Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sorunum tam olarak ne?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• sorunum tam olarak ne?

20 yaşındayım Obsesif Kompulsif bozukluk belirtilerinin neredeyse hepsi var sayıların uğursuzluk getiriceğini düşünüyorum,kötü birşey yapmışım kötü birşey konuşmuşum gibi hissediyorum hep, herşeyi sayarak yapıyorum sürekli tedirginlik,sürekli herşeyi kontrol etme hepsi aşırı derecede var ama bunların yanında bazen başkası gibi davranıyorum hiçbirşeyden mutlu olamıyorum ve en kötüsü hemcinslerimden etkileniyorum sorunumun ne olduğunu tam olarak bilmiyorum ve psikolojik destek alabilecek durumda değilim yani bunu aileme söyleyebilecek birine anlatabilecek bana yardımcı olabilirmisiniz

Nasıl bir yardım beklediğinizi anlayamadığımı söyleyebilirim.
    Aynasıdır insan insanın. . !

Yorum

sorunumun ne olduğunu tam olarak bilmek istiyorum sadece emin olamıyorum birsürü şey var çünkü

Yorum

Sen hangisinin olmasını isterdin,
        Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

hiçbirşey olmamasını tercih ederdim tabi ben aynı sorunu olanlardan bilgi almak için konuyu açtım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: pppphnd View Post
            sorunumun ne olduğunu tam olarak bilmek istiyorum sadece emin olamıyorum birsürü şey var çünkü
            Burada karşına "Senin sorununun tam olarak ne olduğunu biliyorum " diyecek birisi çıkarsa sadece yalan söylemiş olur. Burada uzman olmadığını biliyorum. Olsa bile; 6 satır yazıyla uzaktan teşhis koyan birinin uzmanlık alanı ancak hokkabazlık olabilir.*
            *Bence; kendi koyduğun hayali engelleri aş ve* bir uzmanla yüzyüze görüş.
            Aynasıdır insan insanın. . !

Yorum

İşleniyor...
            X