Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yaşadığım şehre alışamamak

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yaşadığım şehre alışamamak

merabalar,üniversite 1. sınıftayım ve okuduğum şehre alışamadım aslında küçük bir ilçe istanbul'dan küçük bir yer olunca çok zorlanıyorum her ay evime gidip geliyorum ve bu şehre geldiğim gün içimde sıkıntılar oluyor delirecek gibi oluyorum evimi , aile mi deli gibi özlüyorum ve bu halim burada ki yaşantımıda etkiliyor pek konuşmuyorum genelde asık suratlı oluyorum hep aklımda evim oluyor zaman sanki hiç geçmicek gibi geliyor 1 ay ,1 yıl gibi geliyor 8-9 ay olacak hala aynıyım ne yapmalıyım artık yaşamaya lanet ediyorum

Eğer böyle olmayacaksa tekrar üniversite sınavlarına girip evinin bulunduğu şehirde bir okul seçmeye bakacaksın veya açık öğretime geçilebiliyorsa geç.
    Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

zaman içinde alışırsınız..İnsan nelere alışmıyor ki..
      arkadaş çevreniz arttıkça ,bulunduğunuz yerde insanlar tanıdıkça..
      öğrencilik zaten kendine ait dunyası meşgalesi olan bir konum..aileden ayrılmış olmanın verdiği özlem etkisini gundengune yitirir..

Yorum

okulu kesinlikle bırakamam ,ne kadar arkadaşın olursa olsun ailen gibi davranamazlar ,ben alışmışım 20 yıldır uyandığımda aile mi görmeyi birlikte pazar kavaltısı yapmayı akşam babamın işten gelmesi her şeye alışmışım ,hiç böyle olacağını tahmin etmezdim ,yaşamayanın anlaması çok zor,5000 nüfuslu ilçedeyim

Yorum

İşleniyor...
        X