Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Beceriksizim

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Beceriksizim

............................................
    Last edited by dertli biri; 21-05-2021, 01:49 AM.
    ''bilirim, gidenlerle ölünmez ama kalanlarla da yaşanmıyor''
    18.12.2012 - 2015
    ©

Bence bu yazdıkların senin beceriksiz olduğunu göstermez. Belki çekingen veya özgüveni düşük olabilirsin bu yüzden de kendini değersiz hissediyor olabilirsin. Küfür etmemen ya da edememen çok güzel bir şey, maçoluk hiç iyi bir şey değil, hakkını arayacak kadar cesaretin olsun yeter eğer o yoksa özgüven eksikliğindendir özgüvenini kazanınca o da gelir. Bir konu hakkında yazı yazmayı, resim çizmeyi vs. şeyler dene bir şeyler hakkında becerin vardır bunu keşfet.
    Her şey güzel olacak...

Yorum

ben pek bir sorun goremedim.....futbol basketbol falan basarili olamamanin erkeklikle alakasi yok kimileri beceriklidir bu konuda pek cok kisi de o kadar beceremez bu cok normal.......iletisiminde de pek sorun gormedim......sevgili anlaminda sikintilarim var diyorsun ama onlar da zamanla olacaktir ki yasin kucuk daha.....zamanla bu konularda gelisirsin.....argo konusan kavga etmeyen biri oldugunu soyluyorsun bu da guzel bir ozellik........dostum karakterini begendim ben.......bence degisme boyle devam et.....zamanla sikinti cektigin konular da kendiliginden ortadan kalkacaktir......

Yorum

bir çok kızın hayalinde ki erkekkk karakteriii

ailen çok güzel yetiştirmiş seni

Yorum

Bence ne beceriksizsin nede başka bi sorunun var. Birazcık evhamlı bi kişiliğin var. Asıl sorunun mükemmeliyetçi olabilirsin. Şöylekisende eksik olduğunu söylediğin şeyleri yapan insalarıbaz alıp kendinle kıyaslıyosun. Arkadaşım her insanın meziyetleri farklıdır. Belki sende de bir çok insanda olmayan farklı özlellikler var. Yukarıda saydıkların olmadanda hayatını devam ettirebilrisin. hemde gayet güzel. ne bileyim sende derslerde iyi birisindir ve bir gün o kıyasladığın insanlardan çok daha kqariyerli bi insan olacaksın ve ozaman o insanlar sana imrenecekler.

Yorum

yazdığın çoğu şeyler çevrelerde özellikle gençler arasında eksikliktir bu bir gerçek doğrumu yanlışmı dersek değer yargılarına göre değişir mesala benim değer yargıma göre gayet iyi birisin sadece yanlış çevrelerde takıldığın için bu düşünceler oluşmuş olabilir ama unutma sen kendini beceriksiz biri olarak görüyosan diğerleride öyle görür sen kendinde fark yaratmalısnki diğerleri seni basit farklar üzerine enpoze etmemeli şunu unutma sen nasıl kendini görürsen o olursun aptalmı beceriksizmi güvensizmi yada tam tersi nasıl görürsen insnalardanda öyle bir tepki alırsın
            Last edited by mavi deniz; 24-04-2013, 12:26 AM.
            Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
            sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Sözel zekaninolması ne güzel.Benzer sorunlarimiz var.Ben elimi ısiriyorum ve elimde ne varsa parçaliyorum.Ama ağzım bozuk çok küfrediyor ve el hareketleri yapıyorum kendi kendime konuşuyorum.hiç arkadaşım yok ağır asosyalim.Öğretmenleri sevmiyorum.Onlar benle dalga geçiyorlar.Onlar yalancı ve yalakadir.Ulusal fizik olimpiyatlarına hazırlamak istediler beni ve sonra başkasını aldılar.Idareciler tam bir şerefsizdir.Onların tek kaygısı bizim geleceğimizmiş.Duy da inanma.300 kişinin gözü önünde pinus nigra nın iğne yapraklarına dokundum diye sen aptal mısın diye bağırdı.Aileme sinir oluyorum.Onlar beni aptal yerine koyuyor bana emir veriyorlar hayatima çeki düzen vermeye çalışıyorlar ve beni kontrol ediyorlar.insanlardan nefret ediyorum.sürekli dalga geçiyorlar alay ediyorlar cok ses çıkarıyorlar beni küçük düşürmeye çalışıyorlar.
              Tanrı benle alay ediyor.Ben ona sinirlenince o da benden intikam alıyor.Neyse benim gibi olmak istemiyorsan git bence.Imla kurallarına dikkat etmedim telefonda yazı yazmaya alışik değilim
              Last edited by asdfaljk; 27-04-2013, 08:46 PM.

Yorum

Oho sen bastan kaybetmissin
                Mac 90 dk arkadas oynamadan vermissin rakip takima maci oyna maci kazanmak icin bir seyler yap sonra gel olmadi de ben de sana bir daha diyorum bir daha

Yorum

İşleniyor...
                X