Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Saplantılı olduğumdan kızdan gelen mesaj

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Saplantılı olduğumdan kızdan gelen mesaj

Çok yazık gerçekten.tamam dedin halen daha arıyosun.bi daha beni rahatsız etme.bak yeter nolur .huzurumu kaçırma biraz düşünüyosan.numaramı değiştirmem mi gerek illa.bu sondu.sakın bi daha arama.ben sevgilimi seviyorum ve vazgeçmeye niyetim yok.aram bozulmasın senin yüzünden.gerçekten sıkıldım ama demekten.
    ......................
    ona başıma gelenleri anlatmıştım.böyle bir şey yazmış.sizce ne demek istiyor?bana karşı ne hissediyor?lütfen özellikle bayanlar yorumlasın.
    içimde kendi hayatımı yaşamadığım kanaati var.Daha samimi olayım ister misiniz?bu yaşadığım hayat o kadar benim değil ki herhangi bir saatimde biri gelip bana "haydi kalk , sıran geldi,kendin ol!"diye bağırsa sanki böyle bir şey mümkünmüş gibi inanıp koşacağım.bu his bende o kadar kuvvetli.herhangi bir kalabalıkta kendimden başka herkes olmaya razıyım..

Dostum bunun nesini merak ediyorsun? Herşey apaçık ortada görüşme o kızla bir daha yani nasıl bir yorum bekliyorsun ki bayanlardan pardon da?
    Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

Yorum

Sana karşı bir şey hissetmiyor bence sorun da bu resmen benimle uğraşma, arama demiş neresini anlamadın ki? :|
      ''People who don't know me think I'm quiet, people who do wish I was.''

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tutunamayan_90 View Post
        Dostum bunun nesini merak ediyorsun? Herşey apaçık ortada görüşme o kızla bir daha yani nasıl bir yorum bekliyorsun ki bayanlardan pardon da?
        hiç mi ümit yok?yani kızın bana karşı hissi ne?öfke mi nefret mi acıma?bir şans var mı?
        içimde kendi hayatımı yaşamadığım kanaati var.Daha samimi olayım ister misiniz?bu yaşadığım hayat o kadar benim değil ki herhangi bir saatimde biri gelip bana "haydi kalk , sıran geldi,kendin ol!"diye bağırsa sanki böyle bir şey mümkünmüş gibi inanıp koşacağım.bu his bende o kadar kuvvetli.herhangi bir kalabalıkta kendimden başka herkes olmaya razıyım..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Lacrymosa. View Post
          Sana karşı bir şey hissetmiyor bence sorun da bu resmen benimle uğraşma, arama demiş neresini anlamadın ki? :|
          işte o beni mahvediyor.o benim hayatımın tamamı ben ise onun hayatında bir nokta bile değilim.bu duygu bana karşı bu takmazlığı nasıl desem bana değer vermeyişi beni öldürecek.

Yorum

Ne mi hissediyor
            gına gelmiş senden biraz daha üstelersen tiksinti boyutuna gelir,
            ya siz burdan öneri alıp bildiğinizi okuyosunuz var bildiğimiz biraz dinleyin ya bide öyle deneyin bakalım.
            Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yasi View Post
              Ne mi hissediyor
              gına gelmiş senden biraz daha üstelersen tiksinti boyutuna gelir,
              ya siz burdan öneri alıp bildiğinizi okuyosunuz var bildiğimiz biraz dinleyin ya bide öyle deneyin bakalım.
              sevgili yasi
              dikkafalı biri olduğum doğru.bu dediklerinizi ben de düşünüyorum.ama kalbime söz geçmiyor.ona karşı olan bir sevgi ve bu sevginin karşılıksız olmasının öfkesi var ki beni yiyip bitiriyor.öldürsem kurtulurum onu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: koc_burcu
                Sizin rahatsızlığınız neydi?
                depresyon.acı veren bir depresyon.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: misyonix View Post
                  sevgili yasi
                  dikkafalı biri olduğum doğru.bu dediklerinizi ben de düşünüyorum.ama kalbime söz geçmiyor.ona karşı olan bir sevgi ve bu sevginin karşılıksız olmasının öfkesi var ki beni yiyip bitiriyor.öldürsem kurtulurum onu.
                  Ben de aynı durumdayım ama onun dünyadan haberi yok. Çok samimi arkadaşız fakat ben ona aşık o başkasına. Bana anlatıyor bir de sevgilisiyle yaptıklarını. Oraya gittik buraya gittik, çocuğun orası çok güzel, burası çok tatlı. Bir bir anlatıyor böyle, elim ayağım titriyor sinirden napacağımı şaşırıyorum. Böyle anlatırken gidip lavobada kustuğumu bilirim. İçiyorum, ediyorum kurtulamıyorum, aklımdan çıkmıyor. Bir de ben sinirlenince neyin var senin, neye canın sıkıldı falan diyor. Aklından bile geçmiyor, ona saplantılı olduğum. Kız ayarlamak için taktikler falan veriyor masumca. En son bilinçli ters konuştum, uzun zamandır küs gibiyiz. İşkenceler en aza indi böylece, en azından sürekli salak gibi sevgili muhabbetini dinlemiyorum. Beni yıllardır psikolog gibi kullanıyor, her derdini dinledim, sevgilim olduğu zaman bile sevgilime cevap vermedim ona mesaj attım. Artık dayanacak gücüm kalmadı, geceleri uyuyamıyorum, ders çalışamıyorum. Kullanılmaktan yoruldum artık, egosunu biraz da sevgilisi şişirsin, sevgilisi trip atsın gelip ben rahatlatayım ne güzel türkiye

