Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bunalımdayım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bunalımdayım

bunalımdayım kimsem yok kafayı yiyorum dışarı çıkıp sorcam millete benimle arkadaş olurmusunuz diye

Bak biz varız canım ben de senin gibiyim

Yorum

dışarda yaptığım bişeyde yok akşama kadar evde yalnız

Yorum

Nerede yaşıyorsun? Ben de zorlana çıkarıyorum kendimi dışarı. Dolaşıyorum. Kimse beni anlamadığı için çevremde kimseyi istemiyorum. Yürüyüşe çıkıyorum kulaklıktan müzik dinliyorum yürürken. İyi geliyor.

Yorum

ankarada yaşıyorum benim canım onuda yapmak istemiyor

Yorum

Ya ben şimdi yazlıktayım gidiyorum tek başıma sahile içki falan içiyorum. Zaten içki içmekten başka bişey yapmak istemiyor canım. Bunu da akıl vermek için söylemedim yanlış anlama sadece ben böyle vakit geçirebiliyorum zorla.

Yorum

evde nette takılmaktan daha eglencelidir eminim sahilde içmek

Yorum

Bence daha farkıl bir şey deneyin... mesala bugün bi farklılık yapıp namaz kılın...denemek için

Yorum

güzel fikir olabilir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: su235 View Post
                    bunalımdayım kimsem yok kafayı yiyorum dışarı çıkıp sorcam millete benimle arkadaş olurmusunuz diye
                    Bende "Bir tek ben mi böyleyim?" diye düşünüyordum. Bazen durup kuş seslerini, rüzgarın sesini, cırcır böceklerini dinliyorum. "Hayat güzelsin be herşeye rağmen " diyorum. Bazen de "İyisin hoşsunda bu kadar yalnız çekilmiyorsun." diyorum. Herkes çalışıyor ya da başka şehirlere dağıldılar. Sıcak bir taraftan soğutuyor insanı zaten yalnız çıkayım desen.
                    Bir dünyayı görmek kum tanesinde
                    Ve yaban çiçeğinde semayı
                    Avucunda tutabilmek sonsuzluğu
                    Ve tüm zamanı bir saatin içinde...

Yorum

güzel fikir olabilir
                      Daha önce yazmıştım ama tekrar yazayım. İnşirah suresini okuyun sık sık.. internetten araştırabilirsiniz.. ve bir de "Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm" sık sık.. faydasını göreceksiniz...

Yorum

BEN DE ÇOK KÖTÜ BUNALIMDAYIM,cuma akşamı yine bi intihar girişimim oldu başarısızlıkla tabiki saçmaydı çünkü kaçıncı bu artık ve çok mutsuzum.sürekli ölümü düşünüyorumölen yazarların şairlerin neden öldüğünü nasıl intihar ettiğini kendimden çok uzaklaştm.buarada çalşıyorum da yardım olamaz artık kmsenin bana belki benm gibi düşünen ler vardır die yeni üye oldum
                        Ah hayat ne çok aldın Yetmedi daha
                        Hergünüm mahşer, her gece yara Yaşadım bir ömür uçurumda
                        Vurgun, vurgun üstüne Hep düşe, kalka Şimdi nerde aşk, nerde sevda? Saramaz bu yarayı, kanamakta.
                        Ne yarın var bana nede rüya Içim kırgın, içim isyanlarda
                        Soldu bahar bak döndü kışa Bi masal var yaşar uzaklarda
                        bi ömür yetmez ona kavuşmaya Ölmek için artık çok geç Belki başka hayatta,başka hayatta

Yorum

ben bir tek ben olmadığımı biliyorum

Yorum

bilsen nolcak bilmesen nolcakbir dileğin varmı hayattan benim hiçbir isteğim yok sanki içim çekilmişş
                            Ah hayat ne çok aldın Yetmedi daha
                            Hergünüm mahşer, her gece yara Yaşadım bir ömür uçurumda
                            Vurgun, vurgun üstüne Hep düşe, kalka Şimdi nerde aşk, nerde sevda? Saramaz bu yarayı, kanamakta.
                            Ne yarın var bana nede rüya Içim kırgın, içim isyanlarda
                            Soldu bahar bak döndü kışa Bi masal var yaşar uzaklarda
                            bi ömür yetmez ona kavuşmaya Ölmek için artık çok geç Belki başka hayatta,başka hayatta

Yorum

ben bir tek ben olmadığımı biliyorum
                              Bu bir başlangıç derin düşündüğünde. Artık yalnız değilsin.
                              Bir dünyayı görmek kum tanesinde
                              Ve yaban çiçeğinde semayı
                              Avucunda tutabilmek sonsuzluğu
                              Ve tüm zamanı bir saatin içinde...

Yorum

İşleniyor...
                              X