Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aşık Olmak..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Aşık Olmak..

Ben gerçekten aşık olmak istiyorum. Artık herkezin kolunda birisi var neden benim yok? nasıl biri olmam gerekiyor kız arkadaşım olması için? lütfen cevap yazın hepimiz insanız yaşamam gereken ve yaşayamadığımı şeyi bende istiyorum

Orjinal yazı sahibi: Issız Adam View Post
    Ben gerçekten aşık olmak istiyorum. Artık herkezin kolunda birisi var neden benim yok? nasıl biri olmam gerekiyor kız arkadaşım olması için? lütfen cevap yazın hepimiz insanız yaşamam gereken ve yaşayamadığımı şeyi bende istiyorum
    Aslında böyle bir konuyu ben çok açmak istedim ama cesaret gösterememiştim. Açmak istememin sebebi iste neden kız arkadaşım yok diye sormak değil, sadece içimi dökmek için açmak istemiştim. Evet insanız her insan gibi bizim de; sevgi, saygı, aşk gibi duyguları yaşamamız lazım ama ben bu yaşıma kadar hiç bir kızın elinden tutamadım, bunları yazarken bile gözlerim doluyor.
    Soruna cevap veriyim... neden diğer erkeklerin var da bizim yok; çünkü bayanlar bize güvenemez, bizim gibi sessiz, çekingen insanların yanında kendilerini güvende hissetmezler, kız arkadaşımızın olmayışının en büyük sebebi bence bu.
    Her şey güzel olacak...

Yorum

Yaşın kaçtı only man? : )
      Her şey güzel olacak...

Yorum

Yaşım 16 ama derler ya aşkın yaşı yoktur diye bu söz doğru! Bütün arkadaşlarımın sevgilisi var benim yokkk kalbimde boşluk var hissediyorum.

Yorum

Issız Adam aslında sen Dayaklık Adam'sın. Yahu yaşın kaçki sevgili arıyorsun, siz ergenler bir gün öldürecek beni, ben senin yaşındayken cep telefonum bile yoktu.: )
          Her şey güzel olacak...

Yorum

Çekingen olmamak gerek bu konularda hem yaşın küçük ciddi bir aşkı napacaksın
            Nasıl oluyor da, insanı mutlu eden bir şey, aynı zamanda onun felaketinin de kaynağı oluyor !?

Yorum

ya yapmayın o zaman neden bütün arkadaşlarımın var ister istemez istiyor insan

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Issız Adam View Post
                ya yapmayın o zaman neden bütün arkadaşlarımın var ister istemez istiyor insan
                Issız Adam sivil hayatta benim karşıma çıkma. : ) Abicim aslında sana ne desem boş, çünkü ergenliğin verdiği duymazlık "ben anlamam, ben de isterim"cilik var. Hep senden üstünleri görme senden aşağı bir sürü insan var 30lu 40lı yaşlarda olup da çekingenliğinden dolayı evlenemeyenler var. : ) Senin de sevgilin olur bana güven ve bunu kafana takma sadece dürüst güvenilir bir erkek ol gerisi gelir. : )
                Her şey güzel olacak...

Yorum

Her şeyşin bir zamanı vardır. Sende bir gün aşık olursun.
                  Zamana bırak toplumlara katıl arkaşa ortamları çamiyetlere düğünlere git

Yorum

"Bütün arkadaşlarımın var, benim yok..." Onların var da, onlar senden üstün mü oldular? (hele de bu yaşlarda) Sevgili kardeşim, bu yaşlarda bırak sevgili aramayı da, başka şeylerin peşine düş... İyi bi okulu kazanmanın, bi sanat öğrenmenin vs... Sevgiliyi eşi arama... O seni nasıl olsa bulur... Hem de en beklemediğin bi zamanda)) Bu söylediklerim belki senin hoşuna gitmeyebilir, canını sıkabilir... Olsun, şimdi anlayamazsan bile ileride anlayacaksın... Sen de bilirsin ki; dost "acı" söyler...
                    Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
                      Issız Adam aslında sen Dayaklık Adam'sın. Yahu yaşın kaçki sevgili arıyorsun, siz ergenler bir gün öldürecek beni, ben senin yaşındayken cep telefonum bile yoktu.: )
                      16 yaşındaysa ergenliğe girmiş çocuk sayılacak bi yaş değil bana göre

Yorum

Aşk olmakmı Aşık olmakmı?

Yorum

Bu aralar yaşıtlarımla doldu site Sende benim yaşıtımmışsın. En baştaa bu sevgilim olsun aşık olayım istediğini anlıyorum. Ama şöyle de bir şey var ki yolda gördüğün 50 sevgiliden en az 25'i aşık değil. Ki bu indirgenmiş bir sayı. Aşk çok az kişiye denk gelir hayatta. Ve geldiği zaman olgun olmak istersin. Olayları , içinde bulunduğun durumları daha net yargılayabilmek. Çünkü aşk küçücük hatalarla nefret olacak kadar ince bir çizgide.
                          Bu yaşlarda bi onu sever kalp, bi bunu. İlla aşk istiyorsan bekleyeceksin. Bunun formülü bu. Bilerek ve isteyerek aşk olmaz. Ve biliyor musun Genelde onu hiç düşünmediğin bir anda gelir. Şu sevimsiz misafirlerden biridir kendileri

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
                          Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
                          birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
                          Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

İşleniyor...
                          X