Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hayatımdan çok mutsuzum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• hayatımdan çok mutsuzum

33 yaşında,bekar yıllardır depresyon anksiyete ve okb ile boğuşan bir bayanım. babam vefat etti annemle yaşıyorum. ama bu hayat istediğim hayat değil. bu evi sanki kendi evim gibi hissetmiyorum. kendi evim kendi hayatım olsun istiyorum. evlilik şu anda planlarımda yok. bu da yalnız bir hayat kurmak anlamına geliyor. kendi hayatım olsun onu ben kendim idame ettireyim bir evi yuvam olarak görebileyim istiyorum. ama buna elverişli bir bütçem yok. ailem de ortahalli bir aile. bir tane evimiz var işte başımızı sokacak. ben çalışıyorum ama aldığım maaş kendi hayatımı idame ettirmeye yeterli değil asla. böyle de çok ama çok mutsuzum. annemden yana bir sorunum yok,hayatımı kısıtlamaz evin maddiyatını karşılar vs. ama ben böyle çok mutsuzum. kendi hayatımı istiyorum. daha ne kadar istemediğim bi hayatta yaşamaya devam edeceğim. hayat niye böle adaletsiz. niye istemediğimiz bir hayatın içinde zorla yaşamak zorundayız....anksiyete endişe panik rahatsızlıklarım da bir yanda. başedemiyorum artık umutsuzum.....

Kulube hoşgeldin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: prenses006 View Post
      33 yaşında,bekar yıllardır depresyon anksiyete ve okb ile boğuşan bir bayanım. babam vefat etti annemle yaşıyorum. ama bu hayat istediğim hayat değil. bu evi sanki kendi evim gibi hissetmiyorum. kendi evim kendi hayatım olsun istiyorum. evlilik şu anda planlarımda yok. bu da yalnız bir hayat kurmak anlamına geliyor. kendi hayatım olsun onu ben kendim idame ettireyim bir evi yuvam olarak görebileyim istiyorum. ama buna elverişli bir bütçem yok. ailem de ortahalli bir aile. bir tane evimiz var işte başımızı sokacak. ben çalışıyorum ama aldığım maaş kendi hayatımı idame ettirmeye yeterli değil asla. böyle de çok ama çok mutsuzum. annemden yana bir sorunum yok,hayatımı kısıtlamaz evin maddiyatını karşılar vs. ama ben böyle çok mutsuzum. kendi hayatımı istiyorum. daha ne kadar istemediğim bi hayatta yaşamaya devam edeceğim. hayat niye böle adaletsiz. niye istemediğimiz bir hayatın içinde zorla yaşamak zorundayız....anksiyete endişe panik rahatsızlıklarım da bir yanda. başedemiyorum artık umutsuzum.....
      günümüz hayat şartları şuanda böyle bir çoğu bu şekilde ama bence 33 yaş bir bayana göre geç bir yaşmıdır hayır sanmıyorum. Hayatınızı değiştirecek bir arkadas edininin ve evliliği düşünün bence karşınıza öyle biri çıkar ki bir gün Dünyanın en mutlu insanıyım dersiniz bence

Yorum

bende 23 yaşındayım yılardır depresyon okb mkb heps var anasını satım ..
        tanışalım kaynaşaşım istersen ..

Yorum

Evililik şart gibi görünüyor, uçuk kaçık hayallerin varsa bile gerçekleştirmek için geç degil ama su anki durumundan tek çıkış yolu evlilik sanırım
          ALL COPS ARE BASTARDS !

Yorum

şöyle güzel bir ilaç kokteyli ile herşey düzelir.
            hem depresyon hem okb diyorsan anafranil bunun için biçilmiş kaftan.
            anksiyete için de bir benzodiazepin grubu anksiyolitik yazılabilir.
            evlenmeyi tavsiye etmem. psikiyatrik sorunları olan kişiler için evlilik zordur. daha çok travma yaratabilir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tytoV View Post
              Kulube hoşgeldin.
              Aynen öyle...
              Ben hasta bir adamım..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kirlicorap View Post
                Evililik şart gibi görünüyor, uçuk kaçık hayallerin varsa bile gerçekleştirmek için geç degil ama su anki durumundan tek çıkış yolu evlilik sanırım
                bu ne yahu... depresyonda olana evlilik, evliliği kurtarmak için çocuk tavsiye edilen memleketin hali ortada... yapmayın hala mı akıllanmadınız... önce bir doktora gitsin, tedavisini olsun... sonra ne yapmaya karar verirse ona göre davranır.

Yorum

kendi evim kendi hayatım olsun istiyorum.kendi hayatım olsun onu ben kendim idame ettireyim bir evi yuvam olarak görebileyim istiyorum. ama buna elverişli bir bütçem yok. ailem de ortahalli bir aile. bir tane evimiz var işte başımızı sokacak. ben çalışıyorum ama aldığım maaş kendi hayatımı idame ettirmeye yeterli değil asla. böyle de çok ama çok mutsuzum. annemden yana bir sorunum yok,hayatımı kısıtlamaz evin maddiyatını karşılar vs. ama ben böyle çok mutsuzum. kendi hayatımı istiyorum.

