Duyuru

Collapse
No announcement yet.

arkadaşlarınız olsun istiyormusunuz?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• arkadaşlarınız olsun istiyormusunuz?

arkadaş sıkıntısı çeken varmı aranızda ben kafa dengi arkadaş bulamıyorum.

Bende bulamıyorum. Ama anormal bi durum değil bulamamak.
    Follow the white rabbit

Yorum

kafanızı değiştirin, birde öyle arayın dengini..belki bulursunuz..

arkadaş sıkıntısı çekmedim hiç...bazı dönemlerde yakınımda arkadaşlık edebileceğim insanların olmadığı oldu..ama hep arkdaşım oldu..çok şükür.

Yorum

Anormal bir durum bence, ben de bulamıyorum ama sohbet ortamlarından da kaçıyorum aslında istiyorum bir arkadaşım olsun akşamları dışarı çıkalım ağaçlar altında sohbet edelim.
        Her şey güzel olacak...

Yorum

aynen katılıyorum acaba çokmu şey istiyoruz nasıl bir kafa yapımız var ki kafa dengi bulamıyoruz ben hiç anlamadım..

Yorum

bulsam bile kaynasamıyorum..arkadas olamıyorum..çunku benim iletisim genim yok..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kitap View Post
              bulsam bile kaynasamıyorum..arkadas olamıyorum..çunku benim iletisim genim yok..
              çok doğru bir tespit , olay genlerde saklıysa valla bendeki genlerde yok

Yorum

kitap senin genin bozuk, ya da bir nevi gensizlik var sende.
                Her şey güzel olacak...

Yorum

Arkadaş?....

Artık komik bir kelime geliyor bana... Zamanında arkadaş sandıklarımın meğer hiç arkadaşım olmadıklarını gördüğümde bu kelimeden nefret eder oldum...

Arkadaş değil benim istediğim... Arkadas nedir ki? Yüzbinlerce arkadaş yapabilirim..

Önemli olan, dosttur.. Seninle aynı fikirde olabilen, seni sen oldugun icin kabullenen, sevincine sevinc duyabilen, üzüntünde seni yalnız bırakmayıp teselli edebilen, bencil olmayan, seni bencil görmeyen.. Hepsi dostluğu ifade eder..

Kafa dengi arkadaş değildir benim için önemli olan, kafa dengi dosttur.....

İyi gününüzde hep yanınızda olanların hepsi ARKADAŞTIR!

Kötü gününüzde sizi anlayabilen, çaresiz olsa bile çareyi kendisi yaratabilen biri ise DOSTTUR!

Yorum

iletisim geni yerine deha genim var..evren denge saglıyor..

Yorum

benim için kafa dengi arkadaş demek sorunları olan insanlar demek.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: KronikHayat View Post
                        Arkadaş?....

Artık komik bir kelime geliyor bana... Zamanında arkadaş sandıklarımın meğer hiç arkadaşım olmadıklarını gördüğümde bu kelimeden nefret eder oldum...

Arkadaş değil benim istediğim... Arkadas nedir ki? Yüzbinlerce arkadaş yapabilirim..

Önemli olan, dosttur.. Seninle aynı fikirde olabilen, seni sen oldugun icin kabullenen, sevincine sevinc duyabilen, üzüntünde seni yalnız bırakmayıp teselli edebilen, bencil olmayan, seni bencil görmeyen.. Hepsi dostluğu ifade eder..

Kafa dengi arkadaş değildir benim için önemli olan, kafa dengi dosttur.....

İyi gününüzde hep yanınızda olanların hepsi ARKADAŞTIR!

Kötü gününüzde sizi anlayabilen, çaresiz olsa bile çareyi kendisi yaratabilen biri ise DOSTTUR!
                        ımm biz simdiye kadar kafadengi arkds arıyoduk...demekki dost aramamız gerekiyomus..arkadaslar yarın herkes evrene yayılıyor bi de dost arayalım bakalım bu sefer olur belki..olmasa yine tartısırız..konuya acıklık getirdigin için tskr ederim krnhayat.

Yorum

kronik hayat sen dost ara biz arkadaş arayalım senin bulduğun ama bundan dost olmaz dediğin kişileri bize gönder belki bizim arkdaşımız olabilir.
                          Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hkn30 View Post
                            benim için kafa dengi arkadaş demek sorunları olan insanlar demek.
                            Aynen......

Orjinal yazı sahibi: kitap View Post
                            ımm biz simdiye kadar kafadengi arkds arıyoduk...demekki dost aramamız gerekiyomus..arkadaslar yarın herkes evrene yayılıyor bi de dost arayalım bakalım bu sefer olur belki..olmasa yine tartısırız..konuya acıklık getirdigin için tskr ederim krnhayat.
                            Orjinal yazı sahibi: güç528 View Post
                            kronik hayat sen dost ara biz arkadaş arayalım senin bulduğun ama bundan dost olmaz dediğin kişileri bize gönder belki bizim arkdaşımız olabilir.
                            Sıradan arkadaş mı bahsettiğin O zaman doğrudur, ben dostu tercih ederim.......

Yorum

Orjinal yazı sahibi: KronikHayat View Post

Sıradan arkadaş mı bahsettiğin O zaman doğrudur, ben dostu tercih ederim.......
                              sahsen k-a-f-a-d-e-n-g-i.......bu sefer anlıcaksın..

Yorum

İşleniyor...
                              X