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nihil View Post
                    Ben de aynı durumdayım ama onun dünyadan haberi yok. Çok samimi arkadaşız fakat ben ona aşık o başkasına. Bana anlatıyor bir de sevgilisiyle yaptıklarını. Oraya gittik buraya gittik, çocuğun orası çok güzel, burası çok tatlı. Bir bir anlatıyor böyle, elim ayağım titriyor sinirden napacağımı şaşırıyorum. Böyle anlatırken gidip lavobada kustuğumu bilirim. İçiyorum, ediyorum kurtulamıyorum, aklımdan çıkmıyor. Bir de ben sinirlenince neyin var senin, neye canın sıkıldı falan diyor. Aklından bile geçmiyor, ona saplantılı olduğum. Kız ayarlamak için taktikler falan veriyor masumca. En son bilinçli ters konuştum, uzun zamandır küs gibiyiz. İşkenceler en aza indi böylece, en azından sürekli salak gibi sevgili muhabbetini dinlemiyorum. Beni yıllardır psikolog gibi kullanıyor, her derdini dinledim, sevgilim olduğu zaman bile sevgilime cevap vermedim ona mesaj attım. Artık dayanacak gücüm kalmadı, geceleri uyuyamıyorum, ders çalışamıyorum. Kullanılmaktan yoruldum artık, egosunu biraz da sevgilisi şişirsin, sevgilisi trip atsın gelip ben rahatlatayım ne güzel türkiye
                    şükür sonunda benimkine benzer bir vaka buldum.durumun çok çok ama çok zor.napacağız biz?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: koc_burcu
                      Dr mu koydu bu teşhisi?
                      evet.ama doktorlara fazla güvenmeyin derim.zamanında şizofren teşhisi bile koyan oldu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tutunamayan_90 View Post
                        aynen katılıyorum sana
                        Herkes kaybettiklerini geri almak için savaşıyor,bense başka bir şey bilmediğim için...

Yorum

bak arkadaşım kızı saplantı haline getirdiğinin farkındasın üzerine düşme kızı sıkma içinden sev yani anlıyo musun zamanla geçer..
                          Herkes kaybettiklerini geri almak için savaşıyor,bense başka bir şey bilmediğim için...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: misyonix View Post
                            şükür sonunda benimkine benzer bir vaka buldum.durumun çok çok ama çok zor.napacağız biz?
                            yapabileceğim bir şey olmadığı için kızdan uzaklaştım. Kız başkasını seviyor, geliyor bana bir bir anlatıyor. Ben ne yapabilirim ki ? Zor ama kabul etmek lazım, o kızla bir geleceğim yok. Yarın yanıma gelecek erkek arkadaşım beni hamile bıraktı diyecek ya da benzeri bir şey. Mantıklı olan uzaklaşmak, böylesi en sağlıklısı. Her şey zamanla unutuluyor, hızlandırmak için bize gerçekten değer veren başka bir kız bulmak gerekiyor bence. Kendim için konuşayım bu kız beni ne maddi açıdan ne de kültür olarak hak eden birisi değil fakat sanırım onu elde edememek bende saplantı oluşturdu. Yapmamız gereken bize değer veren, bize gerçekten aşık olan birini bulup hayallerimizi onunla süslemek. Ben bunları onla iletişimimi kestikten sonra düşünmeye başladım. Beni sevmeyen birinin egosunu neden şişireyim, kendisini tanrıça sansın diye mi ? Ona artık sevgiden çok nefret duyuyorum, kendimi kullanılmış hissediyorum.

Yorum

Kız senden hoşlanıyor dostum

Yorum

İşleniyor...
                              X