içindeyim günden güne daha kötü oluyorum dayanamıyorum artık

doktora gittim en son verdigi ilacı bıraktım işte yarın yine gidicem doktora randevu aldım takıntı olarak sürekli aklıma kötü hatıralar olumsuz düsünceler geliyo bi işe baslamaya niyetlensem bi anda hevesim istedigim kacıyo aklımdan silemiyom bi türlü hiç huzurlu hissetmiyom kendimi konusmak gelmiyo içimden ifade güclügü cekiyom cok okadar cok arastırmama ragmen herseyi kelime haznem genisken iki lafı bi araya getiremiyom

Yorum

daha detaylı nasıl anlatayımki anksiyete sosyal fobi özgüveneksikligi hersey var işte ne gecse aklımdan bintürlü olmsuz senaryo kuruyom birisiyle konusurken yada bisey düsünürken galiba sizofreni olma yolunda ilerliyom galiba

Yorum

ilac kullanmadan özgüven eksikligini kazanamammı geri yokmu bi yöntem baska

Yorum

meşgul olduğun bir işin var mı, spor yapsan iyi olur uzun yürüyüşler, bisiklet, imkanın varsa yüzmek
          kendini dinelememeye çalış ama senin elinde değil elbette
          ilaç tedavisinin yanısıra terapi alman mümkün mü
          eğer terapi alamazsan kendini eve hapsetme
          şu internet insanları asosyal yapıyor unutma
          kitap oku mesela, heyecanlı sürükleyici romanlar, onlar seni düşüncelerinden uzaklaştırır
          gayret edersen aşarsın.
          Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

önemli olanda o sanırım biseyle mesgul olamamak yüzme imkanım var akrabamın calıstıgı bi yer var oraya gidebilirim baskada pek bi aktivite yapacak ortamım yk

Yorum

Orjinal yazı sahibi: basshunter View Post
              önemli olanda o sanırım biseyle mesgul olamamak yüzme imkanım var akrabamın calıstıgı bi yer var oraya gidebilirim baskada pek bi aktivite yapacak ortamım yk
              sen yüzmeyle başla gerisi gelir merak etme aşacaksın
              Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

İşleniyor...
              X