Bunları gerçekleştirmenin evlilikle mümkün olabilecegini düşünüyorum.Hastalıgına gelince pek bilgi sahibi degilim.Sadece bunları gerçkeleştirebilmesi için bi fikir öne sürdüm o kadar
                  ALL COPS ARE BASTARDS !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hkayac View Post
                    bu ne yahu... depresyonda olana evlilik, evliliği kurtarmak için çocuk tavsiye edilen memleketin hali ortada... yapmayın hala mı akıllanmadınız... önce bir doktora gitsin, tedavisini olsun... sonra ne yapmaya karar verirse ona göre davranır.
                    katılıyorum evlilik hiç bir şeyi çözmez tersine sorunları arttıradabilir.kendisi ile sorunu olan insan başkası ile evliliğin ev geçindirmenin hatta çocuğunun sıkıntılarıyla nasıl başa çıksın.
                    içindeki öküz e oha de.

Yorum

kendi evim kendi hayatım olsun istiyorum.kendi hayatım olsun onu ben kendim idame ettireyim bir evi yuvam olarak görebileyim istiyorum. ama buna elverişli bir bütçem yok. ailem de ortahalli bir aile. bir tane evimiz var işte başımızı sokacak. ben çalışıyorum ama aldığım maaş kendi hayatımı idame ettirmeye yeterli değil asla. böyle de çok ama çok mutsuzum. annemden yana bir sorunum yok,hayatımı kısıtlamaz evin maddiyatını karşılar vs. ama ben böyle çok mutsuzum. kendi hayatımı istiyorum.

Bunları gerçekleştirmenin evlilikle mümkün olabilecegini düşünüyorum.Hastalıgına gelince pek bilgi sahibi degilim.Sadece bunları gerçkeleştirebilmesi için bi fikir öne sürdüm o kadar
                      arkadaş anksiyete ve depresyon hastası olduğunu söylemiş en başında... hastalığı hakkında fikir sahibi değilseniz öneri sunarken bir kez daha düşünün lütfen...

Yorum

eyvallah tabi
                        ALL COPS ARE BASTARDS !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tytoV View Post
                          Kulube hoşgeldin.
                          hoşbuldum hiç de gelmek istemezdim ama kendimi burda buldum :23:
                          Orjinal yazı sahibi: Yanlız38 View Post
                          günümüz hayat şartları şuanda böyle bir çoğu bu şekilde ama bence 33 yaş bir bayana göre geç bir yaşmıdır hayır sanmıyorum. Hayatınızı değiştirecek bir arkadas edininin ve evliliği düşünün bence karşınıza öyle biri çıkar ki bir gün Dünyanın en mutlu insanıyım dersiniz bence
                          ciddi bir arkadaşım var ama psikolojik sıkıntılarım yüzünden ilişkimizi rayına oturtamıyoruz ki bi türlüü
                          Orjinal yazı sahibi: neyzenilhan48 View Post
                          şöyle güzel bir ilaç kokteyli ile herşey düzelir.
                          hem depresyon hem okb diyorsan anafranil bunun için biçilmiş kaftan.
                          anksiyete için de bir benzodiazepin grubu anksiyolitik yazılabilir.
                          evlenmeyi tavsiye etmem. psikiyatrik sorunları olan kişiler için evlilik zordur. daha çok travma yaratabilir.
                          beni anlayanlardan birisisin. anafranil yıllarca kullandım, doktorum daha yeni kesti, ama kendimi kötü hissetmeye anafranili kestikten sonra başladımm :th_blush: benim sorunlarım anksiyeteden kaynaklı gerilim,endişe ve panikler. depreks kullanıyorum doktorum ısrarla bunun yeterli olduğunu söylüyor kabul ettiremiyorum.
                          Orjinal yazı sahibi: hkayac View Post
                          doktora gidiyorum yıllardır hem de..bu sorunlarla evlenmek de çok zor, daha bir ilişkiyi oturtamadım bir senedir nerdeyse kan kusucak çocuk :23:
                          Orjinal yazı sahibi: teknik literatür View Post
                          katılıyorum evlilik hiç bir şeyi çözmez tersine sorunları arttıradabilir.kendisi ile sorunu olan insan başkası ile evliliğin ev geçindirmenin hatta çocuğunun sıkıntılarıyla nasıl başa çıksın.
                          aynen öyle şu durumda evlilik düşünemem altından da kalkamam. zaten hiç olmıycakmış gibi geliyor

Yorum

Evlilik belki seni sorunlarından kurtaracaktır...

Yorum

İşleniyor...
                            X