Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bize ne gözle bakılıyor...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bize ne gözle bakılıyor...

kimimiz sf,kimimiz okb,kimimiz şizofren,kimimiz bipolar acaba insanlar bize ne gözle bakıyor.yani bizim hastalımızı bilenler veya bilmeyenler ne gözle bakıodur bize.sonucta istemesekte hastalımızı belli edioz.mesela yine benden örnek veriyim.
    korkan tekiyim.
    hakaret yiyom,gık cıkaramıyom,işten kovulma korkusu,hastaneye gitsem ilaçların yan etki yapacagı korkusu,sosyal fobinin neden oldugu korkular vs,ne kendime güveniyorum nede hiçkimseye güveniyorum.zaten kaybetmişim iyice dibe çökmektende korkuyorum.mesela bidaha işbulabiliryim burdan kovulursam,sürünmekten korkuyorum.insanların alay etmelerinden.kötülemelerinden...bana ankarada ucuz fiyata bir psikiyatr önerebilirmisiniz veya antidepresan fln.

sizofrenlere deli gozuyle bakilir. sflilere salak mal gozuyle bakilir. okblilere tam deli olmasa da siyirmis gozuyle bakilir.

Yorum

bu korkularımla nasıl basedecem bilmiyorum.insanların bize senin dedigin gözle bakmalarındanda sıkıldım artık.

Yorum

Ben bir işe girersem bir ayda benim psikolojim sorunlarım olduğunu anlıyorlar. : )
        Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
          Ben bir işe girersem bir ayda benim psikolojim sorunlarım olduğunu anlıyorlar. : )
          benim birkac saatte anliyorlar. ilk is deneyimim iki gun surmustu yapamiyorum deyip cikmistim isten)))))

Yorum

ilaçlar beni o kadar olumlu etkiliyor ki, hiç bir hastalık belirtisi göstermiyorum...

Yorum

Nasıl anlıyolar nabıon benim psikolojik sorunum sf yi anlamazlar sanırım saf malın biri olarak düsünüolardır beni bi halttan anlamayan.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: suskun_styla View Post
                Nasıl anlıyolar nabıon benim psikolojik sorunum sf yi anlamazlar sanırım saf malın biri olarak düsünüolardır beni bi halttan anlamayan.
                Her an tetikte duruyorum, hiç bir zaman rahat değilim yüzümden, bakışlarımdan ve konuşmalarımdan belli oluyor. İlk günlerde işe alışamadığım için yabancılık çektiğimi sanıyorlar ondan sonra bakıyorlar hep böyleyim haaa bunda birşeyler var, sorunlu birisi diyorlar. : )
                Her şey güzel olacak...

Yorum

örnek verebilirmisin.peki rahatsız olmuyonuzmu suan aranızda calısan vardır.iş yerinde karsılastınız sorunlar neler.
                  Last edited by suskun_styla; 25-11-2012, 08:50 PM.

Yorum

Her an tetikte duruyorum, hiç bir zaman rahat değilim yüzümden, bakışlarımdan ve konuşmalarımdan belli oluyor. İlk günlerde işe alışamadığım için yabancılık çektiğimi sanıyorlar ondan sonra bakıyorlar hep böyleyim haaa bunda birşeyler var, sorunlu birisi diyorlar. : )
                    bunu sana söylüyorlarmı, yoksa kendinmi tahmin ediyorsun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tavşan View Post
                      bunu sana söylüyorlarmı, yoksa kendinmi tahmin ediyorsun
                      Psikolog hiç rahat olmadığımı her an tetikte durduğumu söylemişti. Ben de dikkat ettim gerçekten işyerinde öyleyim, bunun haricinde işyerinde senin sorunların var gibi sözel bir uyarı almadım.
                      Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sf&sf
                        sflilere biraz deli biraz sürekli dertli gözüken ruh hastası birazda kalpsiz duygusuz mimiksiz robot gözüyle bakıyorlar.

bazı öğretmenler bile bu gözle bakıyor, adam öğretmen olmuş daha öğrencisinin sfye sahip olduğunu bile anlayamıyor dalga geçiyor. sfnin ne demek olduğunu biliyormu bakalım.
                        +1 ama bizim bunları kabul etmememiz lazım. Biz kimsenin dediği değiliz.

Yorum

İşleniyor...
                        X