Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Çok düşünüyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Çok düşünüyorum

ben 16 yaşında bir erkeğim öncelikle 2 arkadaşımda aynı sorunla karşı karşıya ama onlarla karşılaştırısak benimki biraz daha ağır bir şey yaparken çok hızlı 5-6 senaryo kuruyorum istemsiz olan bir şey ve birden kafam karışıyor ve mal durumuna geliyorum basketbol oynamayı seviyorum onu oynarken bile okadar düşünüyorum benim seviyemdekilerle oynayabilsem en iyi oyunculardan olabilirim bana yardım edebiliceğinizi sanıyorum uyuyamıyorum düşünmekten en ufak zamanda sürekli düşünüp birşeyler üretiyorum ve artık yoruldum :'///düşünceleriniz bekliyorum

Demek, bir şey yaparken 5-6 hamleyi birden düşünebiliyorsun... Aslında çok kötü bir şey değil bu... Satranç'ta bu özelliğini değerlendirebilirsin...
    Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

Bu çok güzel bir şey. Müzik dinleyerek belki yatıştırabilirsin bu düşünme olayını. Çok yorulduğun zamanlarda klasik müzikle falan belki biraz etkileyebilirsin bu durumunu. Ama benimkisi sadece bir düşünce. İşe yarar mı yaramaz mı bilmem. Bende genelde çok düşünürüm. Ama müzik dinlediğim zamanlarda bütün bu düşünme durumu bitiyor...

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
      Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
      birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
      Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

İşleniyor...
